Jak vybrat plavky pro svou postavu?

Když máte malá prsa

Po celý rok jsou pushupky vaší spásou, ale v létě se děsíte, že až obléknete plavky, všichni kolem vás zjistí, že vlastně žádná prsa nemáte? Toužíte po plnějším dekoltu? Máte hned několik možností:

1. Zvolte dámské plavky, které mají vycpávky, stejně jako podprsenky. Sice po koupání déle schnou, ale dá se to vydržet.

2. Mrkněte po plavkách, které mají nařasený horní díl – řasení opticky prsa zvětší. Trendy jsou také třásně!

Tip: Když k plavkám s třásněmi na prsou obléknete stylové dámské kraťasy, můžete vyrazit na letní párty.

Když chcete zamaskovat bříško

Trápí vás pár faldíků, které u vody vystavovat určitě nechcete? Tak se mrkněte po plavkách, které vám pomohou bříško zamaskovat!

1. Dobře vám poslouží jednodílné plavky v tmavší barvě. Zvolte buď ty se stahovacím efektem, nebo ty, které mají zvýrazněnou oblast prsou.

2. Možná vám udělá radost, že se do módy vrátily plavky v retro střihu. Takže pokud máte ráda dvoudílné plavky, zvolte ty s vyšším pasem.

3. Skvěle fungují také plážové šátky, které můžete mít omotané kolem pasu – a navíc budete vypadat stylově!

Když nemáte pas

Příroda vás neobdařila vosím pasem a plavky většinou jen zdůrazní, že je vaše postava od ramen po boky rovná? Existují plavky, které vám pas vymodelují!

1. Pokud máte štíhlou chlapeckou postavu a jen chcete vytvořit pas, pomohou vám optické klamy. Zvolit můžete buď velmi výrazné dvoudílné plavky, které opticky rozšíří horní i dolní polovinu těla, nebo zvolit jednodílné plavky, které mají tmavší oblast pasu a světlejší horní i dolní část.

2. Pokud máte spíš postavu jablíčka a potřebovala byste celou oblast pasu zeštíhlit, vsaďte na jednodílné plavky. Vyberte si takové, které mají v pase tmavší barvu a na prsou jsou světlejší, nebo tam mají výraznější zdobení.

@svetzeny