Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda seriálu Stranger Things, David Harbour, zhubl 34 kilo. Jeho tělo zažívá pořádné šoky díky váhovým výkyvům

Hvězda Stranger Things David Harbour odhaluje pravdu o úbytku 34 kilogramů tělesné váhy. Herec mezi sezónami výrazně zhubl – ale přiznává, že jeho tělo má problémy. Jaké? To se dozvíte v našem článku.

Herec z Stranger Things David Harbour předvedl své vypracované tělo a promluvil o dramatickém úbytku váhy kvůli 4. sérii seriálu a odhalil, že zhubl více než 34 kg, aby vylíčil fyzickou proměnu své postavy.

Dřina a pot

Harbour (47) hraje Jima Hoppera v úspěšném sci-fi seriálu Netflix. V novém příspěvku na Instagramu herec odhalil část tvrdé práce, která stála za proměnou jeho těla a vysvětlil, že prvních osm měsíců pracoval s trenérem, aby zhubl, a pak další rok, aby si udržoval své nové tělo během pandemie.

Obrovská proměna herce

Další nahotinka: Jennifer Lopez se vyfotila v rouše Evině na počest své nové značky. Její těl je dokonalé

Jennifer Lopez představila fanouškům značku JLo Body a svoje 53. narozeniny oslavila nahým focením: "Jsem šťastnější než kdy jindy!"
svetzeny.cz

"Všechno napovídalo tomu, že to bude obtížná a vzrušující jízda, změna stravy a cvičebních plánů (nebo jejich nedostatek)," napsal herec. Podělil se také o výsledek veškerého svého snažení: fotku bez košile z prvního natáčecího dne s černými značkami X na trupu, aby se vědělo, kde bude mít jizvy, které má hlavní hrdina seriálu. Harbour řekl, že při natáčení třetí série seriálu vážil něco málo přes 120 kg a když začalo natáčení čtvrté série, dostal se na 86 kg.

Nyní zase přibral-to vše kvůli roli

Jeho tělo ovšem dostává pořádně zabra. Velkou daň si vybírá poté, co musel znovu přibrat na svou další roli: hrát Santa Clause v nadcházejícím vánočním filmu.

"Nedávno jsem se znovu nafouknul, abych si zahrál veselého Nicka ve filmu. Nemůžu se dočkat, až to uvidíte letošní prázdniny," napsal a prozradil, že poté bude opět hubnut kvůli pokračování natáčení další série seriálu Stranger Things.

Prostor pro představivost nepotřebujete. Britney Spears se nafotila nahá v hotelovém pokoji

Britney Spears se předvádí, když pózuje nahá v hotelovém pokoji v Londýně a používá emoji srdce, aby zakryla své intimní partie. Je Britney ještě vůbec zpěvačka nebo obnažená influencerka na Instagramu?
svetzeny.cz

"Tohle všechno nahoru a dolů není pro moje tělo vůbec dobré a já se toho budu muset brzy vzdát, ale teď je to zábavná část práce... žít na chvíli v jiné verzi své kůže."

Stranger Things byl pro Netflix obrovským úspěchem, přičemž čtvrtá série nadpřirozené série nedávno překonala hranici miliardy hodin sledování, což se dříve pro streamovací službu podařilo pouze velmi populárnímu korejskému dramatu Squid Game.

Zdroj: News