Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity, které vyměnily nevkus za eleganci: Podívejte se na proměnu Lady Gaga, Anne Hathaway a Blake Lively

Řada celebrit dlouho hledala svůj styl. Patří mezi ně i Lady Gaga, Anne Hathaway či Blake Lively. Tyto slavné osobnosti jsme mohli vídat v nevkusných modelech, ale tomu už je konec. Dnes naopak platí za módní ikony. Podívejte se na jejich proměnu.

Lady Gaga chtěla nevkusem šokovat

Uchytit se ve světě šoubyznysu jako začínající zpěvačka není jednoduché. To si moc dobře na počátku své kariéry uvědomovala i Stefani Joanne Angelina Germanotta, známá dnes jako Lady Gaga. Začínala jako go-ho tanečnice a pianistka, tehdy nosila dlouhé tmavé vlasy a vystupovala spoře oděná. Přesto na sebe nestrhla kýženou pozornost. Slávu se jí podařilo získat, až když si nasadila ikonickou blond paruku s hustou rovně střiženou ofinou. Psal se rok 2008, když vydala album The Fame a její hit Poker Face se stal celosvětovým hitem. Brzy začala být Lady Gaga známá svými neotřelými kostýmy, často se objevovala s obří mašlí ve vlasech nebo v latexu. Ráda v tu dobu nosila monstrózní podpatky. Asi největší poprask však způsobily její šaty ušité z masa, které si oblékla v roce 2010. Svůj účel šílené kreace splnily – Lady Gaga se proslavila po celém světě. Nicméně od nevkusných modelů posléze ustoupila, už v roce 2013 zvolila mnohem uhlazenější image, kdy si vlasy obarvila na blond a začala se oblékat elegantně a jemněji se líčila. Ačkoliv si ještě občas obleče velmi kontroverzní módní kousky, během let se stala módní ikonou, která má styl.

Děti slavných, které díky své kráse prorazily v modelingu: Syn Pierce Brosnana se potatil, Stallonova dcera dobývá přehlídková mola

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. Řada dětí slavných se stejně jako jejich rodiče uchytila ve světě šoubyznysu a modelingu. Patří k nim například syn Pierce Brosnana, překrásná Stallonova dcera či éterická kráska Dylan Penn.
svetzeny.cz

Z Anne Hathaway je dnes dáma

I herečka Anne Hathaway se dlouhou dobu hledala. Proslavil ji film, který vznikl na přelomu tisíciletí – Deník princezny. Anne Hathaway se od své filmové role nebyla zřejmě schopná odpoutat, a tak i na červeném koberci předváděla princeznovské modely, bohužel dost nevkusně provedené. Často celkový look „zabila“ infantilními mašlemi a kvítky ve vlasech. Zřejmě ji někdo posléze upozornil na to, že tyto looky nejsou to pravé ořechové, jenže Anne Hathaway šla z extrému do extrému. Později se na červeném koberci začala objevovat v neformálním nevkusném oblečení, přičemž jednotlivé kousky spolu absolutně nehrály. Navíc jí toto oblečení přidávalo roky. Vše se však naštěstí rychle změnilo poté, co si zahrála v legendární komedii Ďábel nosí Pradu. Ta se týkala módního odvětví, a tak se očividně Anne Hathaway v této oblasti něčemu při natáčení přiučila. V roce 2006 všem na festivalu v Cannes vyrazila dech úchvatnou bílou elegantní róbou. Dnes rozhodně patří k nejlépe oblékaným celebritám.

Manželka Bruce Willise ukázala fanouškům soukromá rodinná videa. Ti se dojímají k slzám

Manželka Bruce Willise, Emma Heming Willis, sdílela s fanoušky romantické chvilky se svojí láskou. Ti vyjadřují neuvěřitelnou vlnu podpory nemocnému herci a videa je dojímají k slzám.
svetzeny.cz

Blake Lively prošla úžasnou proměnou

Blake Lively dnes vnímáme jako módní ikonu a elegantní dámu, ne vždy tomu tak však bylo. Níže na fotografii si herečku můžete prohlédnout, jak pózuje na červeném koberci ku příležitosti předávání cen Kids Choice Awards v roce 2005. Na sobě má bokové džíny s nevkusným páskem a dva neladící topy, ze kterých jí čouhá bříško. Naštěstí i ona svůj styl brzy změnila. V roce 2007 se totiž objevila v seriálu Super drbna, který pojednává o životě zlaté mládeže. K tomu samozřejmě patří i luxusní móda a stylové oblékání. Blake Lively se tehdy proslavila díky roli jedné z hlavních postav – Sereny van der Woodsen. V té době se začala oblékat mnohem stylověji, bokové džíny s krátkými topy vyměnila za kalhotové kostýmky a elegantní šaty. Dnes je právem považována za jednu z hollywoodských módních ikon.

Chris Rock poprvé promluvil o Oscarech a facce od Willa: ‚‚Stále zpracovávám, co se stalo’’

Will Smith se omluvil Chrisu Rockovi v pondělním prohlášení a připustil, že na Oscarech ani v našich životech „není místo pro násilí“.
svetzeny.cz