Přejít k hlavnímu obsahu

Nahlédněte do luxusního bydlení oblíbené herečky Anne Hathaway: Jednoduchost je její druhé jméno a z terasy uprostřed města vám dojde dech

Info ikona
Anne

Kdo by neznal Deník princezny, kdy se z ošklivého káčátka stane krásná princezny v podání herečky Anne Hathaway. Tentokrát máte šanci nahlédnout do jejího luxusního bydlení v centru města.

Tak tady bydlela herečka, kterou pro její široký úsměv miluje snad každý. Ano, čtete správně. Bydlela. Herečka Anne Hathaway, oceněná Oscarem, prodala svůj střešní byt v New Yorku, který koupila se svým manželem Adamem Shulmanem v roce 2016. Penthouse, který má dvě ložnice, ale zabírá celé patro budovy z roku 1900 v newyorské Upper West Side, je navržen jako otevřený prostor, který využívá světlo a výhled ze soukromé terasy.

Nemovitost stála v přepočtu něco málo přes 79 milionů korun. což je 3,5 milionu dolarů. Oscarová herečka koupila družstevní byt se svým manželem Adamem Shulmanem za 2,55 milionu dolarů v roce 2016. Rezidence se dvěma ložnicemi se nachází na vrcholu novogruzínského sídla půl bloku od Central Parku, který byl postaven v roce 1904 jako jeden z posledních soukromých domů na Manhattanu Upper West Side, podle seznamu. 

Nahlédněte do elegantního manhattanského penthouse Anne Hathaway.

 

Terasa jako z pohádky

Jižně orientovaná terasa, která byla rovněž zrekonstruována, zahrnuje venkovní jídelní prostor s místem až pro osm osob, kuchyň a různé salonky. Na terase je instalováno integrované osvětlení, audio a zavlažovací systémy.

Info ikona
bydlení
Info ikona
bydlení

Zbytek je v tajnosti

Ostatní fotografie soukromého křídla domu, které podle nabídky zahrnují hlavní apartmá se střešním oknem, šatnou a koupelnou s volně stojící vanou, nebyly záměrně zveřejněny. Druhá ložnice má také vlastní koupelnu. V obou koupelnách je vyhřívaná podlaha.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.