Promotion
Promotion
Promotion

Nahlédněte do luxusního bydlení oblíbené herečky Anne Hathaway: Jednoduchost je její druhé jméno a z terasy uprostřed města vám dojde dech

Promotion
Promotion

Tak tady bydlela herečka, kterou pro její široký úsměv miluje snad každý. Ano, čtete správně. Bydlela. Herečka Anne Hathaway, oceněná Oscarem, prodala svůj střešní byt v New Yorku, který koupila se svým manželem Adamem Shulmanem v roce 2016. Penthouse, který má dvě ložnice, ale zabírá celé patro budovy z roku 1900 v newyorské Upper West Side, je navržen jako otevřený prostor, který využívá světlo a výhled ze soukromé terasy.

Nemovitost stála v přepočtu něco málo přes 79 milionů korun. což je 3,5 milionu dolarů. Oscarová herečka koupila družstevní byt se svým manželem Adamem Shulmanem za 2,55 milionu dolarů v roce 2016. Rezidence se dvěma ložnicemi se nachází na vrcholu novogruzínského sídla půl bloku od Central Parku, který byl postaven v roce 1904 jako jeden z posledních soukromých domů na Manhattanu Upper West Side, podle seznamu. 

Nahlédněte do elegantního manhattanského penthouse Anne Hathaway.

 

Terasa jako z pohádky

Jižně orientovaná terasa, která byla rovněž zrekonstruována, zahrnuje venkovní jídelní prostor s místem až pro osm osob, kuchyň a různé salonky. Na terase je instalováno integrované osvětlení, audio a zavlažovací systémy.

bydlení
Info ikona
bydlení
Info ikona

Zbytek je v tajnosti

Ostatní fotografie soukromého křídla domu, které podle nabídky zahrnují hlavní apartmá se střešním oknem, šatnou a koupelnou s volně stojící vanou, nebyly záměrně zveřejněny. Druhá ložnice má také vlastní koupelnu. V obou koupelnách je vyhřívaná podlaha.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion