Přejít k hlavnímu obsahu

Osvěžující proměna a velký návrat Cameron Diaz: V necelých padesáti je znovu filmovou ikonou

Cameron Diaz je jako chameleon. Na premiérách a společenských akcích platí za krásku, v osobním životě se nejlépe cítila nenalíčená a v teplácích. Když opustila svět filmu, přestala přirozeně tolik řešit, jak vypadá. Nyní je ale hvězda zpátky a její proměna je okouzlující!

Cameron Diaz (49) se před pár lety stáhla z filmových pláten i z veřejného života. Důvod byl jednoduchý. Chtěla se totiž začít naplno věnovat své čerstvě narozené dceři a rodině, navíc si chtěla podle svých slov od světa filmu odpočinout. Zatímco pro hollywoodské filmy musela být přirozeně půvabná herečka vždy vzorně upravená, v maminkovské roli se naopak přestala přehnaně soustředit na svůj vzhled a věnovala se naplno péči o miminko. To je vidět i na několika pár měsíců starých fotkách, když byla nečekaně vyfocena na nákupech nebo na ulici. Nyní se ale slavná herečka rozhodla vrátit zpět na filmová plátna a s tím znovu o sebe začít naplno pečovat. Jakou prošla v současnosti slavná herečka proměnou?

Cameron Diaz vlastní dům, ze kterého vám spadne brada: Luxusní sídlo stálo téměř 300 milionů korun!

Cameron Diaz a Benji Madden si koupili dům v Montecito v Kalifornii za 12,67 milionů dolarů. Sídlo se nachází v uzavřené komunitě a nabízí upravené živé ploty pro větší soukromí. Co dalšího? Pojďte se podívat na bydlení této krásky.
svetzeny.cz

Její proměna je úchvatná

Možná, až uvidíte, jak vypadá Cameron Diaz nyní, spadne vám brada. Za necelý měsíc totiž oslaví své padesáté narozeniny, na jejím vzhledu to však není vůbec znát. Ba naopak. Nyní je opět ve skvělé formě. Ještě nedávno ovšem bylo všechno jinak, a oblíbenou blondýnku jste mohli potkat v teplákovce, nenalíčenou a schovávanou za velkými slunečními Brýlemi. Herečka se totiž rozhodla věnovat své rodině a na filmový svět zanevřela. To se ale nyní alespoň částečně změní, i když Cameron připouští, že i přes svůj velký návrat již nedovolí, aby ji filmový svět zcela pohltil.

Herečka je nyní opět ve formě, ještě nedávno ale byla k nepoznání. Na její proměny se podívejte do galerie.

Cameron Diaz je zpátky ve formě: Jak herečku změnilo mateřství a jak vypadá nyní?

Energická herečka se před lety stáhla mimo filmové kamery

Kdo by si nepamatoval energickou modrookou a stále usměvavou herečku, jako by nebyl. Není to ale zase tak dávno, co se nepřehlédnutelná a charismatická blondýnka Cameron Diaz rozhodla neoficiálně ukončit svou filmovou kariéru. V roce 2014 tedy natočila poslední filmy a pak se stáhla do ústraní mimo dosah filmařů i novinářů, aby se mohla v klidu věnovat rodině a svému vymodlenému dítěti, dceři Raddix.

Tu herečce odnosila náhradní matka. I z těchto důvodů považuje Cameron svou jedinou dceru, která se narodila v roce 2019, doslova za zázrak. Není se čemu divit, že se proto zároveň rozhodla věnovat jí veškerou svoji pozornost a začít si užívat mateřství naplno.

Pauzu potřebovala i kvůli inspiraci

Slavná herečka se ale před nedávnem svěřila jednomu zahraničnímu médiu, že přestávku v natáčení potřebovala i kvůli odpočinku a utřídění myšlenek. Vypadá to, že se usměvavá blondýnka snažila kromě péče o rodinu také znovu najít sama sebe a přehodnotit a zrekapitulovat si všechny své dosavadní zkušenosti a úspěchy. „Když něco umíte, rozumíte tomu, víte, že to děláte dobře, ale pohltilo to celý váš život, je dobré na čas ustoupit do pozadí a zamyslet se. Co bych mohla dělat lépe, co by mě naplňovalo? Všichni máme jen 100 procent na rozdávání a vždy musíme přijít na to, jak je co nejlépe rozdělit mezi vše, co je pro nás důležité,“ vysvětlila Cameron Diaz v jednom z interview pro CBS Saturday Morning další své důvody toho, proč se stáhla z veřejného i filmového dění.

Změnila se k nepoznání

Ještě před rokem byste Cameron Diaz možná ani nepoznali. Změnila se totiž nejen vzhledově, ale také povahově. Podle svého vyjádření v rozhovoru s hereckou kolegyní a kamarádkou Gwyneth Paltrow se totiž přiznala, že se cítí být v hereckém důchodu a náramně si to užívá, protože má na sebe více času. „Jsem teď opravdu spokojená, ulevilo se mi. Dá se říct, že jsem v důchodu. Když jsem do něj odešla, konečně jsem měla čas na péči o sebe samotnou,“ svěřila se Cameron v pořadu své kamarádky Gwyneth Paltrow, Goop Lab.

A právě proto se Cameron rozhodla, že nemusí chodit neustále dokonale upravená, nalíčená a načančaná. Paparazzi jí tak několikrát přistihli schovanou za výraznými slunečními brýlemi, ve volných letních šatech a s dcerou v náručí. Nutno podotknout, že ale ani nenamalovaná na svůj věk rozhodně nevypadá.

Nečekaná přátelství v Hollywoodu: Meghan Markle je nejlepší přítelkyně s tenistkou Serenou Williams

Přátelství je v životě velmi důležité, s některými lidmi si vytvoříme speciální pouto, máte pocit, že se znáte roky, máte společné koníčky a funguje u vás telepatie. Zkrátka nejlepší přátelé, kterým můžete říct opravdu cokoliv, co vás napadne.
svetzeny.cz

Velký návrat

Nyní je ale jak se zdá, všechno opět jinak. A po dlouhém váhání a rekapitulaci dosavadních kariérních počinů, se Cameron rozhodla vrátit na filmová plátna. Podporu našla oblíbená herečka také u svého manžela, hudebníka Benjiho Maddena, který jí v jejích plánech o návratu k filmu podpořil. Návrat oblíbené blondýnky známé například z filmu Prázdniny nebo Charlieho andílků má ale podmínku. Cameron si už nepřeje, aby se její život musel filmovému světu zcela podřizovat, a aby ji jakkoli ovládl. Myslíte, že se podaří vyvážit rodinný život a práci?

Zdroje:  people.com, bbc.com, youtube.com