Přejít k hlavnímu obsahu

Špičaté nehty patří vášnivým a sebevědomým ženám aneb tvar vašich nehtů dokáže odhalit osobnostní vlastnosti

Krásný tvar nehtů vyniká nejen vizuálně, ale také naznačuje charakterové vlastnosti ženy. Ukážeme, který tvar co znamená.

Všichni chceme krásné nehty, ale jak by přesně měly vypadat, každá žena má své vlastní preference. Špičaté, hranaté nebo raději kulaté? Volba tvaru nehtů často dokonce naznačuje osobnost. Co se za tím skrývá, si můžete přečíst zde:

ŠPIČATÉ NEHTY

Vášnivá, sebevědomá a ochotná riskovat: Tyto tři vlastnosti jsou často spojovány s ženami, které nosí nehty ve špičatém tvaru. Tyto ženy se vždy oblékají trendově a nebojí se změn. Rádi také experimentují se svými nehty a mají rády jasné barvy.

MANDLOVÝ TVAR

To znamená moderní styl, kvalitu a osobu, která se vyhýbá vintage nebo zastaralým stylům. Nechoďte příliš dlouho s nehtem ve tvaru mandlí, protože by to mohlo vypadat jako nevkusné. Pro ty, kteří chtějí dát svým prstům a nehtům ženský vzhled, je to perfektní.

ČTVERCOVĚ OVÁLNÉ NEHTY

Asertivní a ambiciózní. Tato kombinace hranaté špičky na oválném hřebu znamená asertivní a ambiciózní povahu. To je dobré pro člověka, který není příliš otevřený experimentování, ale chce si udržet stylovou image, ale pozor! Ne zbytečně elegantní. Čtvercové nehty jsou v podstatě oslnivou kombinací oválných a čtvercových akrylových tvarů nehtů.

OVÁLNÝ TVAR NEHTŮ

To znamená jediné: Praktický a nezávislý. Oválné nehty vypadají elegantně a trendově a hodí se ke každému typu nehtového lůžka, ať už úzkému nebo širokému. Tento tvar je jednoduchý, a přitom velmi elegantní.

Mohlo by se vám líbit

Scarlett Johansson žalovala Disney o ušlé milionové zisky. Nyní je spor u konce a spolupráce bude nadále pokračovat

Podmínky vypořádání nebyly zveřejněny, nicméně spor je urovnán a obě strany jsou velice spokojeny. Co prozradila Scarlett dalšího?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

To tu ještě nebylo: Britney Spears šokovala všechny na Instagramu svojí fotkou v rouše Evině

Co je moc, to je příliš. A kdy je to opravdu příliš? Možná, když si Britney Spears (39) vystaví na svůj Instagram úplně nahé fotky. Fanoušci ovšem vůbec nejsou pohoršeni nebo zklámáni, ale děkují a gratulují Britney. Víte, proč?
svetzeny.cz