Přejít k hlavnímu obsahu

Dodejte sílu a lesk vlasům i nehtům

Každá z nás chce mít silné a lesklé vlasy, kvalitní nehty a krásnou pleť. Skvělou kombinaci potřebných živin a vitaminů nabízí doplněk stravy ReviHair od Dr.Max. Zapojte se do soutěže níže v článku a 3 z vás vyhrají tříměsíční kúru ReviHair (3 balení po 60 kapslích).

Vyživujte vlasy i nehty

ReviHair je doplněk stravy s vysokým obsahem aminokyselin (L-cystein, Lmethionin, L-tyrosin) v kombinaci s extraktem z přesličky rolní (Equisetum arvense L.) a komplexem vitaminů a minerálů. 

Aminokyseliny jsou důležité pro tvorbu keratinu. Keratin je protein, který tvoří 90% složení a struktury vlasu. Je zodpovědný za udržení potřebné vlhkosti vlasu a ochranu před nepříznivými vlivy prostředí.

Přeslička rolní přispívá k normálnímu stavu pleti, nehtů a vlasů a k jejich optimální mineralizaci. Je jedním z nejbohatších rostlinných zdrojů křemíku.

Vitamin D se účastní dělení buněk a vitamin A hraje roli v procesu buněčné specializace.

Vitamin E, zinek, měď a vitamin B2 pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem.

Vitamin B2 a biotin přispívají k udržení zdravé pokožky a sliznic. Biotin a zinek přispívají k udržení normálního stavu vlasů, zinek navíc příznivě ovlivňuje stav nehtů.

Měď přispívá k udržení normálniho stavu vaziva a pigmentaci vlasů a pokožky.

Užívat byste měla 2 kapsle denně během jídla nebo po jídle po dobu tří měsíců. Přípravek není určen pro děti a těhotné ženy.