Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkrásnější manikúra pro rok 2024: Tyto nehtové designy budou stylové, šik a trendy

Upravené nehty patří k základům snad každé ženy. Je jedno, jestli si nehty lakujete sama doma, nebo docházíte do salonu. Víme, jaká manikúra a nehtové designy naprosto ovládnou rok 2024! Načerpejte inspiraci a vykouzlete si ty nejkrásnější a trendy nehty.

Rok 2024 je téměř na dosah. S novým rokem přichází i nové trendy a my víme, které z nich se budou týkat manikúry a úpravy nehtů. Co se týče právě nehtů, nejznámější nehtaři na sociálních sítích publikovali nemalé množství nehtových designů, kterým v roce 2024 předpovídají velký potenciál. Inspirujte se a vkročte do následujícího roku pravou nohou. A s tou pravou manikúrou!

Nejkrásnější bundy na zimu 2023/2024, které vás zahřejí a nevyjdou hned z módy

Jen co se venku ochladilo a vytáhla jste zimní bundu ze šatníku, napadlo vás, že by bylo na čase pořídit si novou? Poradíme vám, jak nejlépe vybrat takovou, v které budete vypadat trendy a stylově, a zároveň vás i perfektně zahřeje. Prohlédněte si bundy, v kterých letos budete za opravdové hvězdy!
svetzeny.cz

Nehty inspirované značkou Burberry

Když se řekne Burberry, většině z nás se vybaví klasický károvaný vzor v odstínech hnědé s červenými, bílými a černými prvky. A právě tento vzor je inspirací pro nehtové trendy, které ovládnou následující rok. Nebojte se, nejedná se o nic výrazného, co by přitahovalo velkou pozornost. Tento design na nehtech je jemný, zároveň je ale velmi zajímavý a elegantní. Nebojte se experimentovat a trochu odvázat. A navíc tento styl nehtů jednoduše vykouzlíte i doma pomocí několika laků na nehty! Chce to jen trochu času a trpělivosti.

Astro nehty

Pokud se chcete trochu odvázat a máte rádi astrologii a ezoteriku, tyto nehty pro vás budou naprosto ideální. Ačkoliv to chce trochu odvahy, nejedná se o nic extrémně výrazného, takže se nemusíte ničeho bát. Důraz je v tomto stylu daný na detaily, které hrají hlavní roli. Vytvořit takový design může být trochu náročnější, a proto doporučujeme si raději zajít do vašeho oblíbeného nehtového salonu.

Účesy vhodné pro ženy ve 40, 50 a 60 letech: Vyvarujte se některých střihů a barev, kvůli kterým budete vypadat starší

Je jasné, že ve všem, a i v účesech, platí pravidlo - sto lidí, sto chutí. Každá žena preferuje jiný střih, účes i barvu vlasů. I přes to však existují určité účesy, kterým by se ženy v určitém věku měly vyhnout. A které to jsou?
svetzeny.cz

Tvídový efekt

Tvíd se v posledních letech vrátil na první příčky módních trendů. Napadlo vás ale někdy tento design aplikovat i na nehty? Tento originální vzhled vypadá skvěle, šik a je naprosto trendy. A navíc vám zaručujeme, že budete naprostý originál. Musela by to být opravdu velká náhoda, aby měl někdo stejné nehty jako vy.

Olivově zelená barva

Jestli existuje nějaká barva, na kterou můžete v roce 2024 bez obav vsadit, je to olivově zelená. Je to jemná a elegantní barva, kterou si získáte naprosto všechny. Vypadá vkusně, není nijak extrémně výrazná, ale zároveň je velmi zajímavá a rozhodně není tuctová. A nebojte se! Tento odstín zelené se hodí téměř ke všemu, jelikož není tak výrazný jako jiné odstíny zelené.

Trochu vylepšená francouzská manikúra

Francouzská manikúra je nadčasovou klasikou, která opravdu nikdy nevyjde z módy. S tímto designem nehtů nemůžete nikdy šlápnout vedle. Hodí se jak v letním, tak v zimním období. A nejlepší na tom všem je, že se nemusíte striktně držet pouze bílé barvy, která je u francouzské manikúry nejběžnější. Odvažte se! V nadcházejícím vánočním období bude skvěle vypadat červená, vínová i zelená. A na jaře zase sáhněte po pastelových barvách! Úžasně vypadá třeba pastelově fialová, světle zelená či oranžová. Zachováte eleganci francouzské manikúry a zároveň se tak trochu odvážete!

Trendy manikúra pro rok 2024
Zdroj článku