Přejít k hlavnímu obsahu

Trendy nehtů 2022: S manikúrou se srdíčky nebo pastelovou "francií" nešlápnete vedle

Info ikona
manikura

Na začátku teplejšího období nám Instagram a spol. říkají, jaké barvy a vzory nehtů nosit na jaře – zde jsou ty nejoblíbenější, které si zamilujete!

Plánujete návštěvu nehtového salonu nebo si chcete sami vyzkoušet pár jednoduchých nehtových motivů? Většinou nám chybí inspirace, jakým směrem by se měl design ubírat: Jaké barvy, jaké akcenty a jaké vzory zvolit? Rychlý pohled na sociální sítě, jako je Instagram, Pinterest nebo TikTok, nám může usnadnit rozhodování a ukázat nám, které vzory nehtů jsou na jaře obzvláště oblíbené.

1. Ozdobné kamínky

Pokud jsou pro vás klasické jednobarevné nehty příliš nudné, můžete si na jaře zajít na manikúru a nechat své nehty zazářit kamínky, plátkovým zlatem nebo lesklými nálepkami na nehty. S tímto vzhledem je více rozhodně více!

2. Pastelový mix

Slunná směs pastelových barev ukazuje, že nail art nemusí být složitý, aby vypadal nádherně. Co takhle duhové nehty ve všech možných barvách? Dobrá nálada je každopádně předem naprogramována!

3. Mini, mini, mini

Pokud si nehty ráda udržujete čisté a minimalistické, měli byste se letos na jaře zaměřit na roztomilé mini akcenty. Mezi naše oblíbené motivy rozhodně patří malá očička, květiny nebo srdíčka. V kombinaci s upravenou francouzskou manikúrou si zajistíte úchvatný jarní vzhled.

Palác ukáže fanouškům dosud neviděnou fotografii princezny Diany

svetzeny.cz

4. Mléčná je dobrá, už je to tak!

Elegantní, mléčná manikúra, díky které budou ruce jednoduše upravené, se zaručeně hodí pro každou příležitost.m Manikúra se snadnou údržbou je k dispozici v různých "nahých" tónech, se třpytkami nebo bez nich a může být doplněna vrchním lakem s vysokým leskem.

 

5. Všechno obráceně

Pokud jste unaveni z klasických francouzských nehtů a obvyklých vzorů, proč nezkusit všechno obrátit. Ať už v barevném designu nebo s obrácenými francouzskými nehty: tyto vzhledy posouvají vaše nehty na zcela novou úroveň.