Přejít k hlavnímu obsahu

Scarlett Johansson žalovala Disney o ušlé milionové zisky. Nyní je spor u konce a spolupráce bude nadále pokračovat

Info ikona
Scarlett Johansson

Podmínky vypořádání nebyly zveřejněny, nicméně spor je urovnán a obě strany jsou velice spokojeny. Co prozradila Scarlett dalšího?

Tři měsíce poté, co Scarlett Johansson zažalovala Disney kvůli streamovanému vydání Black Widow (Černá vdova) a tvrdila, že přišla o miliony dolarů, protože její plat je ovlivněn kasovním výkonem filmu. Mluvčí Johansson potvrdili, že proběhlo vypořádání se společností Disney a všichni jsou spokojeni. 

Informace unikly

Přestože se podmínky vypořádání nesdílely veřejně, časopis Deadline uveřejnil, že dohoda mezi stranami byla v "desítkách milionů". Johansson řekla The Hollywood Reporter, že je "šťastná, že vyřešila spory s Disney" a "těší se na pokračování spolupráce v příštích letech".

Podání žaloby

Při podání žaloby herečka tvrdila, že její smlouva s filmovým studiem neumožňovala uvedení filmu na Disney plus ve stejný den, kdy přišel film do kin. Disney však vydal Black Widow ve stejný den a tento krok mohl Johansson stát údajně až 50 milionů dolarů, což je 327 milionů korun českých! To herečku rozčílilo a podala na streamovací službu žalobu, která je ale nyní již minulostí. 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.