Přejít k hlavnímu obsahu

Hailey Bieber sdílela fotky ze svatby, které dosud nikdo neviděl. Oslavila tak výročí svatby s Justinem Bieberem

Info ikona
Bieber

Šťastné výročí, Bieberovi! Jedna z nejznámějších dvojic, Justin Bieber a Hailey Bieber, slaví rok od svatby. A Hailey si připravila pro fanoušku vskutku delikátní záležitost. Sdílela fotky, které ještě nikdy nikdo neviděl.

Zatímco měla dvojice civilní obřad v New Yorku, celý svět včetně rodiny čekal na honosný obřad, který se dostal do titulků časopisů snad po celém světě. Dnes Hailey sdílela fotografie z výjimečného dne a potěšila fanoušky kousky, které ještě nikdy nikdo neviděl.

Je to už rok, co si Hailey a Justin řekli oficiálně své "ano"

Info ikona
Hailey Bieber

 

Nové fotografie byly zveřejněny na jejím profilu na Instagramu s jednoduchým popiskem „9.30“. Všechny tři obrázky jsou černobílé a dávají fanouškům dobrý důvod proč vzpomínat na svatební den.

Info ikona
Hailey Bieber

 

Hailey dříve sdílela své svatební obrázky s časopisem Vogue a vyprávěla drobnosti o obřadu a jako modelka především o oblékání, včetně výšivky „TILL DEATH DO US PART“ na jejím závoji.

Návrhářem šatům byl Virgila Abloh. „Od prvního dne jsem řekla, že chci, aby mě oblékl Virgil,“ řekla tehdy Hailey. „Nechtěla jsem někoho, kdo by byl jen návrhářem svatebních šatů. Prostě cítím, že zná můj styl takový, jaký je. Je takovou součástí toho, kým jsem. A Virgil je tak trochu v mém okruhu od začátku a mám prostě pocit, že je skvělé vidět od něj tak složité šaty."

Info ikona
Hailey Bieber

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.