Přejít k hlavnímu obsahu

Neuvěřitelná proměna Miley Cyrus: Provokatérka byla dlouhé roky blondýnkou, nyní po 10 letech udělala zásadní změnu

Miley Cyrus obecně ráda šokuje a provokuje. Bývalá hvězdička Disney se v posledních letech opravdu rozjela ve všech směrech. A co se týče barev vlasů, ani v tomto případě nikdy nešetřila svou kreativitou. Nyní fanoušky šokovala, když se po více než 10 letech vrátila ke své přirozené barvě vlasů. Že by tím zpěvačka chtěla veřejnost připravit na další šokující chování, ve kterém si libuje?

Podzimní barva vlasů

Miley Cyrus je zcela připravena na podzim. Zpěvačka, která za posledních pár let nedala dopustit na blond barvu vlasů, debutovala na svém Instagramu drasticky tmavší barvou. Cyrus na oslavu debutové kolekce návrháře Sabata De Sarna pro tuto značku zapózovala na sérii fotografií, na kterých představuje svou překvapivou novou podzimní barvu vlasů – tmavě čokoládově hnědý odstín. Na snímcích Cyrus pózuje ve velkém černém saku a stříbrném diamantovém náhrdelníku, zatímco drží zářivě třešňově červenou koženou kabelku. Své nově obarvené kadeře v jemných vlnách a minimalistický make-up zpěvačka podtrhla jemnou rtěnkou.

Fanoušci v komentářích pod příspěvkem jásají. Miley se totiž k hnědé barvě vlasů vrátila po více, než deseti letech. Pro rozhovor v pořadu Today zpěvačka prozradila, že ideu obarvit si vlasy na tmavou barvu měla již minulý rok. Od kroku ji ale odvrátila její kmotra, Dolly Parton. Ta se naprosto zhrozila a řekla Miley, že to v žádném případě nemůže udělat. Parton je známá svými peroxidově blonďatými vlasy, tudíž se svou kmotřenku snažila přesvědčit, aby šla v jejích šlépějích. Miley je ale známou rebelkou, a tak se samozřejmě vydala svou cestou.

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější trendy účesy letošního podzimu: Mixie nebo záclonková ofina. Kouzlu těchto střihů propadly i světové celebrity

Módní a vlasové trendy mají cyklickou povahu – to znamená, že se neustále vrací. Co bylo IN před dvaceti lety je IN i dnes. A to platí jak u módy, tak u účesů. V tomto článku se budeme konkrétně věnovat návratu do 70. a 80. let v podobě tzv. záclonkové ofiny a účesu zvaném Mixie. Nahoďte nostalgický retro účes a buďte za hvězdu.
svetzeny.cz

Jak šel čas s vlasy Miley Cyrus

Jak již bylo zmíněno, kariéra Miley Cyrus odstartovala pod taktovkou Disney, kde začala působit v pouhých 13 letech. Zde působila v seriálu Hannah Montana, kde jsme ji mohli vidět jak s jejími přirozeně hnědými vlasy, tak s blonďatou parukou. Již tehdy se tedy celý svět mohl přesvědčit o tom, že Miley sluší jak blonďaté, tak tmavé vlasy. Po skončení seriálu se zpěvačka ještě nějakou dobu držela svých přirozeně tmavě hnědých vlasů, ovšem pak přišel pro všechny nečekaný zlom. Sama Cyrus tvrdí, že se chtěla vymanit z role Disney hvězdičky. A tak začala experimentovat.

V roce 2012 celý svět šokovala, když si své překrásně dlouhé kadeře ostříhala na krátko a obarvila na platinově blond. Jejímu rebelskému vzhledu odpovídalo i chování. O pár let později zpěvačka vysvětlila, proč se rozhodla pro drastickou změnu. „Stále chci být bavičkou, ale chci se ukazovat svým vlastním způsobem a nechci vypadat jako někdo jiný,“ řekla a dodala „nechci být přeženštilá, ale nejsem ani mužská – jsem prostě sama sebou.”. Miley ve změnách vlasů pokračovala i v následujících letech, až si je nakonec nechala narůst zpět. V prosinci 2020 otevřeně mluvila o tom, jak veřejnost vnímá její neustále se vyvíjející vzhled. „Moje vlasy jsou jakýmsi odrazem mého zdravého rozumu, mé sexuality , mé střízlivosti" , řekla tehdy v pořadu The Howard Stern Show. Veřejnost opravdu dělá moje vlasy, myslím, takovým odrazem toho, jak se mi daří." Dodala, že když měla dlouhé a blond vlasy, lidé předpokládali, že se jí daří dobře, zatímco věřili, že byla na drogách, když si je nechala ostříhat úplně nakrátko.

Podívejte se na vlasové experimenty Miley Cyrus
Zdroj článku