Přejít k hlavnímu obsahu

3 nejžhavější módní trendy podzimu

Chcete být v módě o krok napřed? Žádný problém! S našimi tipy budete vědět, co se právě teď nosí. Je libo něco v zářivých barvách, nebo je vaší krevní skupinou divoký leopardí potisk?

SYTÉ BARVY

Šťavnaté tóny nepatří jen do letního šatníku. Užijte si barvy i teď na podzim. V šedých ulicích budete zářit.

Malinová, borůvková, oranžová v odstínu zralých pomerančů a mnoho dalších tónů vám budou nadcházející sezonu dělat společnost. Už dávno totiž neplatí, že výrazné barvy plné života se nosí jenom v letních měsících.

BARVY_copy

A pro milovnice černé máme dobrou zprávu - stačí, když svou „tmavou uniformu“ zkombinujete s jednou barvou a budete platit za tu, která se v trendech vyzná.

KABÁTY

Svrškům na tělo nějakou dobu odzvonilo. Pořiďte si elegantní kabát, který vám bude o trochu větší!

Světlé o velikost větší kabáty zaplavily přehlídková mola i ulice. S čím je zkombinovat? S úzkými kalhotami nebo širokou sukní. Na rozdíl od většiny módních hitů patří oversized svršky k fashion stálicím. Uděláte s nimi parádu i za rok.

kabat

LEOPARD

Probuďťe v sobě své divoké já a vyzkoušejte si, jaké to je být v kůži ladné kočkovité šelmy. Muži se za vámi budou otáčet.

Se zvířecími potisky je to stejné jako s jinými výraznými motivy - méně znamená více. Stylingové pravidlo profíků zní: povolen je jen jeden velký kousek nebo dva menší (ty by však neměly být v těsné blízkosti). Pokud zvolíte více leopardích věcí najednou, riskujete, že celek bude vypadat lacině a nepatřičně.

Depositphotos_33757033_m