Přejít k hlavnímu obsahu

Po čem muži touží: Buďte atraktivní díky dobrému výběru rtěnky nebo manikúry

Info ikona
Co přijde mužům sexy

Každá žena touží být pro své okolí krásná, obzvlášť v dnešní době, kdy je ze všech stran obklopena mnohdy až nereálnou krásou celebrit a slavných osobností. Přestože ideály krásy se lety mění, stále mnoho mužů naštěstí preferuje přirozenou krásu, kdy mnohdy stačí opravdové maličkosti, abyste zvýšila svoji atraktivitu. Které to jsou?

Horoskop: Láska čeká v prosinci na tři znamení zvěrokrhu. Berani potkají životní lásku

svetzeny.cz

Upravené nehty

Mohlo by se zdát, že jde o naprosto nepodstatnou záležitost, ale ve skutečnosti dokáže mnoho mužů odradit, pokud má žena zanedbané nebo dokonce špinavé nehty. Stačí přitom úplná maličkost v podobě jednoduché údržby krátce zastřižených nehtů a například laku neutrální barvy, nebo si udělat jednou za čas radost a dopřát si návštěvu kosmetického salonu, kde se vaše nehty stanou vaším doplňkem. O dlouhé nehty je pak třeba obzvlášť pečovat, jelikož jinak můžou muže naopak odradit.

Smyslné rty a úsměv

Ačkoliv je dnes velmi populární nechat rty zvětšovat až do enormních rozměrů, mužům ve skutečnosti stačí rty přirozených velikostí. Než poněkud přísně vyhlížející čárka pochopitelně působí svůdněji plnější rty, kterých lze ovšem docílit i konturovací tužkou na rty a rtěnkou ve správném odstínu. Důležité je si nechat záležet, aby výsledek byl přirozený a především aby se rtěnka neobtiskla při první příležitosti na skleničku nebo na partnera. Pokud se k vašemu obličeji hodí, zvolte na schůzku červenou rtěnku, jelikož červená funguje na muže vzrušujícím dojmem. Kromě samotných rtů je však ještě žádanější úsměv, který v mužích vyvolává pozitivní pocity a zvyšuje jim sebevědomí.

Info ikona
Žena

Slavnostní účesy dle typu obličeje: Čtvercový obličej zjemní vlny, protáhlému prospěje tupírování vlasů

svetzeny.cz

Dlouhé nohy

Dlouhé nohy jsou u mužů považovány za vysoce atraktivní. Nemusí zoufat ani ženy, které se narodily s malou postavou a nohy mají zkrátka kratší. Opticky totiž dokážou prodloužit nohy například boty v tělové barvě, boty se špičatou špičkou, kozačky nad kolena nebo černé oblečení. Naopak se vyhýbejte botám s kotníkovým vázáním, zkráceným nohavicím nebo vzorům s vodorovnými pruhy.

Oči

Ačkoliv kouřové líčení je pro muže velmi atraktivní, ne každá žena ho zvládne doma na výbornou a výsledkem mohou být dva uhlíky místo očí. Proto je lepší opět vsadit na přirozenost a maximálně své oči zvýraznit líčením, na které jste zvyklá nebo jen obyčejnou řasenkou. Nejdůležitější je sebevědomý pohled z očí do očí, jelikož na muže většinou plachost nepůsobí příliš atraktivním dojmem.

Zdroj článku