Přejít k hlavnímu obsahu

Nejsvůdnější znamení zvěrokruhu: Dle průzkumu dostávají nejvíce pozvání na rande Lvi. Nejčastěji se však miluje jiné znamení zvěrokruhu

Která znamení zvěrokruhu jsou nejsvůdnější? Na tuto otázku odpovídá nedávno provedený průzkum. Jeho vítězem se stali Lvi. Co je činí tolik atraktivními pro druhé a která další znamení zvěrokruhu jsou také mimořádně přitažlivá?

Dle průzkumu dostávají nejvíce pozvání na rande Lvi

Web USA Today zjišťoval, jaká znamení zvěrokruhu jsou ta vůbec nejsvůdnější. Dotazoval se přitom hned třech seznamovacích aplikací – dnes asi nejpopulárnějšího Tinderu, dále aplikace Bumble a Match. Průzkum má jednoznačného vítěze – na prvním místě se umístili Lvi. Proč právě toto znamení je tak atraktivní pro druhé? Nelze se divit, že se Lvům nabídky na seznámení jen hrnou. Za prvé, Lva nepřehlédnete, a to ani v internetovém světě.

Minulé životy dle numerologie: Kým jste byli a jak vás to v současnosti ovlivňuje?

Jak váš život mohou ovlivnit minulé životy? V numerologii nalézáme mnohé odpovědi právě z životního čísla. Věci, které se vám nyní dějí jsou podle numerologů odrazem vašich minulých životů, ať už to jsou dobré věci nebo ty špatné, které přináší další zkušenosti.
svetzeny.cz

Jsou to sebevědomí lidé, kteří se dokonale dovedou prezentovat. Umějí se prodat. Mají obrovské charisma a rozhodně jim nechybí sebevědomí. Rádi vyčnívají z davu a poutají pozornost. Jsou to mistři svádění a flirtu, jejich koketnost je pověstná. Je těžké jim odolat. Jsou také velmi zábavní a mívají skvělý smysl pro humor. Také bývají velmi úspěšní, jejich kariérní dráha na vás udělá dojem. Jsou to velmi vášniví lidé, kteří jsou pro druhé mimořádně atraktivní. „Lvi jsou často nejpříjemnější a přirozeně nejspolečenštější, laskaví, vřelí, obětaví a charismatičtí, takže dává celkem smysl, že dostávají nejvíce pozvání,“ říká astroložka Kathleen Medina.

Info ikona
Schůzka

Na druhém místě v žebříčku skončili Raci. O těch se říká, že co se týče čistě fyzického vzhledu, tak jsou opravdu nejpůvabnější ze všech znamení. V žebříčcích atraktivity pravidelně bodují. Navíc jsou to rodinné typy, které berou vztahy vážně. Pokud někdo hledá vážný vztah, je pro něj Rak skvělým potenciálním partnerem. Tito lidé jsou také velmi empatičtí a umějí naslouchat. I to může ostatní zaujmout, a vést k pozvání na rande. Raci jsou velcí romantici, i to může být pro určitá znamení velmi přitažlivé. Na třetím místě pak skončili Býci. Toto znamení je symbolem smyslnosti a požitkářství. K Býkům to lidi táhne, protože jsou to silné osobnosti, které jsou zároveň loajální. Umějí si vychutnávat život plnými doušky, jejich energie je druhým nesmírně příjemná.

Největší astrologické události července: Změna energie Merkuru a Marsu i superúplněk. Nejtemnější den nás čeká devatenáctého

Jaké zásadní astrologické události nás čekají v červenci? Již brzy dojde ke změně energie Merkuru i Marsu, následovat bude superúplněk v Kozorohu a vstup Venuše do Raka. Negativní vliv na nás bude mít planeta Pluto, a to konkrétně 19. července.
svetzeny.cz

Nejčastěji se však miluje jiné znamení zvěrokruhu

Z dat také vyplynulo, které znamení zvěrokruhu má nejvíce sexu. Tímto znamením by měli být Vodnáři, 52 % z nich uvedlo, že v předchozím roce měli sex několikrát do měsíce. Toto znamení zvěrokruhu je známé tím, že rádo experimentuje. Ovládá jej vzdušný živel, který se pojí s nestabilitou a přelétavostí, to se může projevit i ve vztazích. Není se čemu divit že tento žebříček Vodnáři vedou. „Vodnáři mohou být pravděpodobně nejvíce otevření sexu s různými lidmi. Protože se snaží přijít na to co chtějí a s kým chtějí být,“ říká astroložka Medina.

V těsném závěsu za nimi skončili Berani. Jejich sexuální energie je jiná, je to ohnivé znamení zvěrokruhu, které je velmi vášnivé. Druhé místo není žádným překvapením, Berani jsou velmi náruživí. Třetí místo je však trochu nečekané, patří totiž znamení Panny, které bývá nenápadné. Zde jednoznačně platí, že „tichá voda břehy mele“. Hned za nimi s malým odstupem skončili Kozorozi.

Průzkum odhalil i další překvapivé skutečnosti. Tak například Váhy z něj vyšly jako znamení, které je nejvíce ochotné vám poslat své nahé fotky. Na vzhledu pak nejvíce záleží povrchním Beranům, 91 % z nich uvedlo, že je fyzický vzhled pro ně podstatný.

Zdroje: USA Today, Your Tango, Popular Astrology, Cosmopolitan

Kvíz: Jak můžete zjistit stáří své duše? Vyzkoušejte si náš test

Stále váháte, zda máte mladou, zralou nebo starou duši? Projděte si náš kvíz, abyste o sobě zjistili pravdu. Jak jistě víte, věk vaší duše nemá nic společného s tím, kolik je vám skutečně let. Biologický věk nevypovídá o tom, jak stará je vaše duše. O jejím věku vypovídá mnoho důležitějších údajů, jako je citová zralost, profesní a společenské postavení nebo materiální touhy a další životní úspěchy.
svetzeny.cz