Přejít k hlavnímu obsahu

Co skrývají jednotlivá znamení zvěrokruhu: Raci tajně sledují své expartnery, Váhy mají temnou minulost

Každé znamení zvěrokruhu má své tajemství, které si úzkostlivě střeží. Mnohdy se jedná o věci, na které nejsou jednotlivá znamení zvěrokruhu zrovna pyšná. Rozkryjte skryté vlastnosti a aktivity jednotlivých znamení zvěrokruhu na základě astrologie.

Beran

Berani jsou velmi úspěšní na poli kariéry, ale mnohdy dělají opravdu katastrofální chyby ve vztazích. Řada se ještě po letech „mlátí do hlavy“, za chyby, které nerozvážně napáchali. Mají také tendenci vybírat si partnery, kteří se k nim nehodí.

Býk

Býci si nedokáží nic odepřít, mají rádi luxusní předměty, drahé dovolené a jídlo prvotřídní kvality. Občas se stydí za to, že nedokáží těmto požitkům odolat. Také jim tyto záliby dosti lezou do peněz, které poté mohou chybět jinde.

Blíženci

Blíženci neumí šetřit. Rozhodně se s tím nikde nechlubí, ale moc dobře to o sobě vědí. Jsou rozhazovační a v minulosti udělali nerozumné kroky, které se týkaly financí. Nechat je hospodařit s penězi nemusí skončit dobře.

Čínský horoskop na červenec: Odhalte, na koho čeká období štěstí, růstu a vývoje. Draci zbohatnou

Čínský horoskop odhalí, na koho čeká kariérní růst, koho čeká štěstí ve vztazích, nebo kdo bude muset zapracovat na svém duchovním životě. Pokud ještě nevíte, jaké jste znamení podle čínského horoskopu, je na čase to zjistit podle vašho roku narození a odhalit, co pro vás přináší předpověď na červenec.
svetzeny.cz

Raci

Raci jsou plní emocí a citů. Silně se vážou na své partnery, a tak se není čemu divit, že i když se tito partneři pak stanou bývalými, Raci je stále sledují. Neváhají se podívat na jejich sociální sítě a nostalgicky zavzpomínat na „staré dobré časy“. Pokud zjistí, že jejich expartner, který jim ublížil, má trable v novém vztahu, mají z toho škodolibou radost.

Lvi

Lvi se rádi chvástají, ale rozhodně se nechlubí tím, čeho se dopustili, aby v rámci kariéry vystoupali až na samotný vrchol. Jsou to typy lidí, kteří udělají všechno proto, aby zazářili a prosadili se, drží se hesla, které říká, že účel světí prostředky.

Panny

Na perfekcionistech Pannách je těžké najít něco špatného, ale i ony mají svá tajemství. Bývají to podivíni a někteří z nich tají své skryté „úchylky“. Velmi často jsou Panny zatížené na úklid, jejich až přehnaná čistotnost je pověstná.

Váhy

Váhy mají temnou minulost, o které nerady mluví. Ačkoliv se snaží navenek působit distingovaně, slušně a upřímně, některé věci si nechají pro sebe a neřeknou je ani těm nejbližším.

Štíři

Štíři leckdy vypadají, že neumí napočítat do pěti, ale nenechte se zmást, jsou opravdu vychytralí. Je pro ně důležitá image, proto se raději nechlubí tím, že v minulosti měli tendence ostatní šikanovat a škádlit.

Střelci

Střelci jsou sice právem označováni za největší pohodáře zvěrokruhu, ale i je něco trápí, tomu věřte. Mnohdy se za jejich úsměvem ve skutečnosti skrývá smutek. Špatně nejsou zejména, když se cítí odstrčeni.

Jak stará je vaše duše? To prozradí měsíc vašeho narození

Víte, jak je stará vaše duše? Měsíc narození může určit, jaká je vaše duše a co to vypovídá o vaší osobnosti. Pokud se podíváte na měsíc, ve kterém jste se narodili, můžete lehce získat odpověď.
svetzeny.cz

Kozorozi

Kozorozi jsou ledové královny zvěrokruhu. Alespoň se to o nich říká. Pravdou je, že ve skutečnosti jen skrývají, že jsou mnohem emotivnější, než si ostatní myslí. Hlavně mají tendenci být plačtiví, což by nikdy veřejně nepřiznali.

Vodnáři

Vodnáři se snaží působit jako intelektuálové a vizionáři. Před světem tají skutečnost, že mají opravdu hodně mizernou paměť. Není na ně spolehnutí a konstantně zapomínají na důležité věci.

Ryby

Ryby jsou velmi přátelské a empatické, ale pravdou je, že se mnohdy okolí bojí říct, že by se leckdy raději zavřeli před světem u sebe doma. Jejich pečující stránka jim to však málokdy dovolí, a tak se snaží všem vyhovět.
 

Zdroj: Your Tango

Červenec podle numerologie: Bude pro vás tento měsíc emocionálně náročný, získáte odvahu nebo se objeví dluhy?

Jediné stabilní a trvalé číslo pro vaši numerologickou předpověď je vaše sluneční číslo. Podívejte se, jak ho spočítáte, a zjistěte svoji osobní předpověď pro měsíc červenec. Přinesou vám čísla odvahu, strach nebo se třeba budete muset zaměřit na váš bankovní účet?
svetzeny.cz