Přejít k hlavnímu obsahu

Červenec podle numerologie: Bude pro vás tento měsíc emocionálně náročný, získáte odvahu nebo se objeví dluhy?

Jediné stabilní a trvalé číslo pro vaši numerologickou předpověď je vaše sluneční číslo. Podívejte se, jak ho spočítáte, a zjistěte svoji osobní předpověď pro měsíc červenec. Přinesou vám čísla odvahu, strach nebo se třeba budete muset zaměřit na váš bankovní účet?

Mohlo by se vám líbit

Horoskop starých Egypťanů: Božská znamení prozradí vaši budoucnost

Víte, že staří Egypťané byli prvními průkopníky astrologie? Každé období roku v tomto horoskopu odpovídá určitému božstvu, které zosobňuje vlastnosti a schopnosti. Jaký horoskop je ten váš?
svetzeny.cz

Jak vypočítat numerologickou předpověď

Prvním krokem je nalezení vašeho slunečního čísla. K tomu musíte sečíst den a měsíc vašeho narození. Rok narození není nikdy zahrnut! Sčítejte tak dlouho, dokud se nedostanete na 1 číslo. K tomuto číslu poté přidáte aktuální kalendářní rok. Opět pak čísla sčítejte, dokud se nedostanete k jedné číslici. Osobní číslo měsíce pak zjistíte, když k tomuto číslu přičtete číslo aktuálního měsíce. Opět sčítejte až do jednoho čísla.

Příklad: Pokud jste se narodili 27. června, sečtěte 2+7+6=15, 1+5=6. Sluneční číslo je tedy 6. Poté přičtěte rok 2022: 6+2022=2028, 2+0+2+8=12, 1+2=3. Osobní číslo roku je tedy 3. Poté přičtěte číslo měsíce července 7: 3+7=10, 1+0=1. Vaše numerologické číslo pro tento měsíc je tedy číslo 1.

Info ikona
barvy

Číslo 1

Červenec je pro vás časem nečekaných událostí. Buďte flexibilní, zejména v myšlení. Nechte odejít své staré zlozvyky a koncepty. Toto je doba neuvěřitelného mentálního i duchovního růstu, musíte ale dovolit, aby k němu došlo. Čeká na vás mnoho nových informací.

Číslo 2

Červenec je skvělý čas pro obchodní a finanční záležitosti. Poté, co jste sklidili respekt a uznání za své úsilí, vás nyní čeká nečekaný finanční zisk nebo povýšení. Jste v pozici, kdy můžete žádat to, co si zasloužíte.

Číslo 3

Červenec pro vás představuje čas vhledu a uvědomění. Začnete si uvědomovat sílu hlubokých vnitřních změn, které se ve vás odehrávají, což vás naplní kombinací strachu a odhodlání.

Číslo 4

Kariéra a finance by v červenci měly být na prvním místě vašich priorit. Pracujte tvrdě, ale moudře. Spojte praktičnost a své vize, které ohledně své práce máte. V červenci rozhodně nebudete mít čas sedět a zírat do prázdna.

Číslo 5

Červenec pro vás bude emocionálně náročný. Vztahy, které byly v poslední době napjaté, mohou dospět do kritického bodu, kdy budou buď prohloubeny, nebo zcela odděleny. Tohle je pro vás zkušební období, ve kterém se naučíte čelit náročným situacím ve vztazích.

Mohlo by se vám líbit

Šaty podle znamení zvěrokruhu: Kozorožky překvapí dívčími šaty, ohniví Berani vsadí na výraznou oranžovou

Znamení zvěrokruhu ovlivňuje řadu životních oblastí. Díky jednotlivým elementům, ze kterých vychází všechna znamení dost často inklinujeme i k výběru konkrétního šatníku. Přinášíme inspiraci pro všech 12 znamení na horké letní měsíce!
svetzeny.cz
Info ikona
Vesmír

Číslo 6

Červenec je časem dynamiky, odvahy a touhy začít s něčím novým. Blues minulého měsíce je pryč a vy máte najednou pocit, že jste na vrcholu světa. Jste originální a kreativnější než kdykoliv předtím. Je třeba toho využít a roztáhnout svá křídla.

Číslo 7

V červenci pro vás bude nesmírně důležitý váš vztah s lidmi ve vašem pracovním nebo obchodním prostředí. Budete muset být citliví k jejich potřebám a touhám. Je na čase zařadit empatii i do vašeho pracovního života a projevit v sobě lidskost.

Číslo 8

V červenci se do popředí dostávají finanční záležitosti, jako jsou třeba dluhy. Je proto třeba věnovat velkou pozornost vašemu bankovnímu účtu. Vaše schopnost ovlivňovat myšlenky a názory druhých pracuje v tomto případě ve váš prospěch.

Číslo 9

V červenci nastane čas začít se vážně věnovat svým povinnostem. Uspořádejte si svůj osobní život a převezměte kontrolu nad domácími, kariérními i společenskými záležitostmi. Buďte trpěliví a věnujte se rutině a detailům pečlivě.

Mohlo by se vám líbit

Tarot: Letní předpověď pro každé znamení zvěrokruhu. Střelcům patří Ďábel, Lvům Eso Mečů

Vítejte v létě! Jak se dny prodlužují a noci zkracují, je čas rozhodnout se, jak chceme trávit čas a energii. Využijte nadcházející sezónu na maximum díky tarotu. Co vás čeká během léta a nemine?
svetzeny.cz
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku