Přejít k hlavnímu obsahu

Test osobnosti: Jak byste reagovali na setkání s vlkem? Zjistěte, zda jste dominantní typ osobnosti nebo k vám ostatní nemají respekt

Info ikona
Test osobnosti

Zkuste si jednoduchý zábavný test, který vám pomůže odhalit váš charakter. K provedení testu nebudete potřebovat nic víc než vaši fantazii! A nebojte se do níže popsané situace pořádně vžít, aby výsledek testu co nejvíce odpovídal skutečnosti.

Jak provést test

Zapojte veškerou svou fantazii a zkuste si představit následující situaci. Představte si, že jste v šeru uprostřed hlubokého lesa a s vámi je tam jen malé dítě, nikdo jiný. Je jedno, zda si představíte své dítě nebo cizí, pokud vlastní děti nemáte. Nezáleží také na tom, kolik je dítěti let, ale je ve věku, kdy je sice schopno samo stát, ale stále je odkázáno na pomoc dospělé osoby. Nyní si představte, že se k vám z temnoty lesa blíží osamocený zatoulaný vlk, který opustil svou smečku. Je vyhublý, hladový, ale stále nebezpečný. Cení zuby a blíží se k vám s úmyslem vás napadnout. A nyní se pořádně zamyslete, jak na danou situaci budete reagovat. Ve své představě jednejte zcela instinktivně a dlouze se nerozmýšlejte. Poté se podívejte na vyhodnocení testu a vyberte si tvrzení, které je vašemu řešení nejblíže. Pokud vaší představu v řešení nenaleznete, vyberte si tvrzení, které je vám nejbližší.

Test: Kresba člověka v dešti vypovídá o tom, jak jste schopní obstát v životě

svetzeny.cz

Info ikona
Vlk

Za každou cenu budu bránit dítě

Napadlo vás jako první, že musíte ochránit dítě? Pokud jste si živě představili, jak vlastním tělem bráníte dítě, jste velmi rodinný typ. Máte sklony k impulzivnímu jednání a občas vás důsledky vašeho jednání napadají až příliš pozdě. Jinak máte ale velké srdce a hodně přátel, kteří vás obdivují pro vaši laskavou povahu.

Nechám dítě utéct a vlka zdržím

Ve vaší představě se ihned otáčíte k dítěti, nabádáte ho k útěku a poté připoutáváte pozornost vlka na sebe? Pak jste týmový typ člověka. Rádi pracujete v týmu a nikdy svého kolegu nenecháte ve štychu. Jste sice soutěživý typ, ale zároveň umíte prohrávat. Máte logické uvažování, ale zároveň se občas necháváte unést emocemi. Lidé vás považují za velmi spolehlivého člověka a rádi se k vám obrací pro radu.

Numerologie: Vypočítejte si číslo lásky a zjistěte, jaký jste partner – dominantní, žárlivý či vypočítavý?

svetzeny.cz

Info ikona
Vlk

Zabiju vlka

Pokud vás jako první napadlo, že se bez ohledu na dítě vrhnete do souboje s hladovým vlkem a pokusíte se ho zabít, pak jste dominantní typ osoby. Uvažujete pragmaticky a občas svým jednáním působíte na okolí, jako byste byli chladní. Zároveň k vám však hodně lidí vzhlíží a obdivují vaši odvahu a vnitřní sílu, která z vás vyzařuje. Uvažujete logicky, ale občas máte problém ovládnout svůj vztek.

Vezmu dítě a uteču

Pokud vás napadlo, že vezmete dítě do náruče nebo na ramena a dáte se na zběsilý útěk, jste vyhýbavý typ. Konflikty obcházíte obloukem, a když se do nějakého dostanete, snažíte se z něj co nejdříve zmizet. Jste mírumilovní a klidní, občas působíte až ustrašeným dojmem, ale zároveň o vás lidé vědí, že jste nesobečtí a pro druhé byste se rozdali. Máte mnoho přátel, kteří mají rádi vaši laskavou a mírnou povahu.

Nechám dítě na místě a uteču

Pokud vás napadlo, že necháte dítě vlkovi, abyste si sami zachránili život, jste zbabělý typ. Nemáte příliš mnoho přátel a ti, které vy sami za přátele považujete, jste si získali vesměs podlézavým chováním. V životě myslíte především sami na sebe a lidé ve vašem okolí vás považují za sobce a nemají k vám respekt.  

Čarovný listopad: Jaký je jeho numerologický význam? Naučte se věštit z bobulí a ovládněte svíčkovou magii

svetzeny.cz