Přejít k hlavnímu obsahu

Věštba z dlaně: Linie manželství vypovídá o vašem partnerství, intimním životě i o věrnosti. Prozkoumejte tu vaši

Jak šťastné bude vaše manželství, může napovědět čára vztahů, kterou máte vepsanou ve dlani. Dokáže dokonce předpovědět, že se vdáte více než jednou, i jak harmonicky se k sobě s vyvoleným partnerem hodíte.

Čtení z dlaně je věštecká metoda stará snad jako lidstvo samo. Z čar na ruce věštili ve starém Egyptě, Číně i Indii. Navzdory vědeckému pokroku přežívá tzv. chiromancie, tedy nauka, která se snaží vyčíst budoucnost z tvaru ruky a čar ve dlani, dodnes. 

Malá, ale nikoli nevýznamná

Nejdůležitější a nejvýraznější linie v dlani jsou čtyři. Jde o čáru života, čáru srdce, čáru hlavy a čáru osudu. Chiromancie ale na dlani rozeznává i další jemnější linie a pahorky, ze kterých lze vyčíst leccos o vašem životě i o tom, co vás čeká. Jednou z nejmenších čar na ruce je čára manželství, tenká linka vedoucí z boku dlaně pod úrovní malíčku. Čáru manželství, zvanou též linie vztahů, snadno přehlédnete, často bývá jemná, přerušovaná, dlouhá klidně sotva pár milimetrů. Bylo by ji ale škoda ignorovat, vyčíst z ní totiž můžete leccos o vašem partnerském osudu. 

Info ikona
Linie manželství

Osud máte v levé dlani

Svůj osud vždy čtěte z levé dlaně, ta vypovídá o tom, co čeká vás. Pravá ruka vypovídá o osudu vašeho partnera. Snadno ale můžete porovnat, jak jsou vaše čáry manželství spolu v harmonii. Přiložte k sobě ruce tak, aby se hranou dotýkaly a aby byly stejně vysoko. Napojují se linky manželství plynule na sebe, mají podobnou délku, tvar, hloubku a strukturu? Pak před sebou máte harmonické manželství. Jestliže se ale nedotýkají, nebo jsou linky vzhledově dost odlišné, budete na stabilitě vztahu muset každý den pracovat

Mohlo by se vám líbit

Co o vás prozradí tvar vašich uší: Špičatý mají lidé, co touží po dokonalosti, hranatý milovníci klidu

I ty nejskrytější rysy vaší osobnosti lze prý na první pohled odhalit z tvaru vašich uší. Seriózní vědecká studie na to sice není, přesto nedají někteří lidé na tuto metodu dopustit. Jaké uši máte vy? Prozkoumejte se v zrcadle a pro zábavu zjistěte, zda patříte k lidem kreativním, pozorným či k milovníkům klidu.
svetzeny.cz

Dlouhá čára, dlouhé manželství

Dlouhá hluboká čára je znakem dlouhého a pevného vztahu. Máte-li ji na ruce, zřejmě patříte mezi ty šťastné, kteří svou lásku potkají již v mládí a bok po boku spolu vydrží dlouhá léta, možná až do smrti. Pokud se vaše linie na obou dlaních navíc podobají, čeká vás vztah plný porozumění, vzájemného respektu, naplněný podobnými hodnotami a zájmy. V takovém vztahu není těžké cítit se šťastně a naplněně

Pokud je vaše čára manželství dlouhá tak, že se dokonce protne s čárou osudu, máte zřejmě zaděláno na ukázkově šťastné manželství. Čáru osudu najdete zhruba uprostřed dlaně, směřuje od prostředníčku dolů směrem k zápěstí.

Krátká čára vás k oltáři nedovede

Krátká nebo žádná čára manželství může znamenat, že váš život bude naplněn je povrchními známostmi či platonickou láskou. Možná na vás čeká vztah, který nebude stvrzen svatbou, udržíte si v něm jistou volnost a svobodného ducha. Možná na vás manželství i čeká, ale nebude ve vašem životě hrát ústřední roli. Mnohem více si ceníte své kariéry, koníčků, poslání, nebo přátel. 

Je-li vaše linka manželství jen jemná, sotva viditelná, nebo hodně přerušovaná, zřejmě se ani vy svatby nedočkáte. Sice vás čeká vztah plný partnerského porozumění, ale nebudete cítit potřebu zpečetit ho svatbou. 

Více čar, více manželství

Máte-li pod sebou dvě i více linek, může to znamenat více vztahů. Z linek nepoznáte, zda vás čekají paralelní vztahy ve stejný čas, nebo více manželství po sobě. Je-li jedna z linek přeci jen delší a výraznější než jiné, symbolizuje partnera, se kterým se nakonec usadíte a vydržíte dlouhodobě. Jsou-li čáry stejné, bude váš život naplněný velkým sexuálním dobrodružstvím a živočišnou energií.

Linie manželství by měla být jednolitá. Pokud se na konci rozdvojuje, může to symbolizovat odloučení manželství. Možná se rozejdete po zásnubách, možná váš sňatek skončí rozvodem, může jít i o smrt partnera. Pokud se čára zanořuje do hloubky, jakoby do nitra dlaně, může to také znamenat zánik manželství. 

Mohlo by se vám líbit

Numerologie vašeho jména: Zjistěte, jaký osud máte předurčen

Přemýšleli jste někdy o významu svého jména? Někdo ho dostane po svých předcích, jiný zkrátka proto, že se líbilo jeho rodičům. Stejně tak jako vaše datum narození, i jméno nese energii a ovlivňuje váš život víc, než si možná myslíte.
svetzeny.cz

Drobné linky odhalí počet dětí

Vychází vám z linky manželství drobné, jemné čárky, vedoucí většinou dolů? Mohou symbolizovat počet dětí, kterých se v manželství dočkáte. Výraznější bývají u žen. Kolik čárek, tolik dětí. Širší a hluboké prý představují chlapce, rovné a jemné holčičky. 

Pokud ale linky nesměřují z čáry, spíše přes ní a připomínají křížky, neznačí děti, ale potíže ve vztahu. Čím víc jich je, tím víc krizí si v manželství prožijete. I když to nebude snadné, každá taková zkouška vás může posílit.

Stoupající linii mají optimisté

Pokud se vám čára manželství stáčí směrem vzhůru, jste v otázce vztahů optimističtí, věříte v pravou lásku i v pevnost instituce manželství. Svatba je pro vás důležitá, o dni v krásných šatech obklopeni blízkými sníte od dětství a máte dost jasnou představu, jak má váš den D vypadat. Vaše partnerské soužití bude zřejmě dlouhé a naplněné. 

Klesající linie prozradí vypočítavé

Směřuje-li vaše čára manželství dolů, může to znamenat, že manželství až moc hrotíte. Svého vyvoleného tlačíte do svatby, možná potřebujete vládnout pevnou rukou i v samotném vztahu. Potřebujete se ve vztahu cítit jistí, mít vše pod kontrolou.

Pokud čára života pomyslně směřuje do středu dlaně, symbolizuje vztah něčím prospěšný. Sňatkem zřejmě získáte postavení, dobré jméno nebo bohatství. Nositelé takové linie manželství mají tendenci vybírat si partnera i s ohledem na to, co má, nechtějí svatbou tratit, ale získat víc. 

Čím níž, tím dřív se vdáte

Čím níže je čára manželství umístěná, tím dříve se zřejmě vdavek dočkáte. Čára vedoucí vysoko, až téměř u malíčku, znamená, že se vdáte hodně pozdě, možná svou pravou lásku potkáte až v druhé polovině života. Neztrácejte optimismus, na vdavky není nikdy pozdě.

Naopak nízko posazená čára znamená brzké vdavky, těsně kolem dvacítky. Dotýká-li se čára manželství dokonce čáry srdce, svou lásku zřejmě potkáte již v dospívání a svatbu budete chtít hned v osmnácti. Čára srdce je nejvyšší ze čtveřice hlavních linek na dlani, začíná asi centimetr pod malíčkem a vede od malíkové hrany k ukazováčku. 

Jestliže leží čára manželství zhruba uprostřed mezi koncem malíčku a čárou srdce, svatby se dočkáte nejspíše kolem třicítky. Vztah budete mít vyvážený, zažijete v něm dny dobré i zlé, nejčastěji ale zapadnete do spokojené rutiny, která je vaší povaze blízká. 

Co vyčtete z ruky o lásce a vztazích?
Zdroj článku