Přejít k hlavnímu obsahu

Čtení z ruky: Máte na dlani písmeno M? Pak jste jedineční. Odhalte svoji budoucnost

Info ikona
věštění z dlaně

Čtení z ruky je také známé jako věštění z dlaně, které se provádí pouhým pohledem na dlaň. Čáry života na dlani o lidech prozrazují víc, než si myslíte. Co když se vám na dlani rýsuje písmeno M? Pak patříte mezi výjimečné jedince. Z dlaně je možné vyčíst mnohé.

Říká se, že dlaň poskytuje přesné informace v astrologii a podle ní linie našich rukou naznačují, co se stane v naší budoucnosti. Říká se, že čáry se na dlaních dítěte vytvářejí už během těhotenství. V těchto liniích je ukryta pravda o životě dítěte od narození až po smrt. Chiromantie neboli palmistrie, tedy čtení či věštění z ruky patří mezi dávná umění. Byla využívána již ve staré Indii, Číně a Egyptě. Palmistrie patří mezi nejzajímavější výklady budoucnosti vůbec.

Každý z nás má na dlani svůj vlastní soubor propletených linií, které tvoří jedinečné tvary a vzory podobně jako otisk prstu. Hlavní linie na vaší dlani, jako jsou linie srdce, hlavy a života, jsou obecně považovány za ty nejdůležitější. Podle Jona Saint-Germaina, který napsal knihu Karmická palmistika: Když jsou tyto linie v souladu, mělo by být vidět písmeno M, což je údajně vzácné.

Ruce jako okno do duše: Délky prstů prozradí, jakou máte povahu, ale i jestli jste předurčeni být bohatí

Délka prstů a osobnost člověka jsou vzájemně propojeny a mnohdy o člověku mohou prozradit spoustu zajímavého. V astrologii najdete také čtení z dlaní a taková délka jednotlivých prstů může napovědět, jak se budete chovat v určitých situacích. Odhalte svou osobnost pomocí prostředníčku nebo malíčku.
svetzeny.cz

Důležité linie

Čáry, které vidíme na středu dlaně, nám mohou o naší osobnosti říci více, než jsme sami věděli. Jedná se o čtyři základní čáry, které patří mezi nejdůležitější: čára hlavy, čára srdce, čára osudu a čára života. Čára života je ta, která zatáčí kolem kořene palce a táhne se dolů až k zápěstí. Čára hlavy zase začíná ve středu dlaně a bývá lehce zatočená. Čáry života a hlavy se většinou střetávají nebo kříží mezi palcem a ukazováčkem. Čára srdce začíná mezi ukazováčkem a prostředníčkem a stáčí se dolů pod malíček. Čára osudu vede přímo od prostředníčku směrem dolů.

Písmeno M

Písmeno najdete, když jsou hlavní linie na vaší dlani, které jsou známé jako linie srdce, hlavy a života, v souladu. Konkrétně řečeno, pokud v čárách na své dlani najdete písmeno M, můžete být výjimečnější než většina ostatních. Písmeno M je nálezem starobylého umění, jehož kořeny sahají několik tisíc let do Indie, kde se zrodilo z hinduistické astrologie a poprvé bylo zmíněno v čínské knize I-ťing. Toto označení je považováno za požehnání, štěstí a za znamení, že těm, kdo ho mají, se bude dařit v kariéře, kterou si zvolí. Lidé s tímto vzácným označením jsou považováni za nadané jedince, kteří mají mimořádnou intuici a schopnosti. Nejsou však nadaní jen v oblasti kariéry, lidé s písmenem M na dlani skvěle odhadují charakter. Jsou mistry v prohlédnutí lží a podvodů, téměř vždy prý dokáží odhalit, zda někdo lže nebo podvádí.

Pravák nebo levák?

Ačkoli se má za to, že označení nabízí jak pozitivní osobnostní rysy a nadání, záleží na tom, zda jste levák, nebo pravák. Pokud máte písmeno M na pravé ruce, jste rozený šťastlivec. Pro leváky platí bohužel pravý opak. Takže máte smůlu, pokud je vaše písmeno M na levé ruce. A toto zjištění je samozřejmě výjimečné pouze pro ty, kteří věří v palmistrii a duchovno. Mezi slavné představitele, kteří se mohli či mohou písmenem M na své dlani chlubit, patří například Barack Obama, Donald Trump nebo dokonce Adolf Hitler.

Máte na dlani písmeno M?
Zdroj článku