Přejít k hlavnímu obsahu

Velká tarotová předpověď na měsíc duben: Zjistěte, co značí Pět pentaklů v lásce, Šest holí ve financích a Deset pentaklů ve zdraví

Info ikona
Tarot

Co nás čeká a nemine v měsíci dubnu v lásce, financích a zdraví? Kartářka Alice Cross vysvětluje, jaký význam mají vytažené karty – Pět pentaklů v lásce, Šest holí ve financích a Deset pentaklů v oblasti zdraví. Jejich energii ovlivní naše životy, zjistěte, na co byste se v dubnu měli připravit.

Pět pentaklů v lásce značí nepřipravenost opětovat city

Info ikona
Pět pentaklů

Pět pentaklů v lásce značí, že ve vztazích se nám ještě nepodařilo pookřát. Pokud jsme nezadaní, nenastal ještě vhodný čas, abychom opětovali lásku a city, proto se budeme držet zpátky. Zaměřit bychom se měli na sebelásku, protože jenom když milujeme sami sebe, dáváme prostor druhým, aby i oni mohli milovat nás. Určitě je ještě co zlepšovat, pokud jde o sebelásku. Přijmout se takoví, jací jsme mnohdy pro nás nebývá lehké. Vyjděte ze své komfortní zóny a mějte lidsky rádi jeden druhého i s jeho dle vás “špatnými” vlastnostmi. Naučte se usmívat na druhé, uvidíte, že vám budou úsměvy vracet. Pět pentaklů nás také vybízí k tomu, abychom si řekli o pomoc v případě, že jsme smutní a utrápení. Vlídné slovo nám může hodně pomoci, více, než si možná myslíme, proto se nebojte někomu svěřit. Neostýchejte se nechat si poradit od druhých, vždyť vy sami byste jim jistě nabídli pomocnou ruku, kdyby to potřebovali.

Šest holí ve financích značí vhodnou dobu pro koupi nemovitosti

Info ikona
6 holí

Duben je čtvrtým měsícem, čtyřka je spojena s hmotou a financemi. V tarotovém výkladu se nám však objevuje Šest holí. To je dle kartářky Alice Cross znamení, že se nám bude dařit v kariérní oblasti. Do práce budeme chodit s radostí a bude zde panovat skvělá atmosféra. Kariérně je to určitě příznivý měsíc. Duben je vhodný pro uspořádání firemních večírků a setkání. Konečně pochopíte, jak skvělý kolektiv v práci máte. Koho láká podnikání, nechť v dubnu připravuje projekt. Je to ideální měsíc pro skvělý start. Nezapomeňte na spolupráci, karta Šesti holí vybízí k harmonickému napojení na finanční stránku vašeho života. Radujte se i z dílčích úspěchů a nebojte se za ně pochválit. Tato karta také značí, že měsíc duben je vhodnou dobou pro koupi nemovitosti. Karta souvisí s rodinou, proto ji zapojte do finančního plánování, budete překvapeni, s jakými nápady ostatní členové rodiny přijdou.

Deset pentaklů ve zdraví vám radí zaměřit se na zdraví

Info ikona
Deset pentaklů

Kartářka Alice Cross pro oblast zdraví vytáhla kartu Deset pentaklů. Ta nám říká, abychom v dubnu věnovali větší pozornost našemu zdraví. Pokud vás trápí zdravotní problémy, zkuste zjistit, zda někdo v širší rodině tímto problémem také netrpěl. Může vám dát cennou radu. Posilujte svou imunitu a zdraví tím, že se budete otužovat, změníte jídelníček nebo začnete sportovat. Přichází hezké počasí, buďte proto aktivní. Každý si najde svoji cestu ke zdravému životnímu stylu, která mu bude vyhovovat. Co funguje jednomu, nemusí být prospěšné u druhého. Zároveň tato karta sděluje, že i když vás trápí jakýkoliv problém, existuje řešení. Další význam této karty je založení rodiny, nyní nastal vhodný čas na to, aby se vaše rodina rozrostla, pokud po tom toužíte.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com