Přejít k hlavnímu obsahu

Finanční horoskop na duben: Býci musí dávat pozor, komu půjčují

Info ikona
horoskop

Finanční astrologická předpověď pro duben roku 2022 je celkově pozitivní. Je třeba však dávat pozor, jak investujete svůj čas a energii. Nedoporučuje se příliš rozdávat, aniž byste dostali něco na oplátku, může to nakonec vyčerpat vaše účty i vaši energii.

Info ikona
Horoskop

Beran

Z finanční stránky se letos Beranům bude velmi dařit. Už teď byste na tom měli být od začátku roku lépe a při zatmění Slunce 30. dubna vás čeká odměna za vaše úsilí, které jste vložili do vaší kariéry. Povýšení, na které jste čekali, je už na cestě. Užijte si bohatství, které vás čeká za vaši odvedenou práci!

Býk

Váš známý vás může požádat o půjčku během zarovnání Jupitera a Neptuna dne 12. dubna. I když se chcete zachovat správně a pomoci mu, neměli byste se dostat do finanční tísně. Pokud tak totiž učiníte, váš bankovní účet se během května a června výrazně zmenší. Pokud se tedy chystáte někomu půjčit, pořádně to celé dopředu promyslete. Pravděpodobnost, že se vám peníze brzy vrátí, je mizivá.

Blíženci

Tento rok se dostaly do popředí vaše dluhy. Díky postupnému splácení neuhrazených účtů se v průběhu roku vaše finanční situace výrazně zlepší. 17. duben je skvělý čas na rande s někým novým, ušetřete si stranou peníze pro tuto příležitost.

Rak

Pravděpodobnost, že se dostanete do finanční tísně, je téměř mizivá díky finančnímu polštáři, který máte. Zatmění Slunce dne 30. dubna vás donutí přemýšlet o investičních příležitostech, také budete přemýšlet během zatmění o tom, že byste část peněz věnovali na charitu. To vám pomůže přinést radost do vaší duše.

Info ikona
Karta

Lev

Jako Lvi žijete rádi dobrý život a chlubíte se svým bohatstvím. Rok 2022 vás nezruinuje jedině tak, že omezíte svou divokou chuť utrácet. Během zarovnání Jupitera a Neptuna dne 12. dubna bude na váš bankovní účet smutný pohled, možná se budete muset vzdát své hrdosti a požádat o pomoc rodinu či přátele.

Panna

Pokračujte v hledání vhodných dlouhodobých investičních plánů. Ptejte se po okolí a zjišťujte, jak zvýšit svá aktiva s minimálním rizikem. Možná zjistíte, že akciový trh je ideální způsob, jak získat slušný kapitál. Pokud nevíte, jak peníze investovat, šetřete si na horší časy.

Váhy

Nejspíš jste zaznamenali nečekané výdaje, které poněkud zruinovaly vaši peněženku. Musíte se zaměřit na úspory a pracovat efektivněji. Pak nebudete muset tolik dřít.

Štír

Spojení Jupitera a Neptuna v Rybách, ke kterému dojde 12. dubna, může zvýšit obavy, které máte ohledně akciového trhu. Pokud dáte na svou intuici, budete moct získat velké částky. Důvěřujte svým pocitům a naskytne se vám následující měsíce příležitost konsolidovat vaše půjčky.

Info ikona
Bankomat

Střelec

Vaše finanční situace během roku bude poměrně stabilní, nemusíte se tedy ničeho obávat. Čekají vás peníze navíc, snažte se je však neutratit a místo toho je uspořte na horší časy, které vás čekají na samém konci roku.

Kozoroh

Na začátku roku jste se nejspíš potýkali s horší finanční situací, která by však nyní měla být ustálená. 16. dubna budete muset učinit velké rozhodnutí ohledně rovnováhy mezi vaším rodinným životem a prací. Váš vnitřní hlas má velkou sílu, proto ho používejte moudře.

Vodnář

Váš vztah vůči penězům se pořád mění. Zarovnání Jupitera a Neptuna 12. dubna vás vybídne k rozšíření vašeho bohatství a může vás motivovat k tomu, abyste si dopřáli několik nových věcí, po kterých už dlouho toužíte. Dokud si nebudete kupovat drahé věci, které jsou k ničemu, budete finančně prosperovat.

Ryby

Tento rok vás čeká rozšíření vašeho finančního toku. Proberte své budoucí investice s důvěryhodným přítelem, poradcem nebo členem rodiny, který má s investicemi dobré zkušenosti. Během dubna budete mít mimořádné štěstí, můžete si tedy zkusit koupit třeba stírací los.