Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Duben je za dveřmi a tři znamení se mají na co těšit! Beranům se podaří vše, na co sáhnou, Ryby zažijí harmonické chvíle

Info ikona
Horoskop

Wow! Tři znamení zvěrokruhu skutečně rozkvetou na začátku jara a v dubnu 2022 se povezou na vlně štěstí a úspěchu. Patří sem i vaše znamení zvěrokruhu?

Duben je za dveřmi a některá znamení zvěrokruhu se mohou těšit na senzační jarní měsíc. Hvězdy jsou v příznivé pozici, protože se věci mění k lepšímu v oblasti práce, vztahů i zdraví a jeden okamžik štěstí stíhá druhý. Kdo se podle horoskopu může těšit na skvělý duben 2022?

1. Beran

Navzdory nabitému kalendáři se zrozenci Berana vypořádají s jakýmkoli stresem a v dubnu mají vše pod pefektní kontrolou. V práci se blíží kariérní skok, romantické chvíle s milovanými nejsou zanedbávány a mnoho malých úspěšných příběhů obklopuje Berana aurou, která vrhá kouzlo i na jeho okolí. Nicméně čas na sebe a nějaké cvičení by se nemělo zanedbávat!

2. Blíženci

V dubnu budou mít Blíženci konečně spoustu příležitostí vymanit se z každodenní rutiny a poznat spoustu nových lidí. Ať už jde o koktejl po práci, večeři s přáteli nebo spontánní pozvání na večírek od kolegů z práce – znamení zvěrokruhu by si mělo vyzkoušet vše a stát se na chvíli "yes manem", aby se mohli konečně znovu cítit naživu. I v práci to jde dobře – váš nápad se zalíbí šéfovi, o tom není pochyb.

3. Ryby

Začátkem dubna se Ryby ještě často cítí v partnerství nepochopeny, ale nebojte, od poloviny dubna budou věci opět harmoničtější. Znamení zvěrokruhu se cítí nejen extrémně spojené se svou spřízněnou osobou, ale také pociťuje opět skutečné mravenčení a motýly v břiše. 30. dubna se planeta lásky Venuše a Jupiter spojí ve znamení zvěrokruhu Ryby – zatímco zadaní spřádají plány do budoucna, nezadané čeká setkání, které navždy změní jejich životy.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.