Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď pro 17. až 19. ledna: Kartářka předpovídá, kdy dojde k odhalení pravdy a jak nás ovlivní Vlčí úplněk

Info ikona
Karty

Kartářka Alice Cross, která si také říká Alchymistka, pro vás připravila tarotovou předpověď na období od 17. do 19. ledna. Dozvíte se v ní, kdy dojde k odhalení pravdy, jaký vliv bude mít na nás Vlčí úplněk a který den je ideální pro studium tajných nauk.

17. ledna – Dojde k odhalení pravdy

Info ikona
Tarot Velekněžka

Dnešek sice v Čechách svátkem není, ale v USA ano. Je to Den Martina Luthera Kinga. Dnes bychom měli zavzpomínat na jeho odvahu a činy. Kartářka Alice Cross pro tento den vytáhla kartu Velekněžky, která symbolizuje nové informace, rozhled a také rozvoj. Tato karta také mimo jiné symbolizuje ženskou energii a vyšší ženský princip. Velekněžka je kartou, která odkrývá pravdivý stav věcí. Zapomeňte na to, co jste kde četli a slyšeli. Pravda se vám dnes odhalí sama. Možná vám intuice ve vašem nitru správně radí, kde se ona pravda nachází. Jen jste si to doteď nepřipustili. Objevte v sobě dar intuice, mnohdy se opravdu vyplatí poslouchat svůj vnitřní hlas. Dnes je ideální den pro objevování. Změňte trasu běhu, zajděte si na procházku do neznámých zákoutí nebo si v knihkupectví vyberte knihu intuitivně. Rovněž je to skvělý den pro studium. Je před vámi důležitá zkouška? Studujte dnes, lépe vám to „poleze do hlavy“. Také si lépe vybavíte informace, které už jste pozapomněly.

18. ledna – Vliv bude mít Vlčí úplněk

Info ikona
Královna pohárů

Lednový úplněk také někdy bývá nazýván Vlčím úplňkem. Oblohu prozáří v 00:48 dne 18. ledna. Probudíme se do rána, které již bude ovlivněno energií měsíce. Úplněk se odehraje ve znamení Raka a dá se čekat, že se bude jednat o hluboce emotivní záležitost. Vlčí se úplňku říká dle smeček vlků vyjících hlasitě na měsíc. V roce 2022 to bude vůbec první úplněk. Pokud bude obloha jasná, může to být úžasná podívaná, jelikož by měl touto dobou Měsíc na obloze mimořádně zářit. Z hlediska tarotu tomuto dni bude vládnout Královna pohárů. Ta nám ve spojení s lednovým úplňkem klade na srdce samostatnost. V tento den budete muset zvládnout něco, co za vás normálně dělají ostatní. Není to vhodné období pro nové začátky. Pokud můžete, vyhledejte klid a v tichu rozjímejte. Je to ideální den pro odpočinek a čtení dobré knihy. Klidně sněte a plánujte, ale nepodnikejte dnes nic zásadního.

19. ledna – Pod svícnem bývá největší tma

Info ikona
Poustevník

Pro tento den kartářka Alice Cross vytáhla kartu Poustevníka. Někdy se mu také říká „otec času“. Dnes nastal čas srovnat si priority a ujasnit si, co skutečně od života chcete. Nenechejte se nikým ovlivnit. Ponořte se do svého nitra a najděte v sobě vnitřní sílu. Svíčka Poustevníka vám ukáže, po jaké cestě byste měli kráčet. Je světlem i pro ostatní, kteří hledají pravdu a moudrost. Tato karta symbolizuje „vyšší moudrost“. Dnes víc než kdy platí, že pod svícnem bývá největší tma. Odhalení pravdy vás možná čeká tam, kde byste to nečekali. Procitněte díky svému sebepoznání a vydejte se na cestu za hledáním pravdy. Dnešní den je ideálním pro studium tajných nauk, mysticismu, hermetických věd a alchymie.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com


 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.