Přejít k hlavnímu obsahu

Bílá pro pořádek, fialová pro intuici. Vaše nejoblíbenější barva o vás může leccos prozradit

Témeř každý člověk má nějakou svoji oblíbenou barvu. Není to sice pravidlem, ale vaše nejoblíbenější barva o vás může leccos prozradit. Podívejte se, zda na vás vlastnosti uvedené u vaší nejoblíbenější barvy sedí!

Info ikona
Barvy

Fialová

Jste perfekcionistou, který vyžaduje v životě citovou jistotu. Také máte dobré srdce a pomáháte ostatním v nouzi. Jednou z vašich největších předností je intuice, která se ukázala ve vašem životě mnohokrát jako správná. Máte silné charisma, které ostatní přitahuje jako magnet. Ostatní vás vnímají jako vizionáře a přitahuje je váš inovativní duch. Jste velmi kreativní a svou kreativitu přenášíte i na své okolí. 

Černá

Usilujete o moc a kontrolu. Cítíte se nade všemi ostatními, jste nekonvenční a působíte vznešeným dojmem. Zatímco pro ostatní znamená černá barva smutek, pro vás znamená eleganci a důstojnost. Ceníte si svého vnitřního světa a také si pečlivě střežíte své soukromí. Pouze blízcí příbuzní nebo partner jsou zasvěceni do vašich myšlenek a pocitů. Jste výmluvnou a občas až teatrální osobou, ale mluvíte s ostatními přímo. Snadno udržíte sebekontrolu a dokážete zvládnou většinu situací. Ostatní vás vnímají jako vážného, možná až znepokojivě tajemného člověka. 

Bílá

Jste velmi organizovaný a samostatný člověk. Při řešení každého problému spoléháte na logiku. Nejvíce oceňujete pořádek a jednoduchou eleganci. Projevuje se to i na vašem vytříbeném vkusu, kdy vlastníte věci, které jsou opravdu krásné a pečlivě zpracované. Ne vždy se dobře vyrovnáváte se zklamáním, když věci nejdou podle plánu. Lidé vás občas mohou mylně považovat za rezervovaného člověka kvůli vašemu sebevědomí a přirozeně rezervované povaze. Když vás však poznají blíže, ocení vaši vnímavost a moudrost.

Šedá

Jste chladný, vyrovnaný a velmi spolehlivý člověk. Při konfliktech a potížích se snažíte o kompromis a vyřešit věc v klidu. Způsoby a etiketa jsou pro vás velmi důležité. Ostatní lidi vás vnímají jako vyrovnanou, stabilní a důvěryhodnou osobu. Také na vás oceňují váš dar vymýšlet ty nejlepší kompromisy.

Mohlo by se vám líbit

Barva stěny v ložnici ovlivňuje váš spánek: Růžová je nejideálnější pro kvalitní regeneraci

Podle odborníků na spánek a barvy je barva stěny v ložnici někdy zásadní pro klidný spánek. Měli byste proto vsadit na tuto barvu.
svetzeny.cz
Info ikona
Barvy

Červená

Máte odvahu, odhodlání a rozhodně dáváte přednos akci a riziku před klidem. Červená ukazuje, že jste společenský, asertivní, energický typ člověka, který je náchylný k impulzivnímu jednání a proměnlivým náladám. Cítíte hluboké sympatie k ostatním lidským bytostem a také máte silnou sexuální touhu. Jste pro ostatní přirozeným vůdcem a snadno si získáváte respekt ostatních.

Růžová

Vše, co v životě chcete, je bezpodmínečná láska a to, aby vás lidé přijímali se všemi nedokonalostmi. Vždy u vás převažuje to dobré nad špatným, což je způsobeno vaší pozitivní a lehkou energií. Vaše starostlivé a povzbuzující jednání rozvíjí ve vašem životě dlouholetá přátelství. Mír, harmonie a klid jsou důležité pro vaši každodenní rutinu.

Oranžová

Milujete kontakt s lidmi a různá setkání s přáteli. Oranžová značí, že jste dobrosrdečná a loajální osoba, která cítí pozitivní energii k okolí a má starostlivé srdce. Jste optimista a žijete přítomností. Bez ohledu na to, co vám život postaví do cesty, nikdy nepropadáte panice.

Modrá

Toužíte najít vnitřní mír a vždy myslíte na druhé a jejich potřeby. Modrá značí, že jste rozvážná a introspektivní osoba. Jste poněkud konzervativní a v dobách stresu se stahujete do bezpečného prostředí. Jste věrným přítelem a vedete střízlivý život. Lidé si vás pamatují kvůli vaší vřelosti a přátelskosti. 

Mohlo by se vám líbit

Existují barvy vlasů, kterým by se ženy nad 50 měly vyhnout: zapomeňte na ombré nebo odbarvování

Cokoli se vám líbí, je povoleno – ať je vám 30, 40 nebo 50. Ale pokud jste stylistka, existují tři barvy vlasů nebo střihy, které ženám v určitém věku lichotí méně než jiné tóny.
svetzeny.cz
Info ikona
Barvy

Zelená

Jste upřímná a morální osoba, která cítí hlubokou náklonnost ke své rodině. Máte zvláštní vztah k přírodě, která naplňuje vaši duši. Nesnášíte chaos a snažíte se o konzistenci a rovnováhu. Snažíte se o ohleduplnost k životnímu prostředí a zapojujete se do komunitních záležitostí. Ostatní obdivují váš objektivní a spravedlivý pohled na věc.

Žlutá

Baví vás učení a znalosti. Máte živou představivost, býváte často nervózní a máte potřebu pomáhat světu. Občas však působíte odtažitě a stydlivě. Toužíte po respektu ostatních a toužíte po obdivu pro svoji moudrost. Máte zábavnou povahu a okolí vás považuje za šťastného a nápaditého člověka.

Hnědá

Ceníte si stabilního a jednoduchého života před materiálními věcmi. Pohrdáte impulzivitou a jste šetrná a spolehlivá osoba. Rodina je pro vás na prvním místě a vy si užíváte pohodlí stabilního domova. Centrem vašeho domu je kuchyně, jelikož milujete vaření. Také vás uspokojuje zahradnictví a pěstování potravin pro váš stůl.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška
Mohlo by se vám líbit

Very Peri: Unikátní barva, která ovládne svatební sezónu roku 2022. Inspirujte se tímto trendem i vy

Barvou roku 2022 zvolil vyhlášený Pantone Color Institute unikátní odstín, který pojmenoval Pantone 17-3938 Very Peri. Co si pod tímto pojmem můžete představit za barvu? Jisté je, že volba institutu pravděpodobně ovlivní všechna obchodní odvětví. Už brzy ji začneme hojně vídat i na svatbách.
svetzeny.cz