Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď pro celý rok 2022: Dle kartářky nás čeká slibný start. Vdávejte se v květnu, nemovitost kupujte v srpnu

Kartářka Alice Cross předpovídá, jaký bude rok 2022. Prý nás čeká slibný start roku, který nám přinese nové příležitosti. Navzdory pověrám radí, abychom svatbu uspořádali v květnu. Nejvhodnějším obdobím pro koupi nemovitosti je pak srpen. Jaká jsou její doporučení pro další měsíce?

Čeká nás slibný start roku

Hned zpočátku roku nás čekají nové příležitosti. Kartářka Alice Cross vidí v tomto období velký potenciál. Pro měsíc leden totiž vytáhla kartu Rytíř holí. To je karta symbolizující nově přicházející příležitosti, který rádi využijí ti, kteří se nebojí zkusit něco nového. Rytíř holí vás vyzývá k akci. Je jedno, co zkusíte, hlavní je neustrnout na místě. Není na co čekat, pokud jste s něčím nespokojení, nadešel čas to změnit. Není nutné dávat si konkrétní předsevzetí a mít jasnou vizi, jaké cíle si letos chcete splnit. Hlavní je zůstat aktivní a k novým příležitostem přistupovat pozitivně. Také není dobré čekat na to, až nastane ten správný okamžik. Nic není ideální, také byste se nemuseli dočkat. Pokud po něčem vaše srdce touží, včera bylo pozdě začít to realizovat. Z hlediska mystična bude stěžejní poslední lednový den, kdy se slaví keltský sabat Imbolc (známý v křesťanské podobě jako Hromnice). Na únor vyšla karta Slunce. To je karta, která nás nabádá k tomu, abychom šli za štěstím. Počátek roku je tedy velmi slibný.

Proroctví Baby Vangy na rok 2022: Objeví se nové nebezpečné viry a invaze mimozemšťanů

Děsivě přesná proroctví Baby Vangy straší svět dodnes. Známá věštkyně z Bulharska předpověděla například pád amerických mrakodrapů v roce 2001, výbuch Černobylu i smrt princezny Diany. Přestože už tato žena s neuvěřitelnou schopností vykládat budoucnost nežije, její věštby ještě nekončí. Proroctví Baby Vangy se týká i roku 2022. Jaké události předpověděla?
svetzeny.cz

Vdávejte se v květnu, radí kartářka

Co se týče jarních měsíců, vše odstartuje kartou Blázen, která byla vytažena pro měsíc březen. Ta do našich životů vnese konečně trochu tolik potřebné lehkosti a bezstarostnosti. Nebuďte tento měsíc na sebe tak přísní. Tato divoká karta je začátkem cesty k novým začátkům a sebepoznání. Pro měsíc duben vytáhla kartářka Alice Cross kartu Osm mečů. Ta nás nabádá k tomu, abychom se nedrželi zpátky, ať už půjde o pomoc druhým nebo o nás samotné. Tento měsíc je třeba aktivně se zapojit a řešit problémy. Navzdory starým pověrám kartářka Alice Cross doporučuje uspořádání svatby v květnu.

Info ikona
Tarotové karty

Vdávejte se či žeňte se v tomto měsíci lásky, který bude pod vlivem karty Čtyř holí. Je to také vhodný čas na oslavy a společné budování. Je to období uvolnění, kdy problémy zmizí tak rychle, jak se objevily. V červnu je však třeba opět zabrat, pro tento měsíc byla vytažena karta Pěti holí, která úzce souvisí s aktivitou. V červenci nás čekají rozjitřené emoce, je dost možné, že karta s názvem Pět pohárů otevře staré rány.

Nemovitost kupujte v srpnu

V srpnu nastane skvělé období pro investice a finanční plánování. Bude to ideální doba pro koupi nemovitosti. Pro měsíc září byla vytažena mystická karta Mága. Tento měsíc je důležitý z hlediska spirituálna. Je vhodný pro nahlédnutí hlouběji do své mysli, objevení skrytých talentů, rozvoj intuice i pro věštění. Říjen doporučuje kartářka Alice Cross zasvětit rodině. Zkuste spolu trávit maximum volného času. Listopadové mlhavé dny budou ve znamení Královny pentaklů. V tomto období může energie ubývat, tak jí zbytečně neplýtvejte. Není to vhodný čas pro nové začátky. Poslední měsíc v roce bude spojen s kartou Sedm pohárů. Ta nás donutí k rekapitulaci, která bude zahrnovat nejen pozitivní, ale i negativní záležitosti. Uvědomíme si, co v příštím roce opravdu opakovat nechceme.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

 

Proroctví Baby Vangy na rok 2022: Objeví se nové nebezpečné viry a invaze mimozemšťanů

Děsivě přesná proroctví Baby Vangy straší svět dodnes. Známá věštkyně z Bulharska předpověděla například pád amerických mrakodrapů v roce 2001, výbuch Černobylu i smrt princezny Diany. Přestože už tato žena s neuvěřitelnou schopností vykládat budoucnost nežije, její věštby ještě nekončí. Proroctví Baby Vangy se týká i roku 2022. Jaké události předpověděla?
svetzeny.cz