Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní tarotová předpověď pro 1.–7. dubna: Kartářka vysvětluje význam karet Hvězda, Pět pentaklů, Rytíř holí, Ďábel a dalších

Info ikona
Tarot

Co nás čeká a nemine ve dnech 1. až 7. dubna? Kartářka Alice Cross vysvětluje význam karet Hvězda, Pět pentaklů, Rytíř holí, Ďábel a dalších. Zjistěte, na co se v těchto dnech musíte připravit, čeho se vyvarovat a co rozhodně udělat.

1. dubna – Hvězda

Info ikona
Hvězda

Pro „aprílový“ první duben vytáhla kartářka Alice Cross kartu Hvězdy. Ta věstí, že v tuto dobu odejde zima, a nahradí ji aprílové počasí. Vše začne kvést a bude to vskutku krásná podívaná. Karta Hvězdy symbolizuje splněná přání. Svítí na naši cestu a ukazuje nám správný směr. Dnes máte šanci dosáhnout cílů, které jste si předsevzali. Buďte dnes všímaví, možná se vám zjeví znamení, které vás navede na správnou cestu.

2. dubna – Pět pentaklů

 

Info ikona
Pět pentaklů

Pokud vás něco trápí, tak včera bylo pozdě to řešit. Neodkládejte věci na neurčito. Stěžování si nepovede nikam. Spíše se zaměřte na hledání rad, které vám pomohou se problémů zbavit. Pokud nevidíte cestu, neváhejte se o správném směřování s někým poradit. Může se to jevit jako hledání jehly v kupce sena, ale Pět pentaklů značí, že vám vyšší moc pomůže. Nezalekněte se ani problémů, které se zdají být velké a nepřekonatelné, možná zjistíte, že není tak těžké je vyřešit. V tento den bude chladněji než v jiných dnech, teple se oblékněte, ať neprochladnete. Karta také varuje před úrazy.

3. dubna – Král pentaklů

Info ikona
Král pentaklů

Král pentaklů reprezentuje sílu a produktivitu. Tato karta představuje potenciál, který ve vás dříme. Král mincí je umíněný a nemá rád změny – proto je v tento den nedělejte. Pokud nějaké přece jenom nastanou, i když se mohou jevit slibně, nakonec můžete pocítit rozčarování. Snažte se v tento den plně soustředit, neutíkejte myšlenkami mimo realitu. Pozor na touhu vlastnit a chtít stále více a více.

4. dubna – Rytíř holí

 

Info ikona
Rytíř holí

Rytíř holí je kartou, která nás dle kartářky Alice Cross nabádá k tomu, abychom se na chvíli zastavili. V tento den můžete mít nutkání pouštět se do zbytečných akcí, které však nikam nepovedou. Nejednejte unáhleně a bez rozmyslu, mohlo by se vám to vymstít. Zaměřte se na efektivitu jednání, přemýšlejte, než se pustíte do akce. Pokud se vám něco nebude dnes dařit, snažte se na věc podívat z jiného úhlu pohledu. Pokud budete pokračovat ve zbrklém jednání, můžete si uzavřít cestu ke splnění cílů.

5. dubna – Král holí

Info ikona
Tarot Král holí

Král holí je kartou, která podporuje tvůrčí ideje. Dnes se zapojte do aktivit, které vás zahřejí na duši a skutečně potěší. Je to skvělý den, kdy se naplno věnovat svým koníčkům. Budete jen zářit a dobrá nálada vás neopustí po celý den.

6. dubna – Ďábel

 

Info ikona
Tarot ďábel

Tarotová karta Ďábel nás zkouší. V tento den nás bude svádět a také se bude snažit ukázat, že má nad vámi navrch. Určitě si dnes začněte dávat do pořádku finanční resty. Ověřte si, že někde nedlužíte, máte zaplacené všechny složenky? Také nám tato tarotová karta říká, že se nemáme nechat ovládnout penězi.

7. dubna – Šest pentaklů

 

Info ikona
Tarot 6pentaklu

Pokud jste odolali pokušení karty Ďábel, tak si dnes užijete den ve finanční rovnováze. Ještě stále dnes máte šanci vyrovnat své dluhy. Tato karta nabádá k pomoci druhým, udělejte dobrý skutek. Tento den je o vzájemné podpoře.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com