Přejít k hlavnímu obsahu

Blíží se novoluní v Beranu: Zhojí rány na duši. Nejvíce ovlivní Raky, Váhy a Kozorohy

Na apríla, dne 1. dubna 2022, nastane novoluní v Beranu. Bude to čas hojení, kdy se zacelí rány na duši. Jaké planetární aspekty jsou v tento čas podstatné a čím je specifická energie Berana? Poznejte blíže tuto fázi Měsíce, která nejvíce ovlivní Raky, Váhy a Kozorohy.

Blíží se novoluní v Beranu, zhojí rány na duši

Duben klepe na dveře a s ním i novoluní v ohnivém Beranu. Čím bude tato fáze Měsíce zajímavá a co nám to přináší do životů? Prvně se zaměřme na planetární aspekty. Novoluní je v konjunkci s Merkurem, to znamená, že bude kladen důraz zejména myšlení, komunikaci a kratší cesty. V tomto čase nám to bude dobře „pálit“, přemýšlet budeme rychle a pohotově, nebude chybět zvídavost a přizpůsobivost. Očekávat můžeme nárůst interakce s okolím, ať už naživo nebo prostřednictvím telekomunikačních prostředků.

Mohlo by se vám líbit

Finanční horoskop na duben 2022: Býci musí dávat pozor, komu půjčují

Finanční astrologická předpověď pro rok 2022 je celkově pozitivní. Je třeba však dávat pozor, jak investujete svůj čas a energii. Nedoporučuje se příliš rozdávat, aniž byste dostali něco na oplátku, může to nakonec vyčerpat vaše účty i vaši energii.
svetzeny.cz

Měsíc duben nám tedy začne rušně, očekávejte spoustu telefonátů, schůzek a vyřizování korespondence. Novoluní se z planetárního hlediska hodí pro sdílení nápadů, plánování, nákup a prodej, vyjednávání a poznávání nových lidí. Novoluní je také v tomto čase v konjunkci s planetkou Chiron. Ta je spojena s uzdravováním a hojením ran na duši. Bohužel se v tomto období mohou i navracet traumata z dětství, bolestivé vzpomínky a objevovat se pocity strachu či smutku. Okolí vám však pomůže tyto rány zacelit.

Info ikona
Mraky

Z hlediska znamení můžeme očekávat velký příval energie, budeme aktivnější a s větší ochotou se budeme pouštět do akce. Beran je totiž velmi dobrodružné znamení, které nerado lelkuje. Rozhodně to tedy nebude čas určený k odpočinku. Beran je úzce spojen s planetou Mars, která je velmi dynamická. Její energie může být až agresivní. Lze očekávat, že v čase novoluní budeme více vášniví, impulzivní, popudliví, motivovaní i soběstační.

Nejvíce ovlivní Raky, Váhy a Kozorohy

Novoluní vždy některá znamení ovlivní více než jiná. Větší dopad má na znamení zvěrokruhu, ve kterém se novoluní odehrává, nyní je to tedy ohnivý Beran. Toto znamení je i za běžných podmínek velmi ambiciózní, avšak v čase novoluní se za svými sny bude doslova hnát. Ani se nepokoušejte mu zkřížit cestu nebo zhatit plány. Beran je připraven začít novou životní kapitolu. Tomuto znamení hvězdy předpovídají, že v době novoluní bude odměněno za svou tvrdou práci.

Mohlo by se vám líbit

Tarotová předpověď na 28.–31. března: Kartářka radí, kdy je nutné mít trpělivost a vysvětluje, proč se opakuje Devět holí

Kartářka Alice Cross si pro vás připravila tarotový výklad na 28.–31. března. Radí v něm, kdy je nutné mít trpělivost a také vysvětluje, proč se nám opět zjevuje karta Devíti holí – co se nám snaží říct? Zjistěte, na co se v následujících dnech musíte připravit.
svetzeny.cz

Dalším znamením, které bude novoluním silně ovlivněno, je Rak. Ten má šanci se kariérně posunout o úroveň výše. Energie Berana ho povzbudí k činům. Raci budou v tomto čase extrémně motivovaní a budou si stejně jako Berani chtít plnit své sny. Váhy na rozdíl od Raků a Beranů budou řešit vztahy. Novoluní zasáhne jejich sedmý dům partnerství. To povede k hlubšímu pochopení, které se bude týkat dávání a přijímání lásky. Budete hodně přemýšlet nad tím, zda je v harmonii to, co vy dáváte svému partnerovi a rodině a to, co ve skutečnosti dostáváte zpátky. Mohou se objevit i situace, které vás donutí zpochybňovat loajalitu partnera. Kozorohům novoluní přináší šanci na urovnání rodinných sporů. Pokud jsou vaše vazby v nepořádku, máte šanci se nyní usmířit. Je dost možné, že po novoluní budete se svým rodinným životem o dost spokojenější.

Zdroje: Astrology King, Instyle, Elite Daily

Mohlo by se vám líbit

Nejsilnější astrologické události dubna: Ohnivé novoluní, růžový úplněk, retrográdní Pluto a první letošní zatmění Slunce

Duben klepe na dveře. S ním přijdou nové podstatné astrologické události, které ovlivní život nás všech. Přinášíme vám přehled těch nejdůležitějších. Nový měsíc otevírá ohnivé novoluní. V polovině nás pak čeká růžový úplněk. Zažijeme i retrográdní Pluto a první letošní zatmění Slunce.
svetzeny.cz