Přejít k hlavnímu obsahu

Blíží se novoluní v Beranu: Zhojí rány na duši. Nejvíce ovlivní Raky, Váhy a Kozorohy

Info ikona
Novoluní

Na apríla, dne 1. dubna 2022, nastane novoluní v Beranu. Bude to čas hojení, kdy se zacelí rány na duši. Jaké planetární aspekty jsou v tento čas podstatné a čím je specifická energie Berana? Poznejte blíže tuto fázi Měsíce, která nejvíce ovlivní Raky, Váhy a Kozorohy.

Blíží se novoluní v Beranu, zhojí rány na duši

Duben klepe na dveře a s ním i novoluní v ohnivém Beranu. Čím bude tato fáze Měsíce zajímavá a co nám to přináší do životů? Prvně se zaměřme na planetární aspekty. Novoluní je v konjunkci s Merkurem, to znamená, že bude kladen důraz zejména myšlení, komunikaci a kratší cesty. V tomto čase nám to bude dobře „pálit“, přemýšlet budeme rychle a pohotově, nebude chybět zvídavost a přizpůsobivost. Očekávat můžeme nárůst interakce s okolím, ať už naživo nebo prostřednictvím telekomunikačních prostředků.

Měsíc duben nám tedy začne rušně, očekávejte spoustu telefonátů, schůzek a vyřizování korespondence. Novoluní se z planetárního hlediska hodí pro sdílení nápadů, plánování, nákup a prodej, vyjednávání a poznávání nových lidí. Novoluní je také v tomto čase v konjunkci s planetkou Chiron. Ta je spojena s uzdravováním a hojením ran na duši. Bohužel se v tomto období mohou i navracet traumata z dětství, bolestivé vzpomínky a objevovat se pocity strachu či smutku. Okolí vám však pomůže tyto rány zacelit.

Info ikona
Mraky

Z hlediska znamení můžeme očekávat velký příval energie, budeme aktivnější a s větší ochotou se budeme pouštět do akce. Beran je totiž velmi dobrodružné znamení, které nerado lelkuje. Rozhodně to tedy nebude čas určený k odpočinku. Beran je úzce spojen s planetou Mars, která je velmi dynamická. Její energie může být až agresivní. Lze očekávat, že v čase novoluní budeme více vášniví, impulzivní, popudliví, motivovaní i soběstační.

Nejvíce ovlivní Raky, Váhy a Kozorohy

Novoluní vždy některá znamení ovlivní více než jiná. Větší dopad má na znamení zvěrokruhu, ve kterém se novoluní odehrává, nyní je to tedy ohnivý Beran. Toto znamení je i za běžných podmínek velmi ambiciózní, avšak v čase novoluní se za svými sny bude doslova hnát. Ani se nepokoušejte mu zkřížit cestu nebo zhatit plány. Beran je připraven začít novou životní kapitolu. Tomuto znamení hvězdy předpovídají, že v době novoluní bude odměněno za svou tvrdou práci.

Dalším znamením, které bude novoluním silně ovlivněno, je Rak. Ten má šanci se kariérně posunout o úroveň výše. Energie Berana ho povzbudí k činům. Raci budou v tomto čase extrémně motivovaní a budou si stejně jako Berani chtít plnit své sny. Váhy na rozdíl od Raků a Beranů budou řešit vztahy. Novoluní zasáhne jejich sedmý dům partnerství. To povede k hlubšímu pochopení, které se bude týkat dávání a přijímání lásky. Budete hodně přemýšlet nad tím, zda je v harmonii to, co vy dáváte svému partnerovi a rodině a to, co ve skutečnosti dostáváte zpátky. Mohou se objevit i situace, které vás donutí zpochybňovat loajalitu partnera. Kozorohům novoluní přináší šanci na urovnání rodinných sporů. Pokud jsou vaše vazby v nepořádku, máte šanci se nyní usmířit. Je dost možné, že po novoluní budete se svým rodinným životem o dost spokojenější.

Zdroje: Astrology King, Instyle, Elite Daily