Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Období Berana přinese do našich životů i rozchody. Na pozoru by se měli mít Lvi, ale i Střelci

Info ikona
horoskop

V období Berana 2022 si podle horoskopu mohou tři znamení zvěrokruhu uvědomit, že jsou ve vztahu nešťastní a rozejít se. Týká se to i vás nebo máte na růžích ustláno?

Všechna znamení zvěrokruhu by se měla připravit na nový začátek: Od neděle 20. března 2022 jsme v sezóně Berana. Je to téměř magický den, protože se zde kryje začátek jara a přechod do dalšího astrologického cyklu. Ale tato doba může mít také vážné změny v životech mnoha - zejména pro tato tři znamení zvěrokruhu. Mohli by se nakonec od svého partnera odloučit.

Tato 3 znamení zvěrokruhu naopak nacházejí lásku v období Berana

1. Štír

Jste v současné době ve vztahu stále spokojeni nebo si jen něco nalháváte do kapsy? Buďte k sobě nyní upřímní. Koncem měsíce můžete rozhovorem s partnerem zjistit, že byste se měli rozejít. Nyní je čas být silný! Čas lásky bude těžký, ale také jednou pomine. Nemusíte mít strach.

2. Lev

Tak nějak to není ono a vy to podvědomě víte. Kdy s tím něco uděláte? Právě období Berana vám dává energii a sílu. Kdy jindy dokážete udělat tak důležitý krok, který ovlivní vaši budoucnost? Hvězdy vám předpovídají úžasný vztah, s hlubokým poutem, ovšem nikdo nezaručí, že to je s člověkem, kterého máte nyní po svém boku. Pokud následující období pochybností a těžkostí překonáte, možná vedle sebe máte spřízněnou duši a pokud ne? Jste o krok blíž k jejich nalezení. 

3. Střelec

Střelec nyní prochází obdobím, kdy tak trochu hledá napojení na sebe. Není tedy nejlepším partnerem a potřebuje čas, aby se zase navrátil do starých kolejí a rozdával radost. V těchto dnech plných pochybností začínáte pochybovat i o své polovičce. Je to opravdu "ono"? Nechci něco víc nebo se mám spokojit s tím, co mám? Jsem doopravdy šťastný? A právě tyto otázky vám možná dostanou do vážné situace s vaším partnerem. Vydechněte, uklidněte sebe a svoji mysl a až potom jednejte. Všechna rozhodnutí dělejte s chladnou hlavou. 

zdroj: Horoskopy 2022

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.