Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tři znamení zvěrokruhu čeká v blízké době zamilování! Rak i Panny mají svou lásku za rohem

Info ikona
horoskop

Připravte se na vzrušující nové dobrodružství, protožeobdobí Berana oficiálně začalo. Ohnivé znamení znamená odvahu, energii, vášeň a hlavně: motýlky v břiše!

Období Beranů začalo! Mezi 21. březnem a 20. dubnem všech dvanáct znamení zvěrokruhu zažije energii ohnivého znamení. Beran naslouchá jejich pocitu, mají sebevědomí a stojí si za svým. Tyto vlastnosti nyní vyzařují i ​​do ostatních znamení zvěrokruhu. A pro tři z dvanácti znamení zvěrokruhu má období Berana v zásobě ještě něco: novou lásku!

Rak

Rak prošel složitou fází. Nyní si může dát pauzu – a nejen to. Pro citlivé vodní znamení se situace výrazně zlepšuje! Energické období Berana je tady a Rak z ní může jen těžit. Zejména pokud jde o lásku, čeká znamení zvěrokruhu nová fáze života. Období Berana poskytuje Raku více sebevědomí a méně zábran. Konečně se může otevřít a zabodovat svým charismatem. Potenciální partner si to během této doby může uvědomovat, a pokud už Rak s někým chodí, pak se může připravovat na další krok ve vztahu. Hurá!

Panna

Znamení zvěrokruhu Panna by mohlo konečně udělat velký krok vpřed v milostném životě během impulzivního období Berana. Může se stát, že Panna během této "sezóny" nabere novou energii a trochu se změní. Ahoj dobrodružnosti a spontánnosti! To může být dobré pro ně samotné i pro ostatní. To dává vztahům  mnohem větší dynamiku a svobodné Panny se mohou brzy těšit na mnoho obdivovatelů. Její otevřená a okouzlující povaha přesvědčí lidi v bllízkosti a vše se v dobré obrátí.

Kate Middleton oslnila v metalicky růžových šatech! Podobné na sobě měla i princezna Diana

svetzeny.cz

Váhy

Harmonické vzdušné znamení miluje období Berana. Díky tomu se cítí mnohem produktivnější a energičtější. Tyto impulsy především obohatí romantický život Vah a dodají jim mnoho pospolitosti. Váhy se nyní cítí mnohem více propojeny se svým partnerem. Sluneční energie Berana vytváří nádherné chvíle. Váhy by si proto rozhodně měly s partnerem naplánovat výlet nebo něco podobného. A nezadaní jedinci ve znamení Vah se mohou v této době také považovat za šťastné. Svým šarmem si všechny omotají kolem prstu a mohou očekávat velké věci!

zdroj: Horoskopy 2022