Přejít k hlavnímu obsahu

Kate Middleton oslnila v metalicky růžových šatech! Podobné na sobě měla i princezna Diana

Info ikona
Kate Middleton

To tu dlouho nebylo! Kate Midleton (40) všechny oslnila, když si oblékla výrazné růžové šaty. Vzdala tak hold princezně Dianě (jak už je jejím zvykem) a dokázala, že má opravdu vkus. Podívejte se, jak jí to slušelo.

Kate Middleton a princ William právě slaví platinové jubileum královny Alžeběty pomocí oficiálních návštěv se zastávkami v Belize, na Jamajce a na Bahamách. Na recepci pořádanou Froylou Tzalamovou, generální guvernérkou Belize, si Kate vybrala úchvatnou róbu, kterou tak trochu i oslavila začátek jara.

Dokonalá Kate

V pondělí vévoda a vévodkyně dorazili do mayských ruin v Cahal Pech v Belize, aby oslavili vládu královny a otaké belizskou kulturu. Vévodkyně si na tuto událost oblékla třpytivou metalickou růžovou róbu s nařasenými rameny od britské značky The Vampire's Wife. Šaty doplnila zlatými náušnicemi, podpatky a bílou kabelkou. Princ William se rozhodl pro vzhled s několika odstíny modré, který obsahoval kalhoty, sako a košili na knoflíky. Zakončil to klasikou: černými mokasínami.

Podobnost šatů Kate a Diany vzbudila velkou pozornost

Jejich návštěva není zcela vítána

Podle Harper's Bazaar vyvolala osmidenní návštěva královského páru určitý odpor a dokonce i místní protesty hned z několika důvodů, včetně historie zemí s kolonialismem a královskou rodinou, která nežádá o souhlas k oficiálním návštěvám po zemi. Ve skutečnosti bya jedna návštěva kvůli rozhořčení obyvatel již zrušena. V pátek se demonstranti z domorodé mayské vesnice Indian Creek v okrese Toledo postavili před místní média s nápisy jako „Princi Williame, opusťte naši zemi“ a "Ne vaše země, ne vaše rozhodnutí."

zdroj: Instyle.com, People.com, Insider.com

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.