Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nepromarněte výjimečný den. 1. duben bude speciální pro tři znamení zvěrokruhu. Berani i Štíři se mají na co těšit

Info ikona
horoskop

Žádný vtip: Tři z dvanácti znamení zvěrokruhu by měla využít 1. dubna 2022 k tomu, aby šla do sebe. Pokud si udělají čas pro sebe, mohl by to pro ně být velmi výjimečný den!

Pokud máte pocit, že jste chyceni v křeččím kole: Téměř všech dvanáct znamení zvěrokruhu se cítí stejně. První čtvrtina roku nám utekla – právě jsme oslavili Silvestra, teď je duben za dveřmi. A už první den nového měsíce je vzrušující: Merkur a Chiron se setkávají 1. dubna na novoluní v Beranu – a energiemi doslova přetékají. Pro tři znamení zvěrokruhu je to ideální čas dát si chvíli pauzu a poslouchat své vnitřní já:

Beran

Jak se cítím, když přemýšlím o sobě a svém životě, jaké nejistoty ve mně převládají, na čem bych měl pracovat? Pro ty, kdo se narodili ve znamení Berana, je 1. duben ideálním dnem, kdy si položit tyto otázky. Mocné ohnivé znamení momentálně neví, s jakou myšlenkou začít jako první. Novoluní v jeho znamení vede Berana velmi pomalu, ale velmi vytrvale na správnou cestu.

Štír

Štír prožívá zvláštní období, kdy není nic na práci, ale nic ho ani netěší. Žádné projekty, žádné cíle, žádné plány: Málokdy se Štír cítil tak ztracený a tak odcizený sám se sebou. S dubnem přichází příležitost znovu převzít kontrolu nad svým vlastním životem. Předtím by si však Štír měl položit otázku – nejlépe pomocí seznamu –  čeho by chtěl v roce 2022 dosáhnout.

Celine Dion slaví 54. narozeniny a vy si můžete prohlédnout snové bydlení plné luxusu. Nechybí zde tobogán a doslova bazénový ráj

svetzeny.cz

Vodnář

Možná si toho nevšimnete, ale Vodnáři často přemýšlí o tom, jak jsou vnímáni na veřejnosti. Se Saturnem, Venuší a Marsem, kteří budou 1. dubna 2022 v jeho znamení, má nyní Vodnář šanci velmi realisticky se podívat na svůj život a hlavně vzhled. Přijde vám to dobré – nebo se cítíte spíše uměle? Pár hodin času pro sebe stačí k tomu, aby si Vodnáři položili tuto otázku – a z odpovědi vyvodili potřebné závěry.