Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď na 8.–10. dubna: Páže pentaklů značí skvělé vyhlídky, Věž varuje před neočekávanými zvraty

Info ikona
Placeholder image

Co nás čeká a nemine od 8. do 10. dubna v lásce, financích a zdraví? Zjistěte, co značí vytažené karty – Páže pentaklů, Král pentaklů a Věž. Jejich energii ovlivní naše životy, zjistěte, na co byste se měli v následujících dnech připravit.

8. dubna – Páže pentaklů značí skvělé vyhlídky

Info ikona
Páže pentaklů

Páže pentaklů je skvělou kartou pro nové začátky i plánování. V tento den je třeba využít příležitostí, které se vám naskytnou. Nebojte se udělat krok do neznáma. Karta značí skvělé vyhlídky, ať už se pustíte do čehokoliv. Nečinnost je v tento den promrháním příležitosti. Tato karta také souvisí se vzděláním. Pokud jste se chtěli zapsat ke studii, přihlásit se do kurzu nebo se začít učit nový jazyk, udělejte to v tento den. Dle tarotu vám bude přáno. Je to také skvělý den pro školení či prosazení se. Rozhodně neseďte v koutě a ukažte, co ve vás je, máte šanci se blýsknout. Tato karta někdy značí i povýšení či lákavou pracovní nabídku. Vyzývá k tomu, abyste nebyli nečinní, i co se týče fyzických aktivit. Běžte si zasportovat, ideálně do přírody. Ve vztazích značí loajalitu a věrnost. V tento den vám může partner dokázat svými činy, že vás skutečně miluje a záleží mu na vás. Pro nezadané je to karta, která značí nové příležitosti k seznámení. Ve zdraví značí, že se v tento den budeme cítit fit a plní energie. Rovněž někdy může být předzvěstí početí či porodu.

9. dubna – Král pentaklů vnáší do našich životů stabilitu

Info ikona
Král pentaklů

Král pentaklů je karta, která symbolizuje stabilitu, bezpečí, jistoty, podnikavost, opatrnost, loajalitu, zásadovost, tvrdou práci a dosahování cílů. Tato karta vás ujišťuje o tom, že v tento den nenastanou žádné nepředvídatelné události. Král pentaklů je symbolem věcí a lidí, na které se můžete v životě spolehnout. V tento den nám do životů přináší dlouhodobé smlouvy všech druhů. Devátého dubna je ideální podepsat pracovní smlouvu, obchodní dohodu i investovat či si nechat odsouhlasit stavební projekt. Opět se nám tu opakuje šance na úspěch, povýšení a plnění si snů. Král pentaklů značí, že se vaše tvrdá práce rozhodně vyplatí. V milostném čtení tarotu Král pentaklů věstí stabilitu ve vztazích. Nezadaným tato karta vzkazuje, že se mohou těšit na setkání s někým, kdo má vlastnosti Krále pentaklů, tedy je věrný, pečující a trpělivý. Co se týče zdraví, Král pentaklů ztělesňuje fyzickou i psychickou pohodu.

10. dubna – Věž varuje před neočekávanými zvraty

Info ikona
Vez

Po dvou zcela stabilních dnech přichází neděle, která přináší neočekávané zvraty. Karta Věže věstí pozdvižení, zmatky a odhalení. Navzdory tomu, že karta působí vizuálně děsivě, může přinášet i pozitivní životní změny. Něco sice končí, ale otvírá se nová životní kapitola. V tento den rozhodně neriskujte, karta Věže se zjevuje, aby vás varovala před nebezpečím. Jednejte zodpovědně, dodržujte předpisy. V kontextu zaměstnání může tato karta značit velkou míru stresu. Z finančního hlediska je třeba být opatrný s penězi. Tato karta říká, že byste se raději měli vyhnout rizikovým investicím. Může značit i nečekaný finanční otřes trhů. V lásce značí možnou zkoušku vztahu. Nezadaní mohou v tento den zjistit, proč si nemohou najít partnera (pokud po tom touží). Zjištění to nemusí být příjemné, ale do budoucna se vám může hodit. Ve zdravotní oblasti vás tato karta nabádá k tomu, abyste si zachovali duševní pohodu i přes těžkosti, myslete pozitivně.

Zdroje: The Tarot Guide, Tarot Elements