Přejít k hlavnímu obsahu

Dubnový horoskop je plný překvapení: Býci stojí před velkou změnou, Střelce čeká 30. dubna otřes

Info ikona
Horoskop

Váš horoskop na duben je tady! Sezóna Berana nám představuje zcela nový astrologický cyklus, který je ideální pro stanovení silně odvážných záměrů a začátek další kapitoly. Čtěte dále a zjistěte, co má obloha na tento měsíc připravena pro vaše znamení zvěrokruhu.

Beran

Posledních pár týdnů jste si užívali příval sebevědomí a touhy ovládnout světlo reflektorů v důsledku toho, že slunce přinášející vitalitu procházelo vaším znamením, a až do 19. dubna je obloha téměř jediným limitem z hlediska toho, jak vysoko si chcete nastavit laťku. Zvažování vašeho duchovního zdraví by nyní bylo moudré, zejména díky vztahově orientované Venuši. Finance budou také v popředí mysli, zvláště jakmile bude planeta komunikace a Slunce ve vaší peněžní zóně.

Býk

Buďme upřímní, Býci – dynamická sezóna Berana může být pro některá znamení energizující, ale může vám také připadat vyloženě ospalá, protože Slunce prochází vaší zónou spirituality a přivádí vaši pozornost dovnitř. Brzy bude vhodné načasování, abyste se také podělili o to, jak se cítíte, protože společenská Venuše, vaše vládkyně, bude ve vaší "zóně přátelství" od 5. dubna do 2. května, což usnadní spojení s vašimi nejbližšími a nejdražšími. Jakýkoli růst v souvislosti s tím, že budete flexibilnější a přivítáte novou perspektivu, vám dobře poslouží ke konci měsíce, kdy 30. dubna proběhne první letošní zatmění Slunce. Mohutná změna může být za rohem!

Blíženci

Vzhledem k tomu, že Slunce prochází vaší společenskou zónou až do 19. dubna, byl a je váš společenský život pravděpodobně přesně takový, jaký ho máte rádi: super rušný! Nebuďte příliš překvapeni, pokud se začnete 10. dubna cítit o něco méně společensky, protože váš vládce, posel Merkur, bude ve vaší zóně spirituality, což je nejsoukromější, nenápadný sektor života. Kolem 16. dubna rozzáří vaši romantickou zónu úplněk, který vám dodá odvahu a sebevědomí.

 

Rak

Vaše představivost by se mohla 12. dubna vyřádit, protože Jupiter, planeta hojnosti, a Neptun, planeta spirituality, se ve vaší zóně dobrodružství spojí a zahájí nový cyklus, který potrvá až do roku 2035. Způsoby, jak můžete zdokonalit své dovednosti, vystoupit ze své komfortní zóny, užít si více osobního růstu a uplatnit svou kreativitu v průběhu této dlouhodobé fáze, jsou nekonečné. A kolem 16. dubna, kdy je úplněk ve vašem znamení, byste mohli být zaneprázdněni snahou najít lepší rovnováhu mezi tím, co potřebujete pro svůj soukromý a veřejný život. Naslouchat svému vnitřnímu hlasu je klíčové. 

Lev

Chcete-li roztáhnou křídla, učit se, růst, možná vás dokonce "omráčí" zážitek, který vám otevře oči dokořán, ať už souvisí s cestováním nebo vzděláváním. Ve skutečnosti, 12. dubna, kdy se šťastný Jupiter a mystický Neptun tam nahoře spárují, víte, že vstupujete do vzrušujícího 13letého cyklu, ve kterém mohou být vaše nejbližší vztahy zdrojem neuvěřitelné duchovní inspirace. A měsíc by nebyl úplný bez spousty akce i ve vašem profesionálním světě.

Panna

Období Berana pro vás může být neuvěřitelně perné, milá Panno. A to především díky sebevědomému Slunci procházejícímu vaším sektorem emocionální a sexuální intimity. Takže jste nepochybně za posledních pár týdnů ochutnala tuto atmosféru. Dne 12. dubna byste se mohli přistihnout, že pěstujete nový pohled na své vztahy, a to díky inspirativnímu setkání mezi šťastným Jupiterem a duchovním Neptunem ve vaší zóně partnerství. Tato konjunkce se nebude opakovat dříve než v roce 2035, takže nyní položíte základy pro lepší duchovní naplnění ve vztazích na mnoho dalších let.

Váhy

Období Berana přivádí vaši pozornost k vašim vztahům – ještě více než obvykle – protože Slunce se pohybuje vaší partnerskou zónou a zdůrazňuje každé osobní spojení, romantické, platonické nebo profesionální. A zatímco se vaše vládkyně, na vztah orientovaná Venuše, pohybuje od 5. dubna do 2. května vaší zónou každodenní rutiny, vy budete zvažovat, jak můžete být nápomocni svým nejbližším a nejdražším. Rozhovory o tom všem by mohly být ještě více intenzivní od 11. do 29. dubna. Kolem 16. dubna, kdy na vaše znamení "padá" úplněk, byste se mohli cítit obzvlášť citlivě emocionálně a sebereflexivně. Pokud je třeba něco změnit, abyste se cítili více soustředěni, zejména ve svých nejbližších vztazích, možná uděláte dobře, když to nyní začnete řešit. 

Štír

Ať už jste chtěli obrátit nový list v péči o sebe nebo najít větší rovnováhu mezi prací a životem, budete mít možnost to během příštích šesti měsíců uskutečnit. Zároveň hravost, kreativita a spontánnost, které jste si užívali během sezóny Ryb, vůbec nekončí, protože sladká Venuše, planeta vztahů, prochází vodním znamením a vaší zónou romantiky a sebevyjádření od 5. dubna do 2. května. A kolem 30. dubna, kdy zažijeme první zatmění Slunce v roce, byste mohli zažít velké otřesy – začátek nové éry – v rámci jednoho z vašich nejbližších vztahů.

Střelec

Období Berana může být zábavnou jízdou plnou flirtování, kreativity a spontánnosti, která rozhodně sluší vaší ohnivé osobnosti. Ve skutečnosti, s vaším vládcem, šťastným Jupiterem, který se 12. dubna ve vaší domovské zóně spojí s duchovním Neptunem a zahájí inspirativní cyklus, který potrvá 13 let, budete přemýšlet o svých kořenech a hnízdě a zvažovat, jak můžete uspokojit duchovní část vaší duše. Kolem 30. dubna až začne zatmění Slunce, bude čas uvažovat o změnách, které se musí stát, abyste se cítili zdraví a vycentrovaní. 

Kozoroh

Možná je čas zahájit zcela novou kapitolu, ve které se budete cítit vyrovnaněji na své profesní cestě a budete se starat o své emocionální blaho. Jakmile Merkur 10. dubna vklouzne do vaší romantické zóny, můžete očekávat více párty, kreativitu a zábavu, která se rozjede až do 29. dubna. Blížící se období Býka vám může nabídnout přesně to, co potřebujete, protože sebevědomé Slunce se pohybuje vaší zónou sebevyjádření od 19. dubna do 20. května. Kolem 30. dubna, kdy zatmění Slunce aktivuje tuto oblast vašeho života, může být nutná změna ve vztahu – romantickém nebo profesionálním. Ve svém srdci budete vědět, že je čas přijmout změnu. 

Vodnář

Zatímco Slunce přinášející vitalitu proplouvá vaší komunikační zónou – jak tomu bylo již několik posledních týdnů – vaše zvědavost stoupá a váš společenský život je ještě příjemnější než obvykle. Kolem 16. dubna padá do vaší dobrodružné zóny úplněk a ty samé staré rutiny by vás mohly začít emocionálně pořádně zatěžovat. A o dva týdny později, když 30. dubna začne zatmění Slunce ve vašem znamení, můžete být nuceni "jít dovnitř" a zamyslet se nad minulostí – a možná i hlubokými emocionálními ranami – což ale nakonec přinese pocit uzdravení a optimismu do budoucna. 

Ryby

Ať už máte pocit, že váš talent a energie nejsou oceňovány tak, jak by měly, nebo jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň, může to být dynamický okamžik k tomu, abyste získali jasno a podnikli první kroky. Měli byste se také cítit posíleni tím, že vaše sezóna ještě neskončila, a to díky Venuši, která ve vašem znamení vládne vztahům od 5. dubna do 2. května. A vy si užijete jeden z nejšťastnějších okamžiků roku – možná desetiletí, vážně – 12. dubna, kdy se šťastný Jupiter spojí s duchovním Neptunem, vaším vládcem, ve vašem znamení. (Naposledy se to stalo v roce 1856!)

zdroj: InStyle, Horoskopy 2022