Přejít k hlavnímu obsahu

Oblečení, které má špatnou energii a měli byste ho vyřadit ze šatníku

Podle učení Feng Shui má i oblečení svou vlastní energii a může tak ovlivnit život svého majitele. Jsou kousky, které člověku přinášejí radost, ale i takové, které přitahují neštěstí a negativní energii. Jakému oblečení byste se měli vyhnout?

Info ikona
Špinavé oblečení

Staré, špinavé a roztrhané oblečení

Podle učení Feng Shui poničené oblečení přitahuje svému nositeli finanční potíže a problémy v pracovní sféře. To je důvod, proč byste měli své oblečení udržovat vždy čisté a včasně zalátané. Pokud už nejde nějaký kousek z šatníku opravit, měli byste ho bez lítosti vyhodit. Předpokládá se, že velmi staré věci, jako jsou třeba odřené džíny s roztřepenými a roztrhanými částmi, poškozují lidskou auru.

Černé a pruhované oblečení

Černá barva negativně ovlivňuje duševní a emocionální stav člověka. Svému majiteli přináší černé oblečení únavu a melancholii. To však neznamená, že máte černé oblečení zcela zatratit. Musíte ho jen nosit v kombinaci s jasnými doplňky nebo v kombinaci se světlými kousky z šatníku. Opatrní buďte také s pruhy, které mohou přerušovat energetické zóny. To pak může přitahovat neúspěch.

Mohlo by se vám líbit

Ženské oblečení, které mužům přijde nesmírně atraktivní: Vsaďte na červenou, pouzdrové šaty a topy bez ramínek

Jak být pro muže přitažlivá? Není to jen o kráse samotné, pomoci vám mohou i správně zvolené outfity. Pokud chcete zaujmout, zvolte například červenou barvu, pouzdrové šaty či top bez ramínek. Které další oblečení přitahuje muže jako magnet?
svetzeny.cz
Info ikona
Oblečení

Potisky a symboly

Důležitou roli hraje také potisk na oblečení. Příliš agresivní zbarvení potisku přináší nositeli takového oblečení neklid a napětí. Geometrické vzory zase uzavírají energii do určitých rámců. Nositel takového oblečení může pociťovat únavu, apatii nebo nedostatek inspirace. Je lepší volit klidné vzory a přírodní motivy. Je také důležité si dávat pozor na nápisy a symboly na oblečení. Agresivní fráze, obscénní slova nebo symboly zla v sobě nesou negativní energii a mají špatný vliv na auru člověka. Majitel takového oblečení může snadno podlehnout záchvatům nekontrolovatelného vzteku, upadnout do deprese nebo dokonce přemýšlet o sebevraždě.

Příliš těsné nebo volné oblečení

Příliš těsné oblečení je nejen nepohodlné a brání pohybu, ale přináší také nejistotu do vašich silných stránek. Stejně jako geometrické tvary, i těsné oblečení zapouzdřují energii, což ovlivňuje celkovou pohodu nositele těsného oblečení. Příliš volné oblečení zase přitahuje nejistotu do života svého majitele. Nejlepší je proto volit věci padnoucí na míru.

Mohlo by se vám líbit

Uberte si pár kilo díky hodně zvolenému oblečení: Inspirujte se v galerii a vyvarujte se některých chyb

Ačkoliv sní o štíhlé postavě mnoho žen, z různých důvodů mají některé z nich stále kila navíc. To však nijak nemusí ubírat na jejich atraktivitě, stačí jen nosit vhodně zvolené oblečení a vyvarovat se některých chyb, které naopak nějaká ta kila navíc vizuálně ještě přidají. Inspirujte se v naší galerii a přečtěte si, jakým modelům byste se naopak měli vyhnout.
svetzeny.cz
Info ikona
Oblečení

Věci po někom jiném

U věcí, které nosíte po někom jiném, se vám může stát, že se nebudete cítit dobře. Může to být způsobeno tím, že oblečení do sebe dokáže vtáhnout emoce svého předchozího nositele a poté je předat novému. Proto je lepší nosit oblečení jen z dobrých zdrojů, jinak se vám může lepit smůla na paty. Extrémní pozor byste si měli dát při nošení věcí po zemřelých, ty totiž v drtivé většině svému novému nositeli přináší jen smůlu a smutek. Pokud jde o šperky a jiné cennosti, u nich je třeba je řádně očistit od negativní energie. Také je třeba si v duchu připomínat, že jste vůči původnímu majiteli necítili žádnou zlobu ani negativní emoce.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Vlna lásky zasáhne tento týden tři znamení zvěrokruhu. Býci a Ryby se mají na co těšit

Od 4. dubna vám Merkur a Slunce nadělí motýly v břiše. Zejména tato tři znamení zvěrokruhu se budou vznášet na obláčku lásky.
svetzeny.cz

Zdroje: TopGate, LoveToKnow