Přejít k hlavnímu obsahu

Ženské oblečení, které mužům přijde nesmírně atraktivní: Vsaďte na červenou, pouzdrové šaty a topy bez ramínek

Jak být pro muže přitažlivá? Není to jen o kráse samotné, pomoci vám mohou i správně zvolené outfity. Pokud chcete zaujmout, zvolte například červenou barvu, pouzdrové šaty či top bez ramínek. Které další oblečení přitahuje muže jako magnet?

Ženské oblečení, které mužům přijde nesmírně atraktivní

Jaké kousky se můžům opravdu líbí? Nahlédněte do naší fotogalerie a nechte se inspirovat barvami a styly, které vám budou lichotit a zároveň budou také lahodit mužskému oku. Níže pak nalwznete bližší informace, proč tomu tak je, včetně vědeckého zdůvodnění.

Podívejte se na ženské oblečení, které mužům přijde přitažlivé

Červená barva

Chcete upoutat muže? Pak je červená sázkou na jistotu. Zjistila to studie z roku 2008, která byla publikována ve vědeckém časopise Journal of Personality and Social Psychology. Není náhodou, že vše spojené s láskou napříč kulturami a staletími bývá laděno do této barvy. Vědci zjistili, že muže tato barva přitahuje jako magnet. Své tvrzení podložili experimenty. Jeden z nich zahrnoval hodnocení žen. Rámečky kolem fotografií byly buď červené, nebo jiné barvy. Také na některých fotografiích měly ženy na sobě červené oblečení. Fotografie orámované červeně zapříčinily, že je muži hodnotili jako atraktivnější a více sexuálně žádoucí. Také mohli říci, kolik by za rande s ženou utratili. Pokud měla žena na sobě červené oblečení, byli muži ochotni utratit na tomto rande více peněz.

Díky líčení si můžete zmenšit nos, ale také přidat zbytečně roky navíc: Naučte se triky v líčení a vyvarujte se zbytečných chyb

Ne každá žena má to štěstí, že má bezchybnou pleť, perfektní tvar nosu i rtů a krásné oči, aniž by použila jediný kosmetický přípravek. Naštěstí je však na trhu celá řada líčidel a make-upu, díky kterým může vylepšit svůj vzhled každá žena. Podívejte se, jak mocná mohou líčidla být, když se používají správně, nebo jak naopak dokážou zničit celkový dojem.
svetzeny.cz

Pouzdrové šaty

Studie z roku 2009 zjistila, že v rámci hodnocení atraktivity je pro muže zásadní poměr mezi pasem a boky. V průzkumu nejvíce bodovaly ženy s postavou ve tvaru přesýpacích hodin a výrazným „vosím“ pasem. Pokud takovou postavu máte, tak nejlépe vynikne v obepnutých pouzdrových šatech. Ty muži považují za nesmírně atraktivní. Existují i takové, které vám za pomoci optické iluze takovou postavu pomohou vytvořit, hledejte pouzdrové šaty s tmavým středem a světlým lemováním po stranách. Inspiraci naleznete v naší fotogalerii.

Topy a šaty bez ramínek

Máloco je pro muže tak atraktivní jako odhalená šíje, holá ramena a ženské paže. Studie vědců z univerzity v Novém Jižním Walesu to potvrzuje, jako jednu z nejvíce sexy částí ženského těla muži určili ženské paže. Pokud se necítíte komfortně v topu bez ramínek, zvolte ten se špagetovými ramínky. Skvěle vypadají tyto druhy topů zejména ke kalhotám.

Péče o vlasy po čtyřicítce by se měla razantně změnit: Nezapomínejte na spánek, zinek nebo šampon "na míru"

Nejen péče o obličej by nám měla být dokonale přizpůsobena, ale také péče o vlasy potřebuje s přibývajícím věkem určité úpravy. Přečtěte si, které to jsou a zařaďte je do své rutiny.
svetzeny.cz

Holá záda

Mužům přijdou holá záda nesmírně sexy. Zvláště pokud má žena na sobě elegantní šaty a boty na podpatku, to ji činí nepřehlédnutelnou. Jeden muž na diskuzi vysvětlil oblibu těchto kousků oblečení následovně: „Tento trend je opravdu sexy a víte proč? Především vypadá elegantně na první pohled. Neukazujete své poprsí, ale radši to uděláte zajímavější tím, že odhalíte záda.“ Jen pozor, ať celkový dojem nepokazíte například vykukující podprsenkou. Ta pod šaty s holými zády opravdu nepatří. Řešením mohou být samodržící podprsenky, které nemají zapínání nebo případně nálepky na bradavky.

Podpatky

Muže obvykle módní doplňky k outfitu příliš nezajímají, ale výjimkou jsou podpatky. Není žádným tajemstvím, že celá řada mužů z nich šílí. Potvrzuje to i studie zveřejněná ve vědeckém časopise Archives of Sexual Behaviour, která došla k závěru, že podpatky jsou schopny zvýšit celkovou atraktivitu ženy. Pro muže je přitažlivá také houpavá chůze na podpatcích, tu muži v jiné studii hodnotili jako „výrazně atraktivnější“ než chůzi v botách bez podpatku.

Zdroje: University of Rochester, Wiley Online Library, Springer, The List