Přejít k hlavnímu obsahu

Zlobivé hvězdy

Být slavná a bohatá je zřejmě kombinace, která mladým ženám brání ve spořádaném životě. Ze skandálů některých z nich to jasně vyplývá.

Galerie: Zlobivé hvězdy

* Barbadoská divoška

Každý den hltají fanoušci fotky z jejího soukromí na sociálních sítích. Na jedné Rihanna s holým zadkem, podruhé s cigaretou marihuany v ruce. Rodiče teenagerů, pro které je barbadoská zpěvačka idolem, z toho asi radost nemají. Tak snad Rihanna ví, co dělá.

* Padlá ikona

Dar v podobě krásné tváře není zárukou toho, že bude hvězda modelky Cary Delevigne svítit na módním nebi dlouho. Talentovaná modelka kašle na dochvilnost, profesionalitu i životosprávu. Má hodně zakázek a neřeší, co bude zítra…

* Luxusní pařmenka

To se tak umí někdo narodit! Paris Hilton je přímou dědičkou celosvětového hotelového řetězce. Práce jí příliš nevoní. Čemu ale přišla na chuť, to jsou večírky, drahé oblečení a společnost stejně rozmazlených celebrit. Zklidní se někdy?

* Nevěrná star

Herečku Kristen Stewart by ani v nejhorším snu nenapadlo, co způsobí její nevěra s režisérem Rupertem Sandersem (41). Ztratila přítele Roberta Pattinsona (26), poštvala proti sobě jeho fanynky a přišla o roli ve filmu. Smutek „zaháněla“ tím, že se přestala mýt a jedla litry zmrzliny. Ocenění nejstylovější ženy už letos asi neobhájí…

* Svůdná průšvihářka

Herečka Lindsay Lohan měla v dětství slušně našlápnutou kariéru. Hvězda dětských filmů však promarnila šanci. Nepíše se o ní v souvislosti s uměleckými výkony, ale o tom, co provedla. Nabourané auto, drogové orgie a sexuální dýchánky. Lindsay vede rušný život.

Foto: http://www.facebook.com/rihanna?fref=ts (1) http://www.facebook.com/cara.delevigne.58?fref=ts (1), http://www.facebook.com/pages/Kristen-Stewart/112554272090794?fref=ts (1), http://www.facebook.com/LindsayLohan?fref=ts (1), http://www.facebook.com/parishilton?fref=ts (1)