Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Vlna lásky zasáhne tento týden tři znamení zvěrokruhu. Býci a Ryby se mají na co těšit

Info ikona
horoskop

Od 4. dubna vám Merkur a Slunce nadělí motýly v břiše. Zejména tato tři znamení zvěrokruhu se budou vznášet na obláčku lásky.

Pokud váš vztah v poslední době vždy neklape, planetární konstelace 4. dubna zajistí skutečnou vlnu lásky: mluvíme o konjunkci Merkur-Slunce v Beranu. To zajišťuje efektivní a mírové řešení konfliktů v partnerství díky chytrým kompromisům a nebojácně otevřené komunikaci. Zejména s následujícími třemi znameními zvěrokruhu je milostný život od tohoto okamžiku na správné vlně:

Býk

Zemské znamení není nutně jedním z nejtrpělivějších znameních zvěrokruhu, ale díky Merkuru a Slunci si od 4. dubna uvědomí, že milují člověka, se kterým jsou a stojí za to, aby udělal krok vpřed. Hvězdy nyní Býky obzvláště podporují v hledání a udržování vnitřního klidu a vyrovnanosti, takže je pro ně mnohem snazší přijmout nedostatky druhého člověka a strávit harmonický čas. Pokud už delší dobu plánujete romantický útěk, teď je ten správný čas, milí Býci!

Ryby

Ryby si toho musely ve vztahu hodně prožít a negativní zážitky bohužel v posledních týdnech ovládly náladu melancholického vodního znamení. Slunce a Merkur konečně poskytují tolik potřebnou pozitivitu a dávají oběma ve vztahu šanci odložit minulost a posunout se vpřed. Ryby budou mít pocit, že mají vše, co potřebují pro spokojené partnerství, a získají zpět svoje sebevědomí.

 

Horoskop: Nejlepší týden čeká na Panny, Berany a Býky! Láska i peníze jsou na vaší straně

svetzeny.cz

Beran

Kdo by se mohl více inspirovat konjunkcí v Beranu 4. dubna než samotné ohnivé znamení? Berani milují rychle odstranit konflikty a nikdy nelitují svých slov. Berani a jejich partneři nyní poznají, že i to je klíč ke šťastnějšímu partnerství. Protože i když to může být zpočátku nepříjemné, je neuvěřitelně důležité, zvláště ve vztahu, být upřímný a otevřeně komunikovat o svých potřebách. Slunce vytváří ten správný základ pro tyto delikátní rozhovory a můžete se na ně spolehnout, milý Berane, že dodá vaší empatii potřebný impuls k nalezení mírových řešení pro vás oba.