Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejlepší týden čeká na Panny, Berany a Býky! Láska i peníze jsou na vaší straně

Info ikona
horoskop

Hvězdy s sebou nesou neuvěřitelné množství štěstí pro tři znamení zvěrokruhu a to konkrétně od 4. dubna 2022: Šťastný týden začíná, protože během následujících dní se může stát opravdu cokoliv. Jisté je jedno – budou to samé dobré události!

Prvních 12 týdnů roku bylo pro nás všechny jako výzva. V týdnu od 4. dubna si alespoň tři znamení zvěrokruhu mohou vydechnout, protože planety jsou přitlačeny k sobě v naprosto šťastných konstelacích:

Beran

Beran může očekávat komplimenty: souhvězdí Venuše, Merkuru, Slunce, Marsu a Saturnu jim vykouzlí trvalý úsměv na rtech a rozjasní jejich mysl. Berana s takovou náladou a energií ani neznáme! "Nové" charisma každopádně dobře přijímá nejen v soukromém životě, Beran si zajišťuje klid a rovnováhu i v práci.

Býk

Tento týden Býk popadne lásku za pašesy a přitáhne ji k sobě se spoustou energie a vášně. Uran, Saturn a Mars mu dodávají erotickou auru, kterou okamžitě využije. Málokdo mu odolá, zvlášť v úterý, ve středu a v neděli.

Eva Burešová čeká druhé dítě. Oznámení doplnila rozkošnou fotkou se synem

svetzeny.cz

Panna

Panny by si měly tento týden dávat pozor na Blížence, protože by se zde mohlo chystat něco opravdu velkého. Vyhlídky tohoto střetnutí se od úterka zvýší – ještě předtím se mohou Panny v klidu postarat o práci, protože zde mají aktuálně velmi dobrou pozici a štěstěna jim sedí přímo na rameni.