Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejlepší týden čeká na Panny, Berany a Býky! Láska i peníze jsou na vaší straně

Info ikona
horoskop

Hvězdy s sebou nesou neuvěřitelné množství štěstí pro tři znamení zvěrokruhu a to konkrétně od 4. dubna 2022: Šťastný týden začíná, protože během následujících dní se může stát opravdu cokoliv. Jisté je jedno – budou to samé dobré události!

Prvních 12 týdnů roku bylo pro nás všechny jako výzva. V týdnu od 4. dubna si alespoň tři znamení zvěrokruhu mohou vydechnout, protože planety jsou přitlačeny k sobě v naprosto šťastných konstelacích:

Beran

Beran může očekávat komplimenty: souhvězdí Venuše, Merkuru, Slunce, Marsu a Saturnu jim vykouzlí trvalý úsměv na rtech a rozjasní jejich mysl. Berana s takovou náladou a energií ani neznáme! "Nové" charisma každopádně dobře přijímá nejen v soukromém životě, Beran si zajišťuje klid a rovnováhu i v práci.

Býk

Tento týden Býk popadne lásku za pašesy a přitáhne ji k sobě se spoustou energie a vášně. Uran, Saturn a Mars mu dodávají erotickou auru, kterou okamžitě využije. Málokdo mu odolá, zvlášť v úterý, ve středu a v neděli.

Panna

Panny by si měly tento týden dávat pozor na Blížence, protože by se zde mohlo chystat něco opravdu velkého. Vyhlídky tohoto střetnutí se od úterka zvýší – ještě předtím se mohou Panny v klidu postarat o práci, protože zde mají aktuálně velmi dobrou pozici a štěstěna jim sedí přímo na rameni.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.