Přejít k hlavnímu obsahu

Indigové, křišťálové a duhové děti: Jsou mezi námi a oplývají neuvěřitelnými schopnostmi. Mohou změnit svět

Už jste někdy slyšeli o indigových, křišťálových či duhových dětech? Mluví se o nich jako o hvězdách, které spadly na naši planetu. Přicházejí s mimořádnými psychickými, duchovními a jinými smyslovými schopnostmi, kdy každá skupina těchto dětí má své charakteristické vlastnosti. Mají prý potenciál změnit svět a věří se, že mají na této planetě svůj specifický účel. Jak poznáte, zda máte doma jedno z těchto dětí, nebo jste sami jedno z nich?

Nejhorší únor 2023 čeká na tři znamení zvěrokruhu: Lvi, máte smůlu

Zimní radovánky, klidné filmové večery a hodně teplých nápojů – únor nabízí mnoho zábavy. Ne všechna znamení zvěrokruhu si však budou moci bezstarostně užívat únorové radosti. Únor přináší nečekané množství úkolů. Tři znamení zvěrokruhu čeká nejhorší únor, protože nebudou vědět, kde jim hlava stojí.
svetzeny.cz

Indigové děti

V 70. letech 20. století myšlenku hvězdných dětí, které byly poslány na Zemi z celého vesmíru jako „padlé hvězdy“, více rozvinula parapsycholožka a médium Nancy Ann Tape a později také Lee Carroll a Jan Tober, kteří zavedli termín „indigové děti“. Tappe si všimla, že na přelomu 60. a 70. let se rodilo stále více dětí s indigovou aurou. O výrazně modré auře se také rozepsala ve své knize Understanding Your Life Through Color, na kterou pak Carroll a Tober navázali knihou Indigové děti.

Vlastnosti indigových dětí

Indigové děti jsou obvykle vysoce inteligentní, velmi empatické, často je ostatní vnímají jako zvláštní. Mají jasnou představu o svém účelu a také jsou vysoce intuitivní. Jsou kreativní a často se zmiňují o svých zážitcích z minulých životů, které však zcela dobře nechápou. Své emoce vyjadřují také pomocí psaní, malování, tancování nebo zpěvu. Před realitou dávají přednost svému imaginárnímu světu.

Andělská čísla k nám promlouvají denně. Každé opakující se číslo má svůj magický význam

Stále vidíte opakující se čísla a jímá se vás zvláštní pocit. To možná proto, že tato čísla mají speciální význam skrze které se k vám snaží promlouvat andělé. Mohou podpořit vaši nynější cestu, nebo podporovat změnu. Pokud v toto nadpřirozeno věříte, zde najdete významy magických čísel.
svetzeny.cz
Info ikona
Aura

Křišťálové děti

Křišťálové děti se narodily v letech 1990 – 2010 (některé i o něco dříve). Vesmír tyto děti seslal, aby přivedly lidstvo zpět k lásce a míru a naučily své okolí žít opět v jednotě. Mnohé z těchto dětí mají prý dary jasnovidectví a léčení. Jejich aura je průzračná, kterou běžné lidské oko nemůže spatřit, proto se nazývá také křišťálová.

Vlastnosti křišťálových dětí

Křišťálové děti jsou velmi shovívavé, citlivé, vřelé a starostlivé. Mají schopnost komunikovat s lidmi, kteří již zemřeli, vidí svět velmi zjednodušeně a zkrátka si užívají přírody a krásy světa. Mají neobyčejnou lásku ke krystalům, které jim slouží jako léčebné nástroje. Mívají dlouhotrvající vztahy, jejich přítomnost druhé uklidňuje a ony samy jsou výborné v meditování. Milují hudbu a učí lidi kolem sebe vidět zázraky v obyčejných maličkostech, ctít planetu a vážit si života. Ukazují ostatním, že mají žít svým srdcem, umět odpouštět a být tolerantní.

Nejhorší jaro 2023: Podle horoskopu čeká hned tři znamení zvěrokruhu. Lvi se špatnému období nevyhnou

První měsíc nového roku je za námi, ale pro některá znamení zvěrokruhu brzy začne nejtěžší fáze roku. Zatímco rok 2023 přináší mnoho dobrých věcí pro všechna znamení zvěrokruhu, některé staví před výzvy. Zejména teď na jaře se tři znamení zvěrokruhu musí připravit na určité potíže.
svetzeny.cz

Duhové děti

Duhové děti jsou třetí generací dětí s mimořádnými schopnostmi. Na naši planetu přišly kolem roku 2000, některé se však narodily i dříve. Jejich aura má několik barevných spekter. Již při svém narození do svých rodin přinášejí radost a harmonii. Negativní emoce na ně příliš nepůsobí, jsou duchovně založené a umí číst pocity lidí. Jejich duhová aura je přitahuje k pestrým barvám, které milují a rozhodně s nimi nešetří například na svém barevném oblečení.

Vlastnosti duhových dětí

Duhové děti se ničeho nebojí, dokážou odolávat náročným situacím a inspirují ostatní svojí odvahou. Jsou velmi milující, velkorysé a mají tendenci se starat o druhé. Jsou velmi kreativní, mají silnou osobnost a oplývají velkým množstvím energie. Své potřeby vyjadřují velmi rázně, takže občas působí trochu paličatě. Mají přirozenou schopnost čistit toxiny z jídla, takže jim nezdravé jídlo tolik neškodí jako ostatním. Duhové děti se rodí bez karmy, takže je životem neprovází žádný karmický dluh z minulého života.

Zdroj článku