Přejít k hlavnímu obsahu

Poslední číslo vašeho roku narození řekne, jací ve skutečnosti jste a co vás čeká: Budete mít štěstí, nebo si na vás osud trochu zasedl

Poslední číslo roku vašeho narození předpovídá, zda vás v životě čeká štěstí, nebo si na vás osud trochu zasedl a budete se muset vypořádat s nejednou životní zkouškou. Jaký osud podle učení feng shui čeká právě na vás?

Každé číslo má svou vlastní energii a magii a ovlivňuje váš život, povahu a osud víc, než byste čekali. Jde-li o datum narození, zaměřte se na poslední číslovku roku, ve kterém jste se narodili. Podle pradávného čínského učení feng shui vás propojuje s jedním z pěti živlů, které jsou důležitým průvodcem na vaší životní pouti.

Číslo 8 nebo 9: Element Země

Pokud váš rok narození končí číslicí osm nebo devět, je vaším životním elementem Země. To je znát na vaší povaze - stojíte vždy pevně nohama na zemi, dokážete být odolní a pevní jako skála, i když se kolem vás vše hroutí. Jste věrní, ctíte tradice, těžko se loučíte s místy, kde jste zapustili kořeny. Obrovsky si ceníte rodiny a harmonického života, uděláte vše pro to, aby je nic neohrozilo. Jste ale i dost konzervativní a neumíte být spontánní, což vám může komplikovat každodenní rozhodování i mezilidské vztahy. 

Číslo 6 nebo 7: Element Ohně

Ročníky narození končící šestkou nebo sedmičkou se pojí s živlem ohně. Zrozenci v těchto rocích mají povahu ohnivou, prahnou po dobrodružství, doslova překypují energií. Dokážete se rychle rozhodovat, snadno představy přetavíte v akci. Míříte vysoko, umíte být cílevědomí, ale i paličatí a někdy lehkovážní. Rychle se rozčílíte kvůli maličkostem, a i když z vás vztek hned zas vyprchá, může kolem vás zůstávat dlouhá dusno. 

Mohlo by se vám líbit

Numerologie vaší adresy: Číslo popisné prozradí skrytou energii vašeho domova. Trojka způsobí přílišné utrácení peněz, šestka uzavírání před okolním světem

Podle numerologie ovlivňují čísla do jisté míry náš život prakticky na každém kroku. A nejde jen o datum a hodinu narození. Svoji důležitou roli hraje například i číslo popisné domu či bytu, ve kterém bydlíme. Podle něj lze už dopředu zjistit, zda se vám tam bude žít dobře, nebo se budete potýkat s energií, která vám tak úplně nesedí. Spočítejte si, o čem vypovídá to vaše.
svetzeny.cz

Číslo 4 nebo 5: Element Dřeva

Lidé s číslicí čtyři nebo pět na konci roku narození mají obrovské srdce. Jsou láskyplní, dobrosrdeční, vždy ochotní pomoci. Často si volí pečující povolání, angažují se v charitě nebo ochraně přírody. Nechybí jim odhodlání, kreativita, jejich pracovitost hraničí až s workoholismem, práce je u nich často i koníčkem. Někdy si ale kvůli ní v životě odřeknou jiné zájmy, rozvíjení objeveného talentu, ale i přátele, rodinu nebo vlastní děti, čehož mohou později litovat.

Číslo 2 nebo 3: Živel Vody

Stejně jako ryby plují vodou, vy s lehkostí proplouváte životem a vším, co vám přináší. Dokážete být kreativní v myšlenkách i činech, přizpůsobujete se hravě nenadálým událostem, nezaskočí vás žádná překážka. Vaše mysl je vždy otevřená, jste inteligentní, pohotoví. Životem se někdy ale řítíte až nezdravým tempem. Nezapomínejte proto také na pravidelnou relaxaci, ať vás na dlouho nezastaví zdravotní selhání. 

Mohlo by se vám líbit

Co znamená, když vidíte stále čísla jako 11.11 nebo 22.22: Zjistěte, jaké magické sdělení vám přinášejí

Najednou je vidíte doslova na každém rohu. Nejen na telefonu a hodinách, ale třeba i na poznávacích značkách aut, v tramvaji, ubytujete se v hotelu s tímto číslem pokoje a podobně. Říká se jim andělská čísla a mají pro vás magické sdělení, které byste neměli podceňovat.
svetzeny.cz

Číslo 0 nebo 1: Živel Kovu

Zrozenci v rocích končících nulou či jedničkou jsou nejlepšími přáteli. Jsou empatičtí, pevní, zásadoví, věrní, dokážou zachovat tajemství, poradit a být oporou v každé zapeklité situaci. Živel kovu se pojí s osobnostmi silnými a soběstačnými, přímočarými. Jste pečliví organizátoři, někdy až s puntičkářskými sklony, neradi měníte cokoliv na svých plánech. Vaším největším snem je žít život v harmonii

Ať už v sílu čísel a energii živlů věříte, nebo nevěříte, moudrost feng shui může být klíčem k pochopení hlubších vrstev vaší osobnosti a k porozumění vlastním činům. Zejména když se na své životní pouti víc než rozumem necháte řídit city a vlastní intuicí. Až budete příště přemýšlet o roce svého narození, možná neuvidíte jen číslo.

Zdroj článku