Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie vaší adresy: Číslo popisné prozradí skrytou energii vašeho domova. Trojka způsobí přílišné utrácení peněz, šestka uzavírání před okolním světem

Podle numerologie ovlivňují čísla do jisté míry náš život prakticky na každém kroku. A nejde jen o datum a hodinu narození. Svoji důležitou roli hraje například i číslo popisné domu či bytu, ve kterém bydlíme. Podle něj lze už dopředu zjistit, zda se vám tam bude žít dobře, nebo se budete potýkat s energií, která vám tak úplně nesedí. Spočítejte si, o čem vypovídá to vaše.

Tak jako pokaždé, když chceme zjistit něco podle čísel, musíme nejprve trochu počítat. Jak se doberete k číslu, které charakterizuje váš domov? Tady je malý návod:

 

Stejně tak, jako když zjišťujete například své životní číslo, i v tomto případě je potřeba dobrat se součtem jednoho čísla, jež má svoji unikátní energii. Tou pak ovlivňuje i váš domov. Nejprve si napište celé číslo popisné včetně toho, které máte případně za lomítkem. Bydlíte-li například v domě, který se nachází na adrese s číslem popisným 1977/53, postupujte takto:

Sečtete: 1+9+7+7+5+3 a snižte číslo 32 na jednu číslici: 3+2=5.
Váš domov bude nést tedy číslo 5.

Do numerologie vaší adresy započítejte i písmena

Pokud bydlíte v bytě, nezapomeňte k číslu popisnému připojit i číslo bytu stejným způsobem. V případě, že číslo bytu obsahuje písmeno, využijte následující tabulku pro číselný ekvivalent:

· 1 – A, J, S

· 2 – B, K, T

· 3 – C, L, U

· 4 – D, M, V

· 5 – E, N, W

· 6 – F, O, X

· 7 – G, P, Y

· 8 – H, Q, Z

· 9 – I, R

Pokud tedy bydlíte v bytě číslo 4C, budete počítat takto: 4+3, poté přičtete výsledné číslo čísla popisného. Objevte své číslo a jeho význam podle oblíbené numeroložky, intuitivní poradkyni a koučky štěstí Kari Samuels.

Jaká jste osobnost podle měsíce narození: V lednu se rodí paličáci, v červnu romantičtí žárlivci

Nejde jen o znamení horoskopu. Vaši osobnost do značné míry ovlivňuje i měsíc, ve kterém jste se narodili. Podle numerologie má každý z měsíců své číslo, a tím pádem i určitou energii, jež může ovlivnit například výběr povolání, přátel a partnerů i celkové vlastnosti člověka. Nahlédněte do našeho přehledu a zjistěte, zda se u vás numerologie v charakteristice trefila.
svetzeny.cz

Domov s číslem 1: Nezávislost

Jednička podporuje inovace, individualitu, ambice, odhodlání a vůdčí schopnosti. Osobnost tohoto domu podporuje samostatné podnikání nebo aktivní kariéru. Lidé žijící v tomto domě bývají v mnoha ohledech nezávislí, samostatnía milují určitou dávku svojí osobní svobody. Život v tomto domě vám může dát lekce o sebedůvěře, odvaze, odhodlání a úspěšném postupu vpřed. Pokud si chcete najít partnera nebo nechcete mít pocit osamělosti, hledejte jinou adresu, protože toto číslo podporuje spíše vaši individualitu

Domov s číslem 2: Péče

Toto je domov postavený pro sounáležitost. Jeho energie podporuje láskyplné vztahy, oddanost rodině a je harmonickým místem k rodinnému životu. Dobře se tady bude žít romantickým dvojicím, mladým rodinám a spolubydlícím, kteří jsou dobrými přáteli. Ačkoli je dvojka poměrně citlivá až sentimentální, je to vhodný prostor pro všechny, kdo dávají rádi najevo své city a sdílí po všech stránkách svoji náklonnost k druhým. Tady je péče a empatie na denním pořádku

 

Domov s číslem 3: Zábava a kreativita

Numerologové věří, že číslo tři má tvůrčí vibrace, takže domov s číslem tři je vhodným místem pro umělce nebo kohokoli, kdo pracuje v tvůrčí oblasti. Je to však také skvělé prostředí pro společenská setkání, zábavu a obecně pro plnohodnotný život. Budou se tady odehrávat skvělé večírky a setkání lidí naladěných na stejnou vlnu. Pokud zde chcete založit rodinu, bude to skvělé a velmi podnětné místo, ale na druhou stranu je třeba mít se na pozoru. Energie se tady mohou tříštit, mohou bránit v soustředění a naopak podporovat přílišné utrácení peněz

 

Numerologie: Zjistěte, jaká jste osobnost podle poslední číslice vašeho roku narození

Každé číslo, které hraje v našem životě nějakou roli, má podle numerologie svoji energii a neprovází nás náhodou. Výjimkou není ani poslední číslice roku našeho narození. Zdánlivě bezvýznamné číslo, které ale může být klíčem k pochopení vaší jedinečné životní cesty. Jaké je to vaše?
svetzeny.cz

Domov s číslem 4: Disciplína

V numerologii má číslo čtyři velmi vážnou a uzemněnou vibraci. Z toho vyplývá, že domov s číslem čtyři podporuje disciplínu a odpovědnost. Dařit se tady bude lidem, kteří jsou podnikaví, dobře kontrolují své finance a invesetice nebo touží po rozrůstání rodiny. Dařit se vám tady bude, dáváte-li přednost stabilitě před změnami nebo alespoň chcete, aby byl váš domov konvenční. A to i tehdy, pokud jste v jiných oblastech života spíše dobrodruzi a máte rádi trochu adrenalinu

Domov s číslem 5: Aktivita

Dům číslo pět je domem večírků. Udržuje si živou energii a je skvělým místem pro lidi, kteří rádi přijímají lidi a baví hosty. Podle numerologů číslo pět podporuje také rozmanitost a změny a může se tedy stát, že zde dlouho nevydržíte. Pakliže hledáte klid, rozjímání nebo stabilitu, nenajdete je zde. Čas strávený v domě s tímto číslem vám však jistě poskytne lekce na celý život.

Domov s číslem 6: Láska a rodina

Podobně jako dvojka, i šestka bude ideálním domovem pro rodiny a útočištěm, kde se každý cítí vítán. Daří se zde dětem i zvířatům, je vhodné tuto pečující energii podpořit tím, že ho zařídíte útulným nábytkem, dekoracemi a spoustu živých rostlin. Život tady ale bude náročný, protože základním kamenem čísla šest je zodpovědnost, kterou se jeho obyvatelé mohou cítit místy až zahlceni. Můžete mít také tendence raději se zdržovat doma, ve svém hnízdečku a raději se nepouštět do světa kolem

 

Domov s číslem 7: Duchovno

Číslo sedm udržuje vlastní vibraci každého, kdo v tomto domě bydlí, může být poněkud tajnůstkářské. Proto každý domov s tímto číslem bude inspirovat k hlubokému zamyšlení a reflexi - je tedy vhodným domovem pro introverty nebo pro každého, kdo se rád vrací domů, aby měl klidné místo k přemýšlení. Je důležité, abyste odstranili nepořádek ve svém prostředí i ve svých myšlenkách, abyste se sladili s energií svého domova. Dařit se tady bude každému, kdo pracuje například jako spisovatel či vědec, protože je to místo, kde může skutečně věnovat čas hlubokému a hlubokému poznání sebe sama.

Jak se navrátit do minulého života a získat odpovědi na otázky ze současnosti

Život máme jen jeden, říká se. Jenže co když to není tak úplně pravda? Mnohá náboženství a filozofie jsou postaveny na myšlence reinkarnace nebo také převtělování duší. Duše si v každém životě řeší nějaké téma a posunuje se tak do vyšších vibrací a blíže svému zdroji, ze kterého vzešla. Jak se do minulosti dostat a co z ní lze vyčíst?
svetzeny.cz

Domov s číslem 8: Hojnost a ambice

Domov s číslem osm podporuje růst a ambice, takže je skvělým místem pro podnikatele a lidi, kteří usilují o kariéru, zejména pokud pracují z domova. Pokud chcete rozšířit své působení v profesní oblasti, upevnit svoji pozici a finanční prosperitu, bude to pro vás skvělý domov. Ovšem pozor. Lidé, kteří zde budou žít, se mohou stát docela snadno workoholiky, kteří se soustředí sami na sebe a na materiální stránku. Je třeba nezapommínat ani na duchovno, aby byl váš život vyvážený. 

 

Domov s číslem 9: Soucit 

Vibrace domu s číslem devět přitahuje každého, kdo má láskyplnou energii, která přitahuje příchozí a návštěvy z celého světa (v numerologii je devítka "mezinárodní" číslo). Díky životu zde se dozvíte mnoho o sobě i o druhých. Domov s devítkou je podle numerologů místem, kde se daří dobročinným tendencím, posporuje spiritualitu, kreativitu, nesobeckost a odpuštění. Osobnost tohoto domu ve vás bude podporovat všechny snahy o to udělat svět lepším místem. Mohou se se zde udát pozitivní změny

Zdroj článku