Přejít k hlavnímu obsahu

Jak poznáte, že jste prokletí: Prokletí je vzácné, ale určitý typ osob postihuje častěji. Patříte mezi ně?

Žijete dobrý život, přesto k vám není karma milosrdná a máte pocit, že se vám smůla lepí na paty? Dobrým lidem se často stávají špatné věci. Pokud se vám dějí určité věci, může to být znamení, že jste prokletí. Naučte se tato znamení rozpoznávat a zjistěte, jak se můžete proti prokletí bránit.

Prokletí je jen velmi vzácné a postihuje určitý typ osob

Prokletí nebývá obvyklé a většinou jde jen o obyčejnou smůlu zapříčiněnou například karmickým dluhem, špatnými rozhodnutími, nebo zkrátka jen nešťastnými okolnostmi. Pokud se však pohybujete v politické sféře, jste velmi movití, máte dlouhodobé spory s některými osobami, máte závažný rodinný spor nebo se zajímáte o okultismus či čarodějnictví, můžete být prokleti. Pokud mezi tyto lidi nepatříte, na 99% prokleti nejste.

Nevysvětlitelná nemoc je klíčovou známkou prokletí

Byli jste naprosto zdraví, prosperovali jste, ale zničehonic se u vás jako blesk z čistého nebe objevila podivná nemoc, nevolnost nebo velmi nepravděpodobné zranění? Může jít o nejčastější známku prokletí. Obzvlášť tehdy, pokud ani lékař nedokáže určit příčinu vašich zdravotních potíží, proti vám nejspíš působí nějaká temná síla.

U prokletých lidí velké štěstí vystřídá řetězec smůly

Další známkou prokletí je, pokud jste dosud byli šťastní, dařilo se vám, ale náhle se vám ze dne na den začala lepit smůla na paty. U prokletí jde obvykle o celou řadu nešťastných příhod a smolných událostí, které vytvoří zdánlivě velmi nepravděpodobný řetězec smůly. Může to začít třeba rozbitým vozidlem, následně špatnou finanční situací, do toho se rozbije pračka a navíc se například pohádáte s partnerem a musíte vše řešit sami.

Pokud jste členem okultního či čarodějného spolku, šance na prokletí je vysoká

Pokud patříte do čarodějnické komunity nebo navštěvujete okultní spolek, může i obyčejná žárlivost nebo závist vyvolat prokletí. Šance na prokletí je pro členy podobných spolků až desetinásobně vyšší. Ne každý člověk se totiž snaží rozdávat pouze pozitivní energii.

Rozbité sklo je symbolem zlé magie

Již po staletí je rozbité sklo považováno za běžné znaky prokletí, kdy v minulosti házely čarodějnice láhve naplněné proklínajícími přísadami na dveře nepřítele, kde se rozbily. Pokud tedy nacházíte skleněné střepy náhodně u dveří či na zahradě, mohl vás někdo proklít.

Tohle jsou 4 nejžárlivější znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ně?

Žárlivost je emoce, kterou můžeme pociťovat nejen k partnerovi, ale také napříkad můžeme závidět druhým lepší auto, pozornost, peníze, kariérní úspěchy, krásu a podobně. Někdo nežárlí vůbec a jiný naopak až moc. Obvykle vzniká z pocitu nejistoty a nedostatku sebevědomí. Jaká jsou nejžárlivější znamení zvěrokruhu? A patříte vy nebo někdo z vašeho okolí mezi ně?
svetzeny.cz

Prokleté lidi pohlcují negativní myšlenky, které nejdou přebít

Pokud jste obvykle veselí, pozitivní a optimističtí, ale náhle vás přepadají depresivní a extrémně negativní myšlenky, které nemůžete žádným způsobem setřást, může se jednat o prokletí. Je třeba si však uvědomit, že tyto myšlenky nejsou vaše vlastní, ale může za ně temná síla.

Prokletí ničí vaše vztahy

Náhle přerušený kontakt či ukončený vztah může signalizovat, že jste byli prokleti. Prokletí se totiž snaží zničit váš život a oddělit vás od vašich milovaných, abyste na potíže byli sami.

Při prokletí se objevují a mizí věci ve vaší domácnosti

Pokud doma nacházíte předměty, které zcela jistě nejsou vaše, můžete být prokleti. Totéž platí i v případě, kdy náhle nemůžete najít některé osobní věci, na kterých je vaše DNA. Může jít o hřeben, kartáček na zuby, ale i ručník.

Jak můžete kletbu zlomit?

Pokud jste nabyli dojmu, že jste prokletí, nepropadejte panice a čelte prokletí s odvahou. Odvaha totiž dokáže prokletí držet zkrátka. Proveďte svoji očistu od zlé energie a vyčistěte prostředí, kde žijete. Zkuste různá vykuřovadla a poté si na práh nasypte sůl, která pohlcuje příchozí negativní energii. Zbavte se také předmětů, které přitahují negativní energii. Sežeňte si talismany a předměty, které přitahují naopak pozitivní energii, jako jsou třeba živé rostliny. Můžete také váš domov uspořádat podle feng-šuej, což vám zajistí harmonické a bezpečné prostředí, kde budete před kletbou lépe chráněni. Nakonec se oddejte myšlence, že kletba je zlomena, posilujte ji a věřte ji. Pokračujte ve svém životě a na prokletí zapomeňte. Už jste v bezpečí.

Zdroj článku