Přejít k hlavnímu obsahu

Tohle jsou 4 nejžárlivější znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ně?

Info ikona
Nejžárlivější znamení horoskopu

Žárlivost je emoce, kterou můžeme pociťovat nejen k partnerovi, ale také napříkad můžeme závidět druhým lepší auto, pozornost, peníze, kariérní úspěchy, krásu a podobně. Někdo nežárlí vůbec a jiný naopak až moc. Obvykle vzniká z pocitu nejistoty a nedostatku sebevědomí. Jaká jsou nejžárlivější znamení zvěrokruhu? A patříte vy nebo někdo z vašeho okolí mezi ně?

Nejžárlivější znamení zvěrokruhu

Může vést k pocitu odporu, hněvu, zklamání nebo nedůvěře. Nezachází-li se s touto emocí správně a opatrně, může mít až zničující důsledky. Abnormální žárlivost může vést ke konci vztahu, depresi, stresu nebo, v těch nejhorších případech, i agresivnímu chování. Kdo žárlí, ten miluje dávno neplatí. Kdo žárlí nevěří druhému. Jak je to mezi znamením zvěrokruhu?

1. Štír

Hledáte-li nejžárlivější znamení zvěrokruhu pak jsou to právě Štíři. Notorický žárlivec, který neváhá řešit celou dobu to, proč má někdo lepší auto než on. Ve vztahu se projevuje paranoiou a podezíravostí. Umí udělat pořádnou žárlivou scénu a rádi ovládají druhé k obrazu svému. Jejich žárlivost se však vztahuje nejen na vztahy, ale také na to, co kdo má. “Chtějí totiž to, co mají druzí lidé. Když to nemohou získat začnou využívat různé lsti a nebezpečné hry,” popisuje pro Bestlifeonline.com astrolog Ryan Marquardt. Máte ve svém životě Štíry? Tak pozor na ně.

2. Rak

Druzí v pořadí jsou v žárlivosti Raci. Jde o velmi citlivé znamení, které je zmítáno emocemi a vším, co se okolo nich děje. Snadno se začnou cítit ohroženi a nejistí, protože jejich partner nebo blízcí přátelé věnují svou pozornost někomu jinému. Jsou dost majetničtí ve snaze ochránit si to, co považují za své, ať už jde o partnera nebo blízkou kamarádku. Když se jejich blízcí obrátí pro radu na někoho jiného berou to jako životní zklamání a podraz. “Není to proto, že by druhého přestali mít rádi. Jsou však velmi zraněni, že si tito lidé našli někoho jiného, kdo jim pomůže,” popisuje pro Bestlifeonline.com astrolog Ryan Marquardt.

 

Žárlivost do vztahu patří: Ale pozor, všechno má své meze

svetzeny.cz

3. Lev

Bronzovou příčku si odnáší Lev. Jeho sebevědomí je vysoké, neustále potřebují chválu a lichotky, protože to je něco, pro co žijí. Snaží se vypadat jako ti, kterých se nic netýká, ale pod tím vším se uvnitř skrývá jen strach z opuštění a zrady. A právě to může vést z žárlivosti. Jsou temperamentní a nejdou pro ostré slovo nebo hádku daleko. Když mají pocit, že nejsou v centru pozornosti, začnou šílet. “Umí být velmi klidní a příjemní lidé, pokud není ohroženo jejich ego. Stane-li se tak, začne vše přehánět,” dodává astrolog Ryan Marquardt.

4. Býk

Býci milují luxus a všechno kolem něj. Drahé večeře, luxusní hotel, wellness, několik hvězdiček v hotelu. Prostě si umí užívat a nehledí na to, co bude zítra. Ne každý Býk však má takovou práci či finance, které by mu dovolovaly žít si na vysoké noze. A přirozeně, pokud nemohou žít luxusní život, dívají se na druhé, kteří tak žijí, se žárlivostí. “Pokud jste materiálně více zajištění, pak mohou Býci být neuvěřitelně pesimističtí a žárliví. Mohou dokonce způsobit to, že se budete cítit špatně, že žijete takový život,” uzavírá pro Bestlifeonline.com astrolog Ryan Marquardt.

 

Zdroj článku