Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoční dekorace dle horoskopu: Beran se nebojí použít netradiční černou, Lev chce ohromit luxusem

Britská astroložka Inbaal Honigman tvrdí, že každé znamení zvěrokruhu preferuje specifickou vánoční výzdobu. Zatímco se Beran nebojí použít netradiční černou, pro Kozoroha je to nepřijatelné. Podívejte se na vánoční dekorace dle astrologie, nechte se inspirovat stylem 12 znamení zvěrokruhu.

Beran se nebojí použít netradiční černou

Beran je znamení, které má rádo vše rychle hotovo. S nákupem vánočních dekorací se tedy rozhodně nebude dlouho zdržovat. Vyhovují mu ozdoby, které jsou již hotové, nechce sám tvořit zátiší a rozhodně nehodlá dekorace vyrábět. Má rád červenou a další ohnivé barvy. Líbí se mu vše lesklé. Nebojí se ani netradičních barev, jako je černá.

Býk je tradicionalista

Býci mají rádi tradice, nečekejte tedy od nich žádnou divočinu a inovace. Budou se držet klasiky. Mají rádi vintage motivy, klidně použijí i staré rodinné ozdoby, které se předávají z generace na generaci. Z barev dají přednost červené a zelené.

Blíženci se kreativně vyřádí

Blíženci jsou kreativní stvoření, rozhodně jejich Vánoce nejsou nudné a usedlé. Nebojí se výstředností. Vše musí zářit a třpytit se, Blíženci jsou typické „straky“. Mají rádi blikající světýlka a spoustu lesku. Rádi kombinují barvy, které k sobě na první pohled neladí.

Vánoční trendy 2022: Prohlédněte si úchvatné vánoční stromečky. Letos jsou v módě klasické barvy, bílá i jedna netradiční

Vánoce patří k nejočekávanějším svátkům roku, mnoho lidí si proto dává s přípravami na ně mimořádně záležet. A stejně jako ve světě módy i ve vánoční výzdobě se každoročně mění trendy. Přečtěte si, jaké barvy budou letos na stromečcích hitem, a inspirujte se v naší galerii.
svetzeny.cz

Rak touží mít doma útulno

Cílem Raka je vytvořit útulné domácí prostředí. Raci milují, když jsou obklopeni svými blízkými, Vánoce jsou pro ně velkou událostí, dají si záležet, aby se u nich všichni cítili skvěle. Dávají přednost klasickým dekoracím i barvám, příliš neexperimentují.

Lev chce ohromit luxusem

Lvi se rádi předvádí, Vánoce vnímají jako příležitost pochlubit se svým skvělým vkusem i luxusem, kterým se rádi obklopují. Jejich dům bývá velkolepě vyzdoben zvenku i zevnitř. Mají rádi hodně světel a záře. Líbí se jim umělé nápadné vánoční dekorace. Zlatá a zelená – to jsou jejích barvy.

Panny si potrpí na předvánoční úklid

Panny jsou velmi pořádkumilovné, to je o nich všeobecně známo. Proto nikoho nepřekvapí, že u nich doma už měsíc před svátky probíhá důkladný vánoční úklid. Jsou zastánci minimalismu, tisíc „lapačů prachu“ je děsí. Raději dají přednost jednoduše ozdobenému stromečku a vkusně rozmístěným svíčkám.

Váhy mají skvělý vkus

O Váhách je všeobecně známo, že mají cítění pro estetiku a vytříbený vkus. U nich doma to vypadá jako kdyby jim vše na míru vytvořil designér, ve skutečnosti si ale vše raději dekorují Váhy samy. Milují nadčasovou eleganci. Jejich oblíbenou barvou je perleťově bílá, která působí luxusně.

U Štíra tradiční Vánoce nečekejte

Štír je znamením, které si rádo dělá věci po svém, nečekejte, že bude mít tradiční vánoční výzdobu. Nebojí se experimentovat. Klidně zvolí jako hlavní barvu Vánoc černou a vše sladí do gotického stylu. Miluje svíčky, ty nesmí u něj doma chybět. Nemají rádi okázalé dekorace, drží se jednoduchosti. Třpytky a lesklé ozdoby u nich doma nenajdete.

Střelec použije dekorace z cest

Střelec je velký dobrodruh a cestovatel. Nechce mít ozdoby jako každý, má rád unikátní věci, proto jeho stromeček často dekorují věci dovezené z cest. Hlavně to nesmí být strohá nuda. Na jeho stromečku spatříte sušené pomeranče a skořici. Miluje silné aroma, prostor bude provoněn purpurou či vonnými svíčkami.

Galerie: Hitem letošních Vánoc jsou neutrální odstíny a jednoduchá elegance. Inspirujte se nejkrásnějšími adventními věnci

Blíží se období adventu a první adventní neděle vás čeká již 27. listopadu! K tomuto období se váže tradice postupného zapalování svíček na adventním věnci, kdy na Štědrý den by měly hořet všechny čtyři. Inspirujte se nádhernými adventními věnci v naší galerii a pusťte se do tvoření s celou rodinou!
svetzeny.cz

Vánoční výzdoba Kozoroha je okázalá

Kozoroh miluje okázalou vánoční výzdobu, rád se chlubí těžce vydřeným luxusem. Rád si připlatí za kvalitní designové ozdoby. Co se týče stylu, je spíše tradicionalista, nemá rád moderní věci. Neváhá investovat peníze do dražších ozdob.

Vodnářovy Vánoce se nesou v duchu ekologie

Vodnář je vizionář, který myslí na budoucnost, nikoho tak nepřekvapí, že se jeho Vánoce nesou v duchu ekologie. Má rád přírodní ručně vyrobené dekorace. Nebojí se ani netradičních barev jako je černá.

U Ryb září všechny barvy duhy

Vánoce u Ryb jsou veselé, plné barev duhy a blikajících světýlek. Mají rádi i studené barvy – stříbrnou, modrou a bílou. Nejraději mají dekorace, ke kterým mají vztah, například je pro ně někdo s láskou vyrobil.

Vánoční dekorace dle horoskopu
Zdroj článku