Přejít k hlavnímu obsahu

Silvestr 2023: Nejkrásnější výzdoba na slavnostní večer, kterou okouzlíte své hosty

Rok 2023 za pár dní končí a to znamená jediné – blíží se Silvestr, největší večírek celého roku. Ať už ho strávíte s přáteli, rodinou či partnerem, velmi důležitou roli hraje výzdoba interiéru, ve kterém budete slavit. Přinášíme vám tipy na tu nejkrásnější výzdobu, kterou všem svým hostům vyrazíte dech.

Není lepší čas na pořádnou a blyštivou výzdobu, než právě Silvestr. Ať už máte v plánu oslavit konec roku a začátek toho nového ve velkém, nebo plánujete poklidný večer v pohodlí domova, jedna věc je jistá: slavnostní dekorace je nutností. Přeci jen, jedná se o speciální večírek. Vstupte do nového roku se šmrncem a slavnostní výzdobou plnou třpytek, konfet a dalších dekorací. Ale nebojte se - není to jen o tom. Máme tipy i pro ty, kteří preferují výzdobu spíše v minimalistickém stylu.

Silvestr 2023: Nejkrásnější outfity, ve kterých zazáříte a zakryjete kila navíc

Největší párty roku se blíží, a tak je třeba na tuto událost vybrat ten nejkrásnější outfit. Přinášíme vám výběr těch nejlepších, ve kterých budete zářit a navíc díky nim zakryjete i nějaká ta kila navíc. Do nového roku tak vstoupíte stylově, budete se cítit skvěle a sebevědomě.
svetzeny.cz

Důležité je sladit barvy

První krok k dokonalé silvestrovské dekoraci je zamyslet se nad tím, do jakých barev chcete výzdobu ladit. Ačkoliv se jedná o Silvestr, stále platí pravidlo “méně je více”. Avšak, zrovna tato konkrétní příležitost si vyžaduje trochu lesku, že? Doporučujeme proto sáhnout po zlaté, či stříbrné barvě. K té pak zvolit takové barvy, aby se vzájemně nepřebíjely. Zlatá vypadá skvěle v kontrastu s černou. Pokud ale preferujete o něco jemnější vizuál, můžete zlatou zkombinovat i s bílou barvou. Stříbrná se k černé barvě taktéž hodí. A pokud preferujete o něco více živé barvy, stříbrnou můžete jednoduše doplnit například světle růžovou, červenou či modrou. A jestliže naopak preferujete minimalistický styl, není nic jednoduššího, než dekoraci ladit do černé a bílé. Vyberte si určité barvy jako základ a do nich pak laďte všechny doplňky a veškerou dekoraci.

 

Jak vypadal silvestr za socialismu: Ruské bublinky, chlebíčky a televizní estrády

Oslavy začátku nového roku byly vždy spojeny se zábavou a dobrým jídlem. Nejinak tomu bylo i za komunistického režimu, který ovlivňoval nejen náš každodenní život, ale samozřejmě i silvestrovskou zábavu. Pojďte s námi zavzpomínat.
svetzeny.cz

Na detailech záleží

A to platí téměř vždy. Celkový dojem zkrátka tvoří detaily, které jsou důležité a rozhodně bychom na ně neměli zapomínat. Známe to i z obyčejného bydlení – jakmile si pohrajete s detaily, byt doplníte fotkami, polštářky a útulnými doplňky, celý prostor hned vypadá jinak. A to samé platí u večírku. Na žádné párty by rozhodně neměly chybět nafukovací balónky. A pokud si chcete s výzdobou ještě o trochu více vyhrát, svažte je do girlandy či oblouku. Věřte nám, že výsledný efekt bude stát za to. Na strop, kolem oken, nebo kolem zrcadla připevněte světýlka – rozhodně se nejedná pouze o vánoční výzdobu! Světýlka udělají krásný a útulný efekt, kterým rozzáříte celou párty. Nezapomeňte ani na konfety, svíčky, flitry a nejrůznější ozdoby, kterými navodíte tu pravou silvestrovskou atmosféru.

Rozdělte prostor na části

Tento tip je užitečný hned z několika praktických důvodů. Pro vás i vaše hosty bude prostor přehlednější a každý si najde své místo. Na jídelní stůl dejte chlebíčky, jednohubky, brambůrky a všechny další pochutiny, bez kterých si Silvestr neumíte představit. Zvlášť pak vymezte místo na pití, kam umístěte veškeré lahve s pitím, ze kterého si vaši hosté jednoduše vyberou. Doporučujeme také pořídit tzv. ice kýbl, do kterého nasypte led a umístěte do něj lahve s alkoholem. Tím zajistíte, že budou drinky příjemně vychlazené po celý večer. Co se zábavy týče, na konferenční stolek umístěte například stolní hry, karty, či jakoukoliv zábavu, která vám přijde vhod. A část jedné stěny věnujte třeba fotokoutku! Pořiďte pro své hosty zábavné kulisy, se kterými se budete společně fotit. A pokud chcete fotokoutek ještě o něco více vytunit, můžete si půjčit polaroidový fotoaparát, ze kterého vám fotky vyjdou hned, jak je vyfotíte. Zachytíte tak vzpomínky, které vám zůstanou navždy.

Inspirujte se a vykouzlete tu nejkrásnější silvestrovskou výzdobu
Zdroj článku