Přejít k hlavnímu obsahu

Poslední letošní noc: 33 tipů, co na ni obléknout

Letošní oslavy nového roku budou skutečně velkolepé. Dokonce tak moc, že vám bude přecházet zrak. Silvestrovské veselí totiž bezpodmínečně ovládnou flitry, třpytivé nitě, lesklé látky i vznešený samet.

V tomto letos zazáříte

Ačkoli jste si doteď na odvážnější třpytivé outfity netroufly, teď je správná chvíle to změnit. Flitry, velké i malé, černé i barevné, se totiž staly oficiální vstupenkou do módního nebe. Pokud vyrážíte na některou z lukrativních adres, rozhodně se neobávejte vsadit na třpytivé šaty, overal nebo výrazný blejzr.

Samet se vrací

Trendy budete, i pokud zvolíte samet. Nás baví například v netypické kombinaci s krajkou na modrých šatech, zkrátka ale nepřijdete, ani pokud jste nezlomné milovnice černého minimalismu. Právě sametový top pro vás může představovat nápadité ozvláštnění outfitu, které rozhodně nebude nikoho nudit. Vítaným nováčkem slavnostní módy jsou pak lesklé kostýmy, které budí luxusní dojem. Vedle toho zaujmou také originálními detaily. Naše srdce si získala kombinace zlatých květů na tmavě modrém podkladu…

A ještě jedna dobrá zpráva na konec – většina kousků je právě ve slevě!

Nezapomeňte na doplňky!