Přejít k hlavnímu obsahu

Nalaďte se na vánoční atmosféru už teď: Načerpejte inspiraci a ušetřete peníze výrobou vlastních dekorací

Do Vánoc zbývá 34 dnů. Nadešel čas, abychom i náš domov připravili na příchod nejkrásnějších svátků v roce. Přinášíme vám inspiraci na vánoční dekorace. V článku naleznete také tipy, jak na vánoční výzdobě ušetřit. Leccos si zvládnete vyrobit sami.

Inspiraci naleznete v naší fotogalerii

Přece jen nás nejlépe inspiruje názorná ukázka. Podívejte se, jak si s vánoční výzdobou pohrály blogerky.

Nejlepší vánoční období čeká na Raky, Kozorohy a Býky. Urovnají spory nebo potkají spřízněnou duši

Vánoční čas je období lásky a krásným gest? Ano, pro tři znamení zvěrokruhu, co bude s ostatními ještě hvězdy neprozradily. Přečtěte si, co čeká Býky, Kozorohy a Raky za úžasné chvíle.
svetzeny.cz
Inspirace na vánoční výzdobu

Jak na nejkrásnější vánoční výzdobu? Fantazii se meze nekladou

V první řadě je nutné podotknout, že každý z nás má jiný vkus, takže si každý z nás představí pod pojmem „nejkrásnější vánoční výzdoba“ úplně něco jiného. V první řadě byste měli respektovat celkový styl, ve kterém máte zařízený váš domov. Do moderního bytu s prvky kovu a skla asi těžko zapadne vintage stromeček se slaměnými ozdobami. Stejně tak se do bydlení zařízeného ve venkovském stylu nehodí moderní kovově lesklé dekorace.

Obecně nemůžete šlápnout vedle, pokud se budete držet přírodních prvků. Ty jsou totiž kompatibilní s většinou designových stylů. Navíc výrobou vlastního vánočního věnce, svícnu a dalších dekorací ušetříte spoustu peněz. Pamatujte, že v jednoduchosti je krása. Stačí dát do průhledné vázy větve jehličnanů a dozdobit je cesmínami, hned máte vyrobenou velmi efektní dekoraci.

Oblíbená barva prozradí vaši povahu, sny, a dokonce budoucnost: Zelená je stabilní, hnědá zase nezávislá

Někomu se líbí modrá, jiný nedá dopustit na žlutou. Je záliba v určité barvě pouhá náhoda, nebo snad rozmařilost? Omyl. Jedná se o přímé sepětí s vaší povahou, náladou, sny, a dokonce budoucností.
svetzeny.cz

K Vánocům neodmyslitelně patří světýlka, záře a třpyt. Určitě byste měli tyto prvky zakomponovat i do své vánoční výzdoby. Skvěle vypadají vánoční světýlka umístěná do průhledných sklenic na zavařování. Jejich okolí pak stačí jen dozdobit šiškami a smrkovými větvemi, a vznikne tak velmi poutavá dekorace. Šišky můžete natřít lakem na nehty zlatou, bronzovou, zelenou či stříbrnou barvou. Vyniknou tak ještě víc. Stejně tak můžete průhledné sklenice a další nádoby naplnit vánočními ozdobami, nebojte se použít více barev. Tato hravá lesklá dekorace se výborně hodí do moderních interiérů.

Aby to u vás nejenom krásně vypadalo, ale i vonělo, využijte skořici, pomeranče, hřebíček a další typické vánoční vůně. Sušené pomeranče se skvěle hodí na ozdobu vánočních věnců, stejně tak jako celá skořice.

Za spolupráci děkujeme autorkám instagramových profilů @verukalacova, @minaslovelyhome, @dum_ve_svahu, @___home___with___love, @zase_lucian, @nr.252, @ka_tabo.

Skutečné milostné příběhy hollywoodských hvězd, které jsou jako vystřižené z filmového plátna

Legendární hollywoodské lásky byly mnohdy nakolik ikonické, že působily, jako by byly vystřiženy z jednoho z filmů zlatého věku Hollywoodu. Tehdejší celebrity totiž nalezly svou pravou lásku, ať už šlo o zakázané ovoce nebo oficiální partnerství.
svetzeny.cz