Promotion
Promotion
Promotion

Skutečné milostné příběhy hollywoodských hvězd, které jsou jako vystřižené z filmového plátna

Promotion
Promotion

Clark Gable a Carol Lombard

Je zajímavé, že herci se do sebe nezamilovali, když spolu hráli ve filmu. K tomu došlo o několik let později, kdy se oba herci setkali v restauraci a pořádně to mezi nimi zajiskřilo. Když se poté dali dohromady, byli známí svým přízemním stylem života a společným smyslem pro humor. Přátelé o nich říkali, že se snad nikdy nepřestali smát. Za jejich velkou láskou stála také vzájemná důvěra, kterou mezi sebou měli. Roku 1942 zemřela Carol Lombard při letecké havárii, z čehož se Gable nikdy úplně nevzpamatoval.

Humphrey Bogart a Lauren Bacall

Cynický herec byl ve věku 45 let již ostřílená filmová hvězda, zatímco mladičká modelka Lauren byla ve svých 19 letech během natáčení společného filmu Mít a nemít z roku 1944 nervózní. Bogart své mladé kolegyni s nervozitou pomáhal a brzy mezi nimi přeskočila jiskra. Dali se dohromady již během natáčení a brzy následovala svatba, děti a spousta večírků. Poté, co Bogart zemřel, Bacall neposkytla žádné rozhovory o jejich manželství, ale ve svých memoárech napsala, že nikdo nenapsal lepší román, než oni prožili.

Lawrence Olivier a Vivien Leigh

Olivier o svém manželství s krásnou Vivien Leigh prohlašoval, že to byla opravdová láska. Poprvé spolu hráli ve filmu Požár nad Anglií z roku 1937, ale Leigh o Olivierovi snila již od svých 22 let, kdy ho poprvé viděla vystupovat na pódiu a tehdy prohlásila, že je to muž, kterého si vezme. Po dlouhém a vášnivém románku si své přání roku 1940 také splnila, kdy se v Santa Barbaře s Olivierem vzali. Pokračovali v hraní ve filmech a hrách a jako pár byli velice populární. Mělo to však i svou nevýhodu, kdy kritici Leight napadali kvůli tomu, že se nemůže vyrovnat hereckým kvalitám svého manžela. V jejich vztahu se navíc objevila nevěra a psychické problémy, které nakonec vedly k jejich rozvodu. O sedm let později Vivien zemřela a její přátelé poté vzpomínali, jak kdysi prohlásila, že by raději žila krátký život s Lawrencem než dlouhý život bez něj.

Spencer Tracy a Katharine Hepburn

Krátce před tím, než spolu začali herci natáčet film Nejprve stvořil ženu z roku 1942, přišla Hepburn k Tracymu a sdělila mu, že se obává, že je na něj trochu vysoká. Bez ohledu na výšku se však stali rozkošným a žertujícím filmovým párem, který spolu tvořili hned v devíti filmech. Jejich láska však nebyla pouze na filmovém plátně, ale herci spolu měli tajný románek i v soukromí, který trval 26 let a rozdělila ho až Tracyho smrt. Tracy byl přitom ženatý katolík a otec hluchého syna. Se svou ženou se nikdy nerozvedl a Hepburn byla se svojí rolí „té druhé“ spokojená. Pár si dával velký pozor, aby se nikdy neobjevil na společných fotografiích s výjimkou natáčení společných filmů. Hepburn si po Tracyho smrti již do života nikoho jiného nepustila.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion