Přejít k hlavnímu obsahu

Moderní bydlení: 5 největších novinek

Jdětě s dobou a inspirujte se seznamem největších novinek z oblasti bydlení. Pak bude váš domov nejen útulný, ale i trendy.

Chytrá knihovna
Také jste vášniví čtenáři, kteří nevědí, kam se všemi knihami? Klasické poličky a knihovny svůj účel sice splní, ale je to nuda. Nás zaujala pohovka s úložným prostorem pro knihy. Při lenošení se pak stačí pro knihu jen tak natáhnout…

Pohovka Libreria, 22 990 Kč (bonami.cz)

Vyšší spaní
Klasické postele jsou minulostí. Na český trh právě dorazily postele box-spring. Jedná se o vysoce čalouněné postele s dvěma matracemi, kde spodní část plně nahrazuje postelový rošt a plní jeho funkci. Jejich součástí bývá i úložný prostor.

SOLUTION_1_boxspring_zdroj-foto-Blanar

Box-spring Solution, Blanář nábytek, 17 999 Kč (Kika nebo blanar.cz)

Retro podlaha
Vinylová podlaha má rozhodně šmrnc. Prodává se ve dvou provedeních – tvrzeném a měkčeném, přičemž první se pokládá po dílcích, druhá se rozvine z velkých rolí. Oproti laminátové plovoucí podlaze je na dotek teplejší, při došlapu tišší a také odolnější proti poškození.

Snimek_obrazovky_2015-07-31_v_10.40.26

Podlahová krytina z měkčeného vinylu, Gerflor HQR, od 450 Kč/m2 (gerflor.cz)

Káva jinak
Pokud patříte mezi milovníky kávy, tohle je něco pro vás. Chuťově výraznou kávu získáte díky french pressu. Stačí přelít nahrubo umletou kávu vroucí vodou, promíchat a stlačit píst se sítkem, které oddělí sedlinu od kávy.

646634

Konvice na čaj a kávu 1 l, Tescoma, 499 Kč (eshop.tescoma.cz)

Stylová recyklace
Pomáhat přírodě je dobrý skutek. Když jde navíc o koupi něčeho krásného, člověk z toho má hned dvojí radost. Ručně šité koše z recyklovaných pneumatik jsou vhodné na uskladňování a rovněž jako dekorativní obaly na květináče. Díky své robustnosti se hodí spíše do minimalistických interiérů.

anima__DSC6522

Koše z pneumatik, od 490 Kč (animadecor.cz)